World Soccer Champs Para Hileli MOD APK [v3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
World Soccer Champs Para Hileli MOD APK [v3.0] 1 World Soccer Champs Para Hileli MOD APK [v3.0] 2 World Soccer Champs Para Hileli MOD APK [v3.0] 3 World Soccer Champs Para Hileli MOD APK [v3.0] 4

World Soccer Champs Para Hileli MOD APK [3.3] - son sürümü ücretsiz olarak Android için indirin. Futbol oyunu severlere harika bir oyun daha.


World Soccer Champs 3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

World Soccer Champs her yaş için basit ve dostça bir oyuna sahiptir, hatta futbol tutkusu olanlar için bile uygundur. Bu oyunda takımınızı yönetecek, onunla ilgilenecek, genişletecek ve dünyada daha da yankılanacak şekilde büyümesini sağlayacaksınız. Birçok vaka ayrıca tüm rakiplere meydan okumanıza, harika bir futbol oyununun keyfini çıkarmanıza ve açık zaferler yaratmak için karakterleri kontrol etmenize olanak tanır. Ayrıca, bir takım fon olmadan veya sağlıklı bir büyüme ortamı olmadan başarılı olamaz. Bu nedenle oyun, oyuncuları değiştirme, yeni rollerin kilidini açma, eğitim, koçluk planlama ve potansiyel sponsor bulma gibi takım yönetiminin temel süreçlerini simüle eder.


World Soccer Champs v3.3 MOD APK


Oyun, arcade kontrol mekanizmaları uygulamaz, ancak tüm takımı bir akıllı tahta aracılığıyla kontrol etmenizi sağlar. Ek olarak, neredeyse tüm oyuncular esnektir ve yapay zeka ile güçlendirilmiştir, bu da onları her komutla daha akıllı ve daha verimli hale getirir. 


Super Soccer Champs 2021 Apk Para hilesi


World Soccer Chaps ayrıca, tüm önemli içeriği ve işlevleri görüntüleyen, oyuncuların tüm takımı kolayca manipüle etmelerine, hatta takımla gerçek zamanlı etkileşim kurmalarına olanak tanıyan kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir. World Soccer Champs'ın kontrol mekanizması özeldir ve diğer simülasyon oyunlarından farklıdır. Bununla birlikte, hala tüm temel mekaniği içerir ve oyuncuların benzersiz bir simüle edilmiş futbol deneyiminin keyfini çıkarmasını sağlar.


World Soccer Champs 3.3 Para Hile Apk


Sponsorluk, tüm futbol takımları için gereklidir ve kulüplerin aktif kalabilmesi için finansman farklı kategorilere ayrılmıştır. Ekibinizin performansına bağlı olarak, finansman çeşitlilik gösterecek ve gelecekte daha büyük finansman kaynaklarını işe almanız daha kolay olacaktır. Takımın geliri maçlara değil sponsorluğa odaklanıyor. Sponsorlar, oyuncuların gelecekte daha yüksek başarılar elde etmelerini ve takımı geliştirmek için pek çok çekici ödülle birlikte olmasını gerektirecek.


World Soccer Champs Son Sürüm Apk indir


Takım yönetimi süreci, oyuncu alımı, eğitim, güncelleme ve etkili eğitim programlarının devam eden organizasyonu gibi birçok bölümü içerir. Oyuncular, oyunun büyük ödüllerine katılabilmek ve hatta gelişmek için farklı finansman kaynaklarını çekebilmek için her zaman en güçlü takıma sahip olmalıdır. Gelecekte oyuncular dünyaca ünlü ve tipik oyuncuları işe alma ve hayallerindeki takıma katkıda bulunma fırsatına sahip olacaklar.

World Soccer Champs'ın keşfedecek ve deneyimleyecek pek çok şeyi vardır; Bu oyun, içerik geliştirmek için basit grafikler ve oyun kullanır. Ancak futbolun tüm temel unsurlarından samimiyetle bahsedilmeye devam edilecek; çoğunlukla, oyunculara çok fazla duygu ve harika deneyimler getirmeyi vaat ediyor.


World Soccer Champs indirin (MOD, Sınırsız Para)


Bir önceki android oyun Asphalt 8 Airborne APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar