Slingshot Smash Para Hileli MOD APK [v1.6.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Slingshot Smash Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 1 Slingshot Smash Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 2 Slingshot Smash Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 3 Slingshot Smash Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 4 Slingshot Smash Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 5 Slingshot Smash Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 6

Slingshot Smash Para Hileli MOD APK [1.6.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yolunuzdaki her şeyi mahvetmek için büyük bir sapan kullanmak olduğundan, görünürdeki her şeyi yıkmaktan başka seçeneğiniz yok.


Slingshot Smash 1.6.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklam Yok

Slingshot Smash oynarken dikkatli olmanız veya bir şeyleri yok etme konusunda endişelenmeniz gereken oyun türü değil! Aslında, tam tersi doğrudur! Oyunun amacı, yolunuzdaki her şeyi mahvetmek için büyük bir sapan kullanmak olduğundan, görünürdeki her şeyi yıkmaktan başka seçeneğiniz yok.


Slingshot Smash 1.6.8 MOD APK


Yapılar, çitler, kuleler ve duvarlar dahil her şey yıkılmalıdır. Geride hiçbir şeyi unutmadığınızdan emin olun! Mümkün olan en fazla puanı elde etmek için mümkün olan en fazla puanı hedefleyin ve sapan şampiyonu olun! Rekabete hükmederek dünyaya en iyi nişancı olduğunuzu gösterin. 


Slingshot Smash Para Hilesi


Aksiyon dolu video oyunu Slingshot Smash, çok çeşitli komik ve tabii ki yıkıcı içeriğe sahiptir. Sıkılmak için en ufak bir fırsatınız olmayacak! Bugün ücretsiz olarak kurun ve hemen kargaşa yaratmaya başlayın!


Slingshot Smash Hile Apk


Slingshot Smash Shooting Range, minimalist görsellere, gerçekçi fizik modeline ve eğlenceli oynanışa sahip bir arcade oyunudur. Oyunun her seviyesinde, kullanıcının önündeki nesnelere ve binalara bir sapan veya toptan ateş etmesi gerekecek. 


Slingshot Smash Apk indir


Sahneyi kumbarada maksimum sayıda puanla geçmek için, oyuncunun mermileri yapının en savunmasız yerlerine mümkün olduğunca doğru bir şekilde vurması gerekir. Doğru vuruşlar, ilerlemenize ve mevcut yeni silah türlerini denemenize olanak tanır.


Slingshot Smash indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dice Dreams APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar