TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.2.0]

Puan: 4.50 (Oylar: 6)
TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.2.0] 1 TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.2.0] 2 TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.2.0] 3 TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.2.0] 4 TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.2.0] 5 TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [v9.2.0] 6

TRANSFORMERS Savaşçılar Mega Hileli MOD APK [9.2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı TRANSFORMERS Forget to Fight güçlü yeteneklere sahip süper robotlara dönüş, meydan oku ve kazan, bu yerin hegemonyası olacaksın.


TRANSFORMERS Savaşçılar 9.2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

MOD Menüsü

  1. Hasar Çarpanı  // Oyuncu Hasarını Artır
  2. Savunma Çarpanı  // Oyuncu Savunmasını Artır
  3. Sınırsız Beceri  // Mana Çubuğu her zaman dolu
  4. Düşman Manasını Dondur  // Düşman Manasını Değiştirmez
  5. Rakibi Dondur  / / Düşman hareket etmeyecek/saldırmayacak
  6. Sersemletme Yok  // Düşman saldırıları tarafından sersemletilemezsiniz
  7. Geri Tepme Yok  // Düşman saldırıları tarafından geri itilmezsiniz
  8. Anında Kazan  // Rakip Anında Ölür

Ölümlü arenaya adım atın ve TRANSFORMERS Savaşçılar ile ateşli düelloya başlayın. Transformers evreni, güçlerin güç mücadelesiyle her zamankinden daha sıcak hale geliyor. Güçlü yeteneklere sahip süper robotlara dönüş, meydan oku ve yolda duranlarla kazan, bu yerin hegemonyası olacaksın.


TRANSFORMERS Savaşçılar v9.2.0 MOD APK


Kibirli Cliffjumper'ın görünümü, yeni versiyonun en belirgin özelliği. O büyük bir güce sahip ama oldukça sıcak huylu ve kibirli bir karakter. Baskın kırmızı renkle heybetli bir karakter yaratmak bu karakterin heybetini daha da artırıyor. Cliffjumper'ın becerisini ustaca kullanarak, yolunuza çıkan tüm düşmanları yenebileceksiniz. Botlardaki bazı renk hataları ve komuta görevini tamamladıktan sonraki sorunlar da düzeltilerek oyunculara mükemmel bir sürüm getirme sözü verildi.


TRANSFORMERS Savaşçılar APK dayi


TRANSFORMERS Savaşçılar oyununda dövüşler bire bir solo olarak gerçekleşecek. Ancak, birçok farklı göreve ayrılacaktır. Erken seviyelerde, kolay maçlar yapacak şekilde ayarlandınız; asıl amaç hareket ve becerilere alışmanıza yardımcı olmaktır. 7. seviyeden itibaren, üslere girebilir ve burada bekçilerle savaşabilir, ganimetlerinizi kazanabilir ve toplayabilirsiniz.


TRANSFORMERS Savaşçılar apk hile


Oyunun beceri manipülasyonu da çok çeşitlidir. Sağ tuşa basın ve karakter yakındayken hafifçe saldıracak veya uzaktayken ateş edecektir. Sağa kaydırın, karakter rakibi kapatmak veya orta derecede saldırmak için acele edecektir. Doğru anahtarı tutarak güçlü yumruklar atacak ve düşmanın savunmasını delip geçeceksiniz. 


TRANSFORMERS Savaşçılar Apk Son Sürüm


Geri gitmek için sol tuşa basın ve savunma modunu açmak için sola kaydırın. Yukarı ve aşağı tuşları, düşman saldırılarından kaçmak için zıplamanıza veya uzanmanıza yardımcı olacaktır. Yeterince enerji biriktirdikten sonra olağanüstü bir gücü etkinleştirin; durumu sizin için tersine çevirecek bir hareket olacaktır.


Transformers Robots in Disguise 16 1 Hile Apk


TRANSFORMERS: Forged to Fight'taki karakterler, altı farklı yeteneğe sahip altı grupla inanılmaz derecede çeşitlidir. Yıldırım saldırısı yeteneğine sahip keşif grubu. Son teknoloji ekipmanlara sahip teknoloji grubu muazzam bir güce sahiptir. İmha grupları, geniş kapsamlı yıkıcı güce sahip bombalama saldırılarına sahiptir. Yüksek IQ içeren, dövüş stilinde son derece zeki karakterlere sahip taktik grup. Ezici fiziksel güce sahip bir grup savaşçı, herhangi bir rakibi nakavt etmeye hazır. Ve son olarak, düşmana hızla yaklaşma yeteneğine sahip bir grup savaşçı.


TRANSFORMERS Savaşçılar Android oyun CLUB


Savaşlar ve günlük görevler size büyük miktarda altın verecek. Yeni karakterler, aksesuarlar satın almak ve katılmak istediğiniz savaşlar için ödeme yapmak için altın kullanın. Fişler ayrıca görevler sırasında ödüllendirilir veya belirli düşman üslerinden yağmalanır. Karakterleri çiplerle donatmak onları daha güçlü yapacaktır. Kristaller her oyuncunun istediği bir şeydir ve karakterinizin yıldızını artırarak hem gücünü hem de görünümünü değiştirir.


TRANSFORMERS Savaşçılar Apk indir


20. seviyeden itibaren oyuncular ittifak görevlerine sahip olacaklar. Bu, arkadaşların güçlerini açığa çıkarma zamanıdır. Arkadaşlığın gücü, sizi bu arayışlardan geçirecek tek şey. Kendinize birleşik bir ekip bulun, güçlerinizi birleştirin ve birlikte TRANSFORMERS: Forged to Fight adasını yok etmek için korkunç bir güçle düşmanlara karşı savaşın.


TRANSFORMERS Savaşçılar indir (MOD, Mega Hile)


Bir önceki android oyun Snow Storm Superhero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar