Subway Surfers Blast Mega Hileli MOD APK [v1.4.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Subway Surfers Blast Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 1 Subway Surfers Blast Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 2 Subway Surfers Blast Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 3 Subway Surfers Blast Mega Hileli MOD APK [v1.4.0] 4

Subway Surfers Blast Mega Hileli MOD APK [1.4.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dikey bir 3'lü eşleştirme bulmaca oyunudur.


Subway Surfers Blast 1.4.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hareketler boşa gitmez.
  2. Hamle Hilesi
  3. Unlocked / Tüm özelliklerin kilitleri açık

Efsanevi kahramanlarla tanışmanız ve birlikte heyecan verici bir tura çıkmanız gereken Subway Surfers Blast dünyasına hoş geldiniz. Eşsiz dekor öğelerinin kilidini açmak ve yer yer yükseltmek için çeşitli bulmacaları çözün. Seviyeleri olabildiğince çabuk tamamlamak için güçlendiricileri kullanın.


Subway Surfers Blast v1.4.0 MOD APK


Subway Surfers Blast oyununda ekip sürekli olarak çeşitli terk edilmiş yerlere seyahat eder ve yalnızca tek bir hedefin peşinden gider. Görevleri, sıkıcı bir mekânı, vakit geçirmenin güzel olacağı çekici bir yere dönüştürmektir. Bununla birlikte, oyundaki herhangi bir iyileştirme, çeşitli 3'lü eşleştirme tarzı seviyelerini tamamlayarak kazanabileceğiniz belirli bir miktarda oyun içi paraya mal olur.


Subway Surfers Blast Para Hilesi


Takımınız sınırsız sayıda oyuncuya sahip olabilir. Artık arkadaşlarınızla takım kurabilir ve birlikte daha fazla seviye oynayabilirsiniz. Böylece, sizinki genel liderlik tablosunda daha yüksek bir yer alabilecektir. Çok sayıda turnuvaya katılın ve yalnızca ek güçlendiriciler elde etmenizi sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda konumunuzu daha eğlenceli hale getirmenize de yardımcı olacak en havalı ödülleri kazanın.


Subway Surfers Blast Elmas Hilesi


Güçlendiricilerden bahsetmişken. Seviyeleri tamamlamak için, orijinalinden benzer bir anlama sahip olacak benzersiz yardımcı şakalara erişebileceksiniz. Ne yazık ki, herhangi bir benzer oyunda olduğu gibi, herhangi bir güçlendirici sınırlı miktarda mevcuttur. Oyuncuların ek güçlendiriciler satın almak için gerçek para harcaması gerekir. Öte yandan, geliştiriciler, oyunun farklı aşamalarında oyuncuları bekleyen çok sayıda ödülden güçlendiricilerin alınmasını sağladı.


Subway Surfers Blast Hareket Hilesi


Herhangi bir seviyenin amacı, onları bir konumu iyileştirmeye harcamak için onu maksimum sayıda yıldızla bitirmeniz gerektiğidir. Örneğin, ekip, yalnızca görsel olarak değil, pratik olarak da geliştirmeniz gereken bir lokantada sona erecek. Yani işletmenin müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmesi için sadece iç mekanı iyileştirmesi değil, çeşitli teknolojileri de uygulaması gerekecek. Aynı zamanda, her dekor öğesinin kalitesi farklı olan üç konumu vardır.


Subway Surfers Blast Apk Hile


Subway Surfers Blast Mod APK'yı indirin ve seviyeleri oynarken sınırsız hamlelere erişin. Bu şekilde maksimum yıldız için tüm seviyeleri tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle, konumu iyileştirmek için en iyi dekor öğelerini kullanmak mümkündür. Oyuncular sağlanan tüm güçlendiricileri kullanabilir ve hareket etmeden bile bulmacayı tamamlayabilir. Numarası aynı kalacaktır.


Subway Surfers Blast Apk indir


Subway Surfers Blast, dünyanın çok fazla gördüğü alışılmış bir bulmaca oyunudur. Bu sefer aynı sevilen kahramanlarla oynayacaksınız. Gerçek dekor şaheserleri yaratmak için arkadaşlıklarını kullanın. Daha fazla yıldız kazanmak için bulmacaları tamamlayın ve onları istediğiniz yeri dekore etmek için kullanın. Dünyanın her yerinden oyuncularla farklı turnuvalara katılın. Ödüller kazanın ve dünya çapındaki tablonun gerçek lideri olun.


Subway Surfers Blast Elmas Hilesi


Bejeweled veya Candy Crush gibi oyunlardan keyif aldıysanız, Subway Surfers Blast oynarken benzerlikleri kesinlikle fark edeceksiniz. Temel olarak, bu oyunların çalışma şekli tamamen aynıdır. Görevi tamamlamak için 3'lü eşleştirme öğesine göre ekrandaki aynı renkteki simgeleri eşleştirmek için ne gerekiyorsa yapacaksınız.


Subway Surfers Blast indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Counter Terrorist Strike APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar