My Cafe Mega Hileli MOD APK [v2022.9.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
My Cafe Mega Hileli MOD APK [v2022.9.0.0] 1 My Cafe Mega Hileli MOD APK [v2022.9.0.0] 2 My Cafe Mega Hileli MOD APK [v2022.9.0.0] 3 My Cafe Mega Hileli MOD APK [v2022.9.0.0] 4 My Cafe Mega Hileli MOD APK [v2022.9.0.0] 5

My Cafe Mega Hileli MOD APK [2022.9.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sipariş alıyorlar, İngiliz çayı gibi ürünler için kek, dondurma veya bileşenler toplamak için makinelere dokunuyorlar, ardından müşterilere hizmet veriyorlar ve para kazanıyorlar.


My Cafe 2022.9.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdakileri etkinleştirebileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
  2. Hızlı seviye artışı (herhangi bir miktarda deneyim kazandıktan sonra seviye atlama penceresinin görünmesini bekleyin)
  3. Personelin hızlı hareketi.
  4. Ziyaretçilerin hızlı hareketi.
NOT: Mod kullanırken banlanabilirsiniz, lütfen dikkate alın!

My Cafe, oyuncuların kahve dükkanına sahip olacağı ve onu geliştirmek için zaman harcayacağı hizmet temalı bir oyundur. Kendinize oldukça mütevazı bir kahve dükkanınız olacak, bu yüzden onu etkileyici bir ölçekte büyütmeniz ve birçok farklı misafire hizmet vermeniz zaman alacak. Aynı zamanda, servis ettiğiniz tatlılar veya içecekler için ne kadar kazanacağınıza da siz karar vereceksiniz. Harika bir deneyim olacak.


My Cafe v2022.9.0.0 MOD APK


My Cafe'de oyuncular, kendi evi olan ve onu kahve dükkanı yapmak için kullanan bir kız rolünü oynayacaklar. Ancak bir sorun var ki, evin alanı oldukça geniş olmasına rağmen, kahve yapma veya misafir servisi ile ilgili mobilyalar oldukça sınırlı. Ana karakterin birçok ziyaretçi çekmesine ve dükkanını geliştirmek için çok para kazanmasına yardımcı olacak kişi siz olacaksınız. Aynı zamanda bunun oyuncular için uzun bir yolculuk olduğu da söylenebilir.


My Cafe Para Hilesi


Mevcut Cadılar Bayramı etkinliği sırasında oyuncular büyüleyici yeni müşteriler bulacaklar. Misafirlerinizin vampirler, kurt adamlar ve daha birçok heyecan verici varlık gibi efsanelerden karakterler olması sizi şaşırtacak. 


My Cafe apk 2022


Ayrıca hepsi etkileyici şekillere sahip olduğu için kafeniz için bazı dekoratif objeler de toplayabilirsiniz. Kafenizin etrafındaki sahne de Cadılar Bayramı etkinliğine uyacak şekilde değişir.My Cafe'yi başlatırken, kullanıcının bir kahve makinesi ve belirli bir misafire hizmet etmek için bir masası olacaktır. 


Android oyun Club my cafe 2022


Böylece misafir geldiğinde, ana karakter onlar için otomatik olarak doğru içeceği hazırlayacak ve sadece onların etkileşimini izlemeniz gerekiyor. Araçsal olduğu ve ne yapmanız gerektiğini bilmenizi sağladığı için konuşmalardaki bazı bilgileri görmezden gelmemeniz yardımcı olacaktır. Müşteri sayısı arttıkça yeni mobilya satın alabileceksiniz.


My Cafe elmas kazanma


Bir misafire hizmet ettikten sonra, yeni bir masa gibi yeni bir mobilya almak için belirli bir miktar paranız olacak. Bir noktaya dikkat etmeniz gerekecek, bazı eşyalara bir diğerinin eşlik etmesi gerekecek. Örneğin, bir cupcake vitrin sipariş etmek istiyorsanız, kullanılabilmesi için bir sabahlık almanız gerekir. Oyuncuların dikkate alacağı asıl nokta budur ve kafenizin yapımını özelleştirebilirsiniz.


Android oyun Club cafe Oyunları


Bir karakter talep ettiğinizde Kafem'de biraz para ve deneyim alacaksınız. Yeni öğelerin, tatlıların ve içeceklerin kilidini açmak için seviyenizi yükseltebilirsiniz, böylece gözünüzü hizmetten alamayacaksınız. Aynı zamanda, kazandığınız para, kafenizin alanını doldurmak için sevdiğiniz şeyleri satın almak için kullanılabilir. Oyunda bulabileceğiniz birçok para kazanma yolu olacak.


My Cafe Hile Apk


Bu oyunda para kazanmanıza yardımcı olmanın bir yolu misafirlere servis yapmaktır, ancak servis ettiğiniz tatlı ve içeceklerin listesini gözden geçirmeniz gerekecek. Ekte, başkalarının ödemesi gereken tutarı göreceksiniz ve bunları belirli bir standarda yükseltebilirsiniz. Arttırdığınız miktarın arka plan rengi yeşil ise, bu müşteri için makul bir fiyattır. Sarı, müşterilerin satın almayı düşündüklerini gösterir ve kırmızı, kimsenin satın almamasına neden olur.


My Cafe Apk indir


Kahve dükkanınızı istediğiniz gibi dekore edin, personel istihdam edin ve eğitin, kafe menü öğelerine karar verin ve hatta kendi tercihlerinize ve gereksinimlerinize göre fiyatlandırmayı belirleyin.Tasarım için doğal bir yeteneğiniz var mı? İç tasarım yeteneklerinizi geliştirin!


My Cafe Elmas Hilesi


Bu aşçılık simülasyonunda, çeşitli iç tasarım stilleri arasından seçim yapabilir, mobilyaları istediğiniz gibi düzenleyebilir ve kişiliğinizi yansıtan şeyler ekleyerek benzersiz kişiliğinizi yansıtmak için bir kahve dükkanını kişiselleştirebilirsiniz. Eşi benzeri olmayan kahve tarifleri geliştirin ve bunları yaratıcı kahve içecek kombinasyonlarıyla kafenizdeki herkesin hayatını renklendirmek için kullanın.


My Cafe Altın Hilesi


Tüm ziyaretçileriniz için benzersiz kahve ve çay karışımları yapmak için barista süper güçlerinizi kullanın. Birlikte festival sorumluluklarını tamamlayın ve şehrinizi başarıya götürün!
Arkadaşlarınızla My Cafe oynayın ve dostça bir rekabette diğer kahve dükkanı sahiplerine karşı rekabet etmek için benzer fikirdeki kahve tutkunlarıyla tanışın.


My Cafe indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Idle Restaurant Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar