Idle Restaurant Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.21.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Restaurant Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.21.2] 1 Idle Restaurant Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.21.2] 2 Idle Restaurant Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.21.2] 3 Idle Restaurant Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.21.2] 4 Idle Restaurant Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.21.2] 5 Idle Restaurant Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.21.2] 6

Idle Restaurant Tycoon Para Hileli MOD APK [1.21.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların bir restoranın nasıl çalıştığını gözlemleyecekleri ve büyümenin yollarını bulacakları, boşta oynanabilen bir oyundur.


Idle Restaurant Tycoon 1.21.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Idle Restaurant Tycoon, oyuncuların bir restoranın nasıl çalıştığını gözlemleyecekleri ve büyümenin yollarını bulacakları, boşta oynanabilen bir oyundur. Daha fazla misafirin gelmesini sağlamak için mevcut parayı kolayca yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda, daha fazla kar elde etmenize yardımcı olacak birçok yeni unsur da ekleyebilirsiniz; görevleri yerine getirmek birçok heyecan verici ödül getirecek.


Idle Restaurant Tycoon v1.21.2 MOD APK


Idle Restaurant Tycoon'da kendinize, işletebileceğiniz farklı odalarla dolu geniş bir alana sahip bir restoranınız olacak. Bu oyundaki işiniz, gelen konuklardan daha fazla para toplamak için mobilyayı geliştirmesine ve yükseltmesine yardımcı olacak kişi siz olduğunuzda basittir. Aynı zamanda restoranınızın kullanması için belirli bir miktarda enerjiye sahip olacak ve diğer faktörlerin sorunsuz ilerlemesini sağlayacaktır.


Idle Restaurant Tycoon Para Hilesi


Bu restoranın geniş bir alana sahip olduğu ve farklı donanımlara sahip olduğu söylenebilir ancak yine de yeterli değildir. Spesifik olarak, yalnızca bir masa vardır ve aynı anda yalnızca iki misafire hizmet verebilir, bu nedenle aynı anda çok sayıda misafir gelirse, hepsine hizmet edemezsiniz. 


Idle Restaurant Tycoon Elmas Hilesi


Aynı zamanda, konukların gelişi için karları yükseltmek ve artırmak için gerekli unsurları da seçmeniz gerekir. Bu, yönetim yeteneğinizi göstereceğiniz ilginç bir meydan okuma olacak. Idle Restaurant Tycoon'da restoranın içindeki mevcut iç öğelere dokunabilirsiniz ve elbette ilgili bilgileri gösterecektir. 


Idle Restaurant Tycoon Altın Hilesi


Sahip olduğunuz parayı, mobilyaların etkinliğini yükseltmek için kolayca kullanabilirsiniz ve her türün, yükseltme yaptığınızda farklı bir etkisi olacaktır. Örneğin, her misafir hizmeti için daha fazla para almak için masa ve sandalyeleri yükseltebilirsiniz. Ayrıca, resepsiyonistin veya şefin daha hızlı çalışmasını sağlayacak bazı unsurlar da bulabilirsiniz.


Idle Restaurant Tycoon Hile Apk


Mevcut unsurların yanı sıra, daha fazla misafire hizmet etmek ve daha fazla para kazanmak için yeni detaylar eklemeniz gerekiyor. Oyunun başında oyuncular için oldukça yanlış bir nokta, mevcut şeyleri yükseltmek için onlardan yararlanacaksınız. Aynı zamanda size de fayda sağlar, ancak daha fazla misafire hizmet etmek için daha fazla masa satın almak ve pazarlamaya harcadığınız parayı boşa harcamamak gibi önemli şeylere odaklanmalısınız.


Idle Restaurant Tycoon Apk indir


Etkileyici iç tasarımın ve tasarımın yanı sıra, restoranınıza daha fazla misafir çekmek için birçok aracınız var. Sahip olduğunuz paranın bir kısmını farklı pazarlama kampanyaları için kullanacaksınız ve restoranınıza gelen misafirleri kesinlikle görmezden gelemeyeceksiniz.


Idle Restaurant Tycoon Apk Dayı


Idle Restaurant Tycoon'da yapabileceğiniz ilginç bir şey, daha sonra ne yapacağınızı bilmiyorsanız bir görev yapmaktır. Her görev size belirli bir miktarda para verir ve görevlerin sayısı, farklı gereksinimlerle tamamen çeşitlidir. Aynı zamanda, oyunun mekaniğine yaklaşmanıza ve restoranın her yükseltmeden sonra daha iyi büyüyebilmesi için doğru geliştirme stratejilerine sahip olmanıza yardımcı olur.


Idle Restaurant Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Zombie Hospital Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar