Evoland 2 Hilesiz Full APK [v2.0.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Evoland 2 Hilesiz Full APK [v2.0.2] 1 Evoland 2 Hilesiz Full APK [v2.0.2] 2 Evoland 2 Hilesiz Full APK [v2.0.2] 3 Evoland 2 Hilesiz Full APK [v2.0.2] 4 Evoland 2 Hilesiz Full APK [v2.0.2] 5 Evoland 2 Hilesiz Full APK [v2.0.2] 6

Evoland 2 Hilesiz Full APK [2.0.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir ton komik klasik oyun referansı ile dolu video oyunları geçmişi boyunca 20 saatten fazla destansı bir RPG macerasına katılın.


Evoland 2 2.0.2 APK AÇIKLAMASI


Playdigious yayıncısı ve Shiro Games geliştiricisi, Evoland 2'nin çıkış tarihini resmen belirledikten sonra, milyonlarca oyuncu bu muhteşem oyunun devamını deneyimlemek için bekliyordu. 28 Şubat'ta Evoland 2 resmi olarak iOS platformunda satışa sunulacak. Android işletim sistemini kullanıyorsanız üzülmeyin çünkü yayıncı gelecekte bir süredir iOS'tan hemen sonra bir Android sürümüne sahip olacağına söz verdi.


Evoland 2 v2.0.2 MOD APK


Karmaşık grafiklere sahip 3D oyunlara zaten aşina olan bazı genç oyuncular için, Evoland 2 muhtemelen aradıkları oyun değil. Ancak 80'li ve 90'lı yılların başlarında doğan oyuncular için bu oyun onlara mutlu çocukluklarını hatırlatacak. Ayrıca, bu çok dramatik bir hikayeye sahip bir oyundur; oyuncuları video oyunlarının ilk günlerine geri getirecek.


Evoland 2 apk hilesiz


Playdigion ünlü bir yayıncı değildir, ancak yaptıkları, hayal edebileceğimizin çok ötesinde. Mobil oyunlar için küçük bir oyun üreticisi olan Playdigion, günümüz trendini takip etmiyor, bunun yerine yayıncıların çoğu zaman çok fazla anlam taşıyan içeriğe odaklandığı oyunlar. İçeride. Bu yüzden oyunlar, mobil oyun olmasına rağmen pahalıdır. Ancak neşeli olun çünkü Evoland 2 yalnızca 0,99 $ 'a satılıyor, Playdigion'ın bir mobil oyun için sunduğu en düşük fiyat.


Evoland 2 apk indir


Evoland 1'in devamı olmasına rağmen, Evoland 2 APK hala özünün çoğunu ilkinden itibaren koruyor. Oyun, oyunculara PC ve mobil oyun pazarına hakim olan eski oyunları hatırlatacak. Elbette oyunun ana teması “rol yapma kahramanı”, hala J-RPG tarzı, eski 8-bit grafikler, geçen yüzyılın MIDI müziği. Ancak bu oyunu başarılı kılan noktayı oluşturan unsurlar. Evoland, günümüzün 3D oyun pazarında belirgin şekilde ikonik bir karakter haline geldi. Bunun kanıtı, Evoland 1 oyununun önceki sürümünün halihazırda Android, iOS ve Steam'de milyonlarca indirmeye sahip olmasıdır.


Evoland 2 android


Evoland 2'nin en büyük artısı, oynama biçiminizdir; Bu oyun gibi bir çok stili bir arada harmanlayan bir oyun bulamayacaksınız. Oyuncular sabit bir oyunda kısıtlanmayacaktır. Oyunun pek çok farklı stili var, biraz The Legend of Zelda, biraz Final Fantasy hatta Mario. İkinci bölümde, köyünü koruması gereken genç bir kahraman olacaksınız. Bu köyde çok güzel şeyler oluyor. Doğrudan deneyimledikçe, Evoland 2 dünyasının büyüsünü anlayacaksınız. Oyunun konusu yeniden yazılmayacaktır. Bunun yerine, hikayesini yazacak olan oyuncudur. Sevgili köyünüzü kurtarmak için ne yapacaksınız? Yayıncı ayrıca Evoland 2'nin selefinden daha kötü olacağına söz verdi. Arsa karmaşık, daha fazla derinlik, karakter sistemi daha çeşitli ve kişiseldir.


Evoland 2 Full Tam Sürüm APK indir


İki yıl önce, Shiro Games bu oyunu cep telefonuna getirmeyi düşünmemişti çünkü dokunmatik ekran kontrolleri çok zor olacaktı. Bu oyunu deneyimlemek için, klon makinelerini kullanmak en iyi kolları içerir. Ancak başlatıldığında, mobil cihazdaki tüm oyuncular oyunun kontrol sisteminin mükemmel ve sezgisel olduğunu söyledi. Herhangi bir zorluk çekmeden rahatlıkla çalıştırabilirsiniz. Evoland 2 , 28 Şubat'ta iOS'ta görünecek (Android kullanıcılarının bir süre daha beklemesi gerekiyor), oyunun beklenen fiyatı 9 dolar. Yayıncının uygulama içi paketler ekleyip eklemediğini bilmeyin, ama bekleyelim!


Evoland 2'yi indirin


Bir önceki android oyun CHUCHEL APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar