Cooking Live Elmas Hileli MOD APK [v0.31.0.22]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cooking Live Elmas Hileli MOD APK [v0.31.0.22] 1 Cooking Live Elmas Hileli MOD APK [v0.31.0.22] 2 Cooking Live Elmas Hileli MOD APK [v0.31.0.22] 3 Cooking Live Elmas Hileli MOD APK [v0.31.0.22] 4 Cooking Live Elmas Hileli MOD APK [v0.31.0.22] 5 Cooking Live Elmas Hileli MOD APK [v0.31.0.22] 6

Cooking Live Elmas Hileli MOD APK [0.31.0.22] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların lüks bir restoran inşa ettiği ve lezzetli yiyeceklerle herkesin açlığını gidermek için bir aşçı, blog yazarı ve daha fazlası olarak en iyi hayatı yaşadığı tatmin edici bir yemek pişirme oyunudur.


Cooking Live 0.31.0.22 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Elmas Hilesi
  3. Para ve elmaslar harcanmaz;
  4. Yeterli oyun içi para biriminiz olmasa bile satın alma işlemi yapabilirsiniz.
Cooking Live, en iyi sanal hayata sahip olmak için yemek pişirme öğeleri ve etkileşimli hikayeler aracılığıyla herkese rahatlatıcı ve huzurlu bir oyun sunuyor. Aşçı olmanın yanı sıra, birçok başka ünlü de olabilirler ve işlerini yeni zirvelere taşımak için yavaş yavaş birçok insanla etkileşime geçebilirler. Ayrıca, şef olmak için insanların yemek kültüründeki çeşitlilik veya yemek pişirme ile ilgili benzer şeyler veya daha fazlası gibi birçok seçeneği olacaktır.


Cooking Live v0.31.0.22 MOD APK


Cooking Live oyununda hikayeye dayanarak, oyuncu harap bir restoranı devralacak ve ihtişamına ve birçok dekorasyonuna geri döndürmek için her şeyi yeniden inşa edecek. Bu nedenle, oyuncunun ilerlemesi çeşitlidir ve gösterişli bir restoran yaratmak için makul tahsislerine göre birçok farklı yönde gelişebilir.


Cooking Live Para Hilesi


Gelecekte, birçok yeni ve daha heyecan verici fırsat geniş çapta ortaya çıkacak ve insanlara güçlü kariyer gelişimi için yüksek değerli potansiyel sağlayacaktır. Tempo ve oyun detayları hızlı ve baskı dolu, oyuncuları her zaman yüksek müşteri yoğunluğuyla sayısız pişirme seviyesine yerleştiriyor.


Cooking Live Altın Hilesi


Her eylem veya etkileşim, müşterilere hizmet verirken mümkün olan en iyi performans için uyum veya diğer faktörleri gerektirdiğinden, tüm düzeyler zaman yönetimi becerilerini vurgulamalıdır. Her seviyedeki ilerlemeye bağlı olarak, pişirme hızı önemli ölçüde artacak ve oynanışı büyük ölçüde etkileyebilecek birçok başka engel olacaktır.


Cooking Live Elmas Hilesi


Oyuncular gelişen bir restoran geliştirmek ve yeni güzellikler yaratmak için daha fazla müşteri çekmek istiyorsa, benzersiz iç mekanlara ihtiyaçları vardır. Neyse ki Cooking Live, zengin içerikle dekorasyon mekaniğini tanıtacak ve detaylandıracak ve oyunculara restoran için yeni atmosferler yaratma konusunda geniş bir seçenek sunacak. Oyunculara arsa ile etkileşime girerken veya restoran için bir fark yaratırken daha fazla ilerleme sağlamak için işler de önemli ölçüde değişecek.


Cooking Live Apk Hile


Oyuncular birçok farklı seviyeden geçerken daha iyi pişirme performansı elde etmek istiyorsa, restoranın içindeki yükseltme işlevleri en büyük destek olacaktır. Her yükseltme, pişirilebilecek yiyecek miktarını artırmak, işlem süresini kısaltmak ve yeni yemeklerin kilidini açmak dahil olmak üzere daha fazla yeni içeriğin kilidini açacaktır. Ayrıca, bir müşteri dalgasıyla uğraşırken daha iyi performans veya deneyim için mutfakların içindeki atmosferi veya ortamı değiştirecektir.


Cooking Live Apk indir


Cooking Live'daki olay örgüsü, oyuncuyu ana karakterlerin yaşamları için önemli olan çeşitli etkinliklere veya ayrıntılara kaptırmada da büyük rol oynar. Dahası, birçok duygusal sorunla da ilişkilendirilir ve oyuncular, bir anlaşmazlık olması durumunda düşmanları arkadaşa çevirebilir ve daha iyi hedefler için birlikte çalışabilir. Her olaya veya istisnai koşullara bağlı olarak, karakterler arasındaki etkileşimler canlıdır ve olay örgüsünde veya daha fazlasında yeni potansiyeller açacaktır.


Cooking Live Apk Son Sürüm


Oyuncular ve blog yazarları arasındaki etkileşim, restoranın itibarını daha da artıracak ve toplulukla paylaşmak için en iyi yemekleri tasarlayabilecekler. Bir blog aynı zamanda çok fazla gelişme potansiyeline sahip bir yerdir ve oyuncular, dikkatli bir yatırımla restoran için pek çok ilginç etkinlik veya aktivite oluşturabilir. Bir blog yazarının bakış açısından, diğer insanlarla da etkileşim kurabilir ve canlı ve gerçekçi bir dünya deneyimleyebilirler.


Cooking Live indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Little Singham Super Skater APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar