Earn to Die Para Hileli MOD APK [v1.0.32]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Earn to Die Para Hileli MOD APK [v1.0.32] 1 Earn to Die Para Hileli MOD APK [v1.0.32] 2 Earn to Die Para Hileli MOD APK [v1.0.32] 3 Earn to Die Para Hileli MOD APK [v1.0.32] 4 Earn to Die Para Hileli MOD APK [v1.0.32] 5

Earn to Die Para Hileli MOD APK [1.0.32] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Popüler çevrimiçi oyun serisinin 200 milyondan fazla oyuncusu var.


Earn to Die 1.0.32 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Günümüzde yarış oyunlarının sadece büyük bir pistte yapılmaması çok özel. Hadi birlikte araba yarışları yapalım ve bitiş çizgisine önce kim varacak görelim. Earn to Die o kadar basit değil. Bu oyunda, bir zombi kıyametinde yolunuzu sürmelisiniz. Hayatın için araba sürmeye hazır mısın? Popüler çevrimiçi oyun serisinin 200 milyondan fazla oyuncusu var. Mobil cihazınız için yenilendi ve uyarlandı, her zamankinden daha büyük ve daha iyi!


Earn to Die v1.0.32 MOD APK


Elbette herkes, kana susamış zombilerle dolu mezarlıkta kazara kaybolursanız işlerin ne kadar ciddi olabileceğini bilir. Ölümü beklemekten vazgeçeceksin ya da hayatı kazanmak için onları cesurca yeneceksin. Bana göre %1 ihtimal bile olsa mutlaka denemelisiniz. Ve neyse ki, kahramanımız da öyle. Hayatta kalmanın ve vahşi zombi ordularıyla savaşmanın yollarını bulacaksınız. Earn to Die oyununa katıldığınızda yoğun ve yoğun çatışmalar başlayacak.


Earn to Die Para Hilesi


Earn to Die'da kana susamış zombilerle çevrili bir çölde kapana kısıldınız. Uzun süredir yemeksiz kalmışlar ve şu anda karşınıza çıkıyorlar. Sadece aşağı inen bir araba ve az miktarda nakit ile yanınızda taşırsınız. Sadece bu yetersiz öğelerle. Açıkçası, göreviniz bu zombileri geçmek ve hayatta kalmak zorunludur. Hayatınızı, hatta takım arkadaşlarınızı korumak için önemli bir görev.


Android Oyun Club earn to die


Earn to Die, bunun basit bir yarış oyunundan daha fazlası olduğunu gösteriyor. Bu oyunda, sadece zombi sürülerinden kaçmak için yolunuzu sürmüyorsunuz. Oyun ayrıca yeni araçları yükseltmek, kilidini açmak ve özelleştirmek için para kazanmanıza da olanak tanır. Araçlarınız yeterince güçlü değilse endişelenmeyin. Savaşabilmek için onları iyi bir şekilde yükseltmenin yollarını bulun. Aracınızı silah veya roket gibi birkaç silahla daha donatın.


Earn to Die Apk Dayı


Size zorlayıcı bir oyun sunmaktan daha fazlası. Hikayesi bile harika bir şekilde yükseltildi. Bizim tarafımızdan getirilen taze ve heyecan verici hikayelerin tadını çıkaramazsınız. Bugün, hikaye modu tamamen yeni ve genişletildi. Bu oyunda, zombi kıyametinde ülke genelinde araba kullanacaksınız. Orada durmuyor. Birçok gizem ve heyecan sizi bekliyor.


Earn to Die Hile Apk


Oyuna katılmak size her detayda çok eğlenceli ve büyüleyici deneyimler yaşatacak. Herhangi bir savaşı kazanmak ister. Pek çok iyi strateji hazırlarsanız ve iyi donanımlı olursanız, bu yardımcı olacaktır. Bu oyuna geldiğinizde önceden güncellenmiş 8 araçtan birini seçebilirsiniz. 


Earn to Die Hilesiz Apk indir


Yarış arabaları, kamyonlar ve hatta okul otobüsleri dahil olmak üzere kullanmakta özgürsünüz. Her araç tipinin kendine göre avantajları ve dezavantajları olacaktır. Oyuncular belirli bir arazide savaşırken dikkatli seçim yapmalıdır.


Earn to Die Apk indir


Yaramaz zombilerle savaşmanız ve savaşmanız için sadece bir araba yeterli değil. Earn to Die'da oyuncuların silahları donatmak gibi birçok farklı faktörü desteklemesi gerekiyor. Sadece bir arabanın kilidini açmak yeterli değildir. Her arabayı bir dizi başka yükseltme ile özelleştirin. Tek başınıza birçok düşmanla karşılaşacağınız için endişelenmenize gerek yok. Yeterince akıllı olduğunuz sürece, kendiniz için doğru arabayı seçin ve gerekli hızı yükseltin.


Earn to Die Altın Hilesi


Normal parkurda yarış var. Muhtemelen seni daha fazla ilgilendirmeyecek. Pistteki küçük engeller yerine sık sık görürsünüz. Bu oyunda bir sürü zombi olacak ve hatta birçok zombinin engeliniz olacağı bile söylenebilir. Onları çarpmak veya geçmek istediğinizde, onları arabanızın ön tamponuyla tanıştırdığınızdan emin olun. Özellikle şimdi, oyun birçok yeni şeyi geliştirdi. Zombilere çarpmanıza ve onları uçup gitmenize izin veren gerçekçi bir ragdoll fizik motoru.


Earn to Die indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Warrior 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar