Touchgrind BMX 2 Hileli MOD APK [v1.4.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Touchgrind BMX 2 Hileli MOD APK [v1.4.7] 1 Touchgrind BMX 2 Hileli MOD APK [v1.4.7] 2 Touchgrind BMX 2 Hileli MOD APK [v1.4.7] 3 Touchgrind BMX 2 Hileli MOD APK [v1.4.7] 4 Touchgrind BMX 2 Hileli MOD APK [v1.4.7] 5 Touchgrind BMX 2 Hileli MOD APK [v1.4.7] 6

Touchgrind BMX 2 Hileli MOD APK [1.4.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular Bisiklet ile çeşitli zorlukların üstesinden gelmek ve becerilerini mükemmelleştirmeye çalışmak için zaman harcayacaklar.


Touchgrind BMX 2 1.4.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyunda tüm seviyelerin, bisikletlerin ve malzemelerin kilidi açıldı.

Not : Oynatmadan önce ağ bağlantısını kesin.

ÖNEMLİ : Apk dosyasını yüklemeden önce oyunu Google Play Store'da oyunu bulun ve indirmeye başlayın, 1-2MB indirdikten sonra iptal edin, ardından sitemizden indirdiğiniz MOD APK dosyasını kurun ve oyuna giriş yapın, aksi takdirde çalışmayacaktır.

Spor temasını almak ve oyuncuların becerilerini farklı şekillerde sergilemelerine izin vermek, her zaman Touchgrind BMX 2'de görünen benzersiz bir unsur yaratır. Oyuncular arabayı kontrol edecek. Birçok farklı zorlu ortamı sürün ve üstesinden gelin. Aynı zamanda oyun sırasında birçok benzersiz öğenin kilidini açmak ve diğer oyuncularla doğrudan yüzleşmek için zaman harcayacaksınız. En son güncellemede yeni eklenen atmosferi görmezden gelmeyin.


Touchgrind BMX 2 v1.4.7 MOD APK


Oyuncular, becerilerini göstermek ve en yüksek puanı elde etmek için tamamen etkileyici bir şekilde tasarlanmış spor ortamını deneyimleyecekler. Aynı zamanda her ortamın kendine has özellikleri vardır ki, oyuncu gözünü onlardan ayırmaz ve bisikletini mutlak bir hassasiyetle kontrol eder. Oyuncular kuşkusuz her birinin sahip olduğu ortamın boyutunu ve ayrıntılarını keşfetmek için zaman ayıracaktır. Şüphesiz herkes için bir meydan okuma olacaktır.


Touchgrind BMX 2 Para Hilesi


Karakterinizi üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve çevreyi iyice gözlemleyebileceksiniz. Destekleyici bakış açısı, herhangi bir sorun çıkmaması için yapılması gerekenleri önceden hazırlamanıza yardımcı olur. Ek olarak, kamera bazen havadaki stuntlarınıza göre değişir, böylece kendinizi oyunun heyecan verici ama aynı derecede stresli maçına kaptırabilirsiniz. Sadece aracı kontrol edecek ve ortamın içinde hareket edeceksiniz.


Touchgrind BMX 2 Bisiklet Hilesi


Diğer birçok Touchgrind serisi oyunlarında olduğu gibi, oyuncular Touchgrind BMX 2 içinde hareket eden araçları sürücüsüz kontrol edecekler. Yani bu oyundaki göreviniz, farklı ortamlardan geçerken belirli kombinasyonları yapmaya çalışmaktır. Yukarıda bahsedilen bakış açısıyla, çarpıcı performanslar sergilemek ve çarpıcı puanlar elde etmek için her andan yararlanabileceksiniz.


Touchgrind BMX 2 Seviye Hilesi


Oyuncuların dikkat etmesi gereken faktörlerden biri de oyun ekranındaki becerileridir. Özellikle oyunun başında, bu becerilerin nasıl çalıştığını bilmeniz için size becerilerle ilgili bilgiler gönderilecektir. Bu nedenle onları uygulamak için zaman harcayacak ve ne istediğinizi ifade etmekte çok zorlanacaksınız. Ancak bazen gözlerinizi ondan ayırıp oyunda birçok bölümden geçmekte zorlanacaksınız.


Touchgrind BMX 2 Hile apk


Seçebileceğiniz belirli bir ortamda geçen bir oyuna katılacaksınız. Aynı zamanda, havada uçmak ve puan kazanmak gibi bazı problemlerle uğraşmanız gerektiği için mümkün olduğunca çok beceri göstermeye çalışacaksınız. Bisiklet hareket etmediğinde ve seviye hala açıkken, mümkün olduğunca çok beceri kombinasyonu yapmaya çalışacaksınız. Oyunun seviyesini artırmak için belirli miktarda puan kazanmanıza yardımcı olacaktır.


Touchgrind BMX 2 apk indir


Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncular çeşitli zorlukların üstesinden gelmek ve becerilerini mükemmelleştirmeye çalışmak için zaman harcayacaklar. Aynı zamanda oyun sırasında farklı özellik ve özelliklere sahip birçok ortam bulacaksınız. Her etki alanı, gidip üstesinden gelmenizi bekleyen etkileyici araziler içerir. Oyunda birçok alandan geçmek bazen oyuncuların sıkılmamasına ve önlerini fethetmeye çalışmasına yardımcı olan bir faktördür.


Touchgrind BMX 2 APK DAYI


Oyunda becerileri göstermek, oyuncunun havadayken veya takla atarken ne göstereceklerini bilmeleri ve pratik yapmak için zamana ihtiyaçları olacağından, oyuncunun becerisiyle bağlantılıdır. Ek olarak, oyuncu geri bildirimlerinden belirli bir miktarda deneyim almanızın başka bir nedeni de var. Size içinde bir sürü sürpriz bulunan bir sürü kutu getirecek ve zamanınızı bisikletiniz için gerekli öğeleri toplamakla geçireceksiniz.


Touchgrind BMX 2 Apk Oyun İndir Club


Oyun sırasında, deneyim çubuğunuzda neyin göründüğünü ve kutuları almak için ne kadar ulaşmanız gerektiğini göreceksiniz. Kutu, bisikletinizle ilgili birçok heyecan verici şey içeriyor. Yani aracınıza yeni bir görünüm kazandırmak istiyorsanız yeni parça toplamak için zaman harcarsınız. Ayrıca bazı durumlarda aracınızın orijinal rengini de değiştirebilirsiniz.


Touchgrind BMX 2 hile nasıl yapılır


Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncular farklı ortamlara girecek ve zaman içinde zorluklarını yenecekler. Ancak bazen bunun kendileri için yeterince zor olmadığını göreceklerdir. Öyleyse Touchgrind BMX 2, arkadaşlarınız da dahil olmak üzere diğer oyuncularla doğrudan rekabet etmenize izin veren bir moda sahip olduğunda bu sorunu çözmenize yardımcı olsun. Böyle bir maçta, oyuncuların isteklerini tatmin ederek yeteneklerinizi gösterme fırsatına sahip olacaksınız.


Touchgrind BMX 2 İndir (MOD, Tümünün Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Towerlands APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar