Killer Bean Unleashed Hileli MOD APK [v3.52]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Killer Bean Unleashed Hileli MOD APK [v3.52] 1 Killer Bean Unleashed Hileli MOD APK [v3.52] 2 Killer Bean Unleashed Hileli MOD APK [v3.52] 3 Killer Bean Unleashed Hileli MOD APK [v3.52] 4 Killer Bean Unleashed Hileli MOD APK [v3.52] 5 Killer Bean Unleashed Hileli MOD APK [v3.52] 6

Killer Bean Unleashed Hileli MOD APK [3.52] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Killer Bean, bir zamanlar onu öldürmeye çalışana kadar seçkin bir suikastçı teşkilatının üyesiydi.


Killer Bean Unleashed 3.52 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm Kilitler Açık
Killer Bean Unleashed – Bu oyun sürümüyle oyuncuları hayal kırıklığına uğratmayan, mobil cihaz kullanıcıları için son derece heyecan verici bir aksiyon dövüş oyunu türü. Oyunun konusu hakkında biraz bilgi veren Killer Bean, karakteri organizasyon tarafından birçok temel göreve sahip seçkin bir suikastçı olan profesyonel bir suikastçı ajansının üyesidir. Ama artık baş karakter feci şekilde öldürüldüğüne göre, sizi yok etmeye çalışan düşmanlardan kaçmalı ve onları yok etmelisiniz. Kendi hayatınız için ayağa kalkmalısınız, ki bu gerçekten şiddetlidir çünkü savaşmazsanız ölmeniz gerekir. Şu anda en büyük görev, sizi öldürmeye çalışan herkesi ortadan kaldırmaktır. İsim başına bir kurşun onları yok edebilir.


Killer Bean Unleashed v3.52 MOD APK


Killer Bean Unleashed, kolaydan zora doğru 16 seviye oyun ile tasarlanmıştır. Hepsini fethetmek için gerçekten iyi olmalısınız; gerçekten efsanevi bir suikastçı mısın, değil misin? Seni öldürmek isteyenler de çok iyiler; yetenekleri oyun seviyelerine orantılı olarak düzenlenmiştir, öznel değilsiniz veya oynadıkça öleceksiniz. Kendi hayatta kalmak için savaşmak oldukça kutsaldır. Neden böyle öldürüldüğünü bilmelisin.


Killer Bean Unleashed Para Hilesi


Sizi öldürmeye çalışan düşmanları yenmek için karakterinizin mevcut becerilerini esnek bir şekilde kullanarak gerçek bir Killer Bean savaşçısı olun; her beceri esnektir. Her gün düzenli olarak pratik yapmalısın çünkü düşman giderek daha vahşi hale geldi. Bu, oyuncuları oyuna daha fazla kaptıran mantıklı bir hikaye ile görüntüden sese oldukça özenle tasarlanmış bir 2D nişancı oyunudur. Oyun sahnesi eski okulda inşa edilmiştir. Bağlam ve canlı grafiklerle birleştirilen oyun, oyunu daha canlı hale getiriyor.


Killer Bean Unleashed hile apk


Oyunda eski bir okuldan veya açık havadan, binaların tepesinden, depolardan son derece canlı sahneler yer alıyor… Tabii ki resimler çok hassas, parlak renklerle çizilmiş. Daha keskin, oyunun görsellerine ve grafiklerine önemli ölçüde katkıda bulunur. Eski okul binası, bina, depo ve dış mekan gibi siteye özel görüntüler, benzersiz renkler ve renk şemaları dahil olmak üzere ayrıntılı olarak çizilir. Gerçekçi savaş sahnesi, çevik ve esnek karakter hareketleri, havada uçan mermiler her bir düşmanı yok ederek oyuncuda heyecan yaratıyor. Her dans adımına sıkıca yerleştirilen sesle birleştiğinde, hareket, her silah atışının birleştirilmesinden sonra uçmak kadar hızlıdır ve insanları çok tutkulu hissettirir. Bu zayıf düşmanlar karşı saldırıya geçemez, kaçamaz ve savunmak için güçlerini seferber edemez.


Killer Bean Unleashed Android oyun club


12 seviyenin tümünün kilidini açtıktan sonra, her tür cephaneyi ateşleyebilen özelliklere sahip daha fazla güç, benzersiz silahlar elde edeceksiniz; Bu sihir, öyle değil mi, çünkü esnek olabilirsiniz cephane düşmana saldırır. Bu sihirli silahın kilidini açtığınız sürece, tüm düşmanlarla güvenle savaşabilir, hızla koşabilir ve zıplayabilir ve önünüzdeki tüm engelleri yok edebilirsiniz. Düşmanları yok ettikten sonra, müteakip savaşlar için değerli ve değerli cömert ödüller alacaksınız. Daha güçlü silahları yükseltmek için bu ödülleri dönüştürün. Oynadığınız karakter için daha fazla beceri geliştirmek, silahları yükseltmek vazgeçilmez ve oyunculara oldukça tanıdık geliyor.


Killer Bean Unleashed apk indir


Karakterin koşma becerileri neredeyse en uygunudur, daha spesifik olarak, havada çift zıplama, sanki karakter uçuyor ve düşmana ateş ediyormuş gibi. Düşmanları yükseğe zıplarken ve düşmana ateş ederken kendilerini savunamaz hale getiren çevik saldırı operasyonları, pratik yapmanız gereken en iyi becerilerden bazılarıdır. Savaşırken bu becerinin ne kadar pratik olduğunu göreceksiniz. Tüm düşmanları göz açıp kapayıncaya kadar yok edebildiğinizde, bu çok büyük bir keyif. Görevleri tamamladığınızda ödüllerin kilidini açın, düşmanları yok ettiğinizde, haritadaki tüm parçaları toplayın, sonunda birçok değerli ve faydalı ödül kazanın.


Killer Bean Unleashed Mermi Hilesi


Ne için bekliyorsun? Esnek aksiyon deneyimi yaşamak, düşman atışlarını hızlı bir şekilde yok etmek, tüm haritayı silmek için lütfen oyunu hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirin? Oyun anlarınızın daha da eğlenceli ve heyecanlı olmasına izin verin; oyunumuz sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Umarım, bu ürün oyuncuyu en çok memnun eder. Geri bildirime ihtiyaç duyan herhangi bir şey varsa, lütfen posta kutusu aracılığıyla bize geri bildiriminizi verin, değiştirmeye çalışacağız.


Killer Bean Unleashed'ı İndirin (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Fiske Tenisi 3D - Tennis APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar