Fast Fighter Racing to Revenge Para Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fast Fighter Racing to Revenge Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Fast Fighter Racing to Revenge Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Fast Fighter Racing to Revenge Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Fast Fighter Racing to Revenge Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 Fast Fighter Racing to Revenge Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 Fast Fighter Racing to Revenge Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 6

Fast Fighter Racing to Revenge Para Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sinsi yapay zekayı yok etmek olan gizli bir grubun üyelerinden birisiniz.


Fast Fighter Racing to Revenge 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Fast Fighter Racing to Revenge - Gelecekteki tarzda inşa edilmiş Android için klasik bir arcade simülatörü, oyunun konusu genç bir kahraman, yerel sakinlerin hayata geçmesine yardımcı olan tüm akıllı cihazlar ve makineler etrafında dönüyor ve bilinçlerini yeniden kazanın. Rakipler giderek daha fazla tanınmış birkaç şehri işgal ettikçe, göreviniz robotik teknoloji yoluyla büyük ölçekli hakaretleri önlemek olacak. Yüzlerce rakip ve liderlerine karşı savaşın, aracınızı daha da geliştirmek için oyunda değerli deneyim ve para birimi kazanın.


Fast Fighter Racing to Revenge v1.1.1 MOD APK


işte geliştirici GCenter'dan gerçekçi olmayan hızlarda çekim yapan bir yarış atari oyunu. Uzak gelecekte yapay zeka o kadar gelişti ki, ülkenin tüm yönetim organlarını ezdi ve gereksiz bir tür olarak insanları yok etmeye başladı. Ve sonra görevi düşmanın komuta merkezine ulaşmak olan ve yapay zekayı yok etmek için yol boyunca birçok engelin üstesinden gelmek olan bir organizasyon yarattınız. Bunu yapmak için en yeni nesil arabalara, silahlara ve güçlü motorlara sahipsiniz. 


Fast Fighter Racing to Revenge Para Hilesi


Düşmanın hem kara hem de hava kuvvetleri tarafından avlanacaksınız ancak alanınızda profesyonelsiniz, düşman için en beklenmedik yerlerde hızlanarak Sıyrılıyor, ateş ediyor ve ileri atılıyorsunuz. Kontrol, mobil cihazınızın ekranına tek bir dokunuşla gerçekleştirilir, düşman mermilerinden kaçınmak için parmağınızı hareket ettirmeniz yeterlidir. Yakında komuta merkezinin ana savunucuları olan patronlara ulaşacak ve tüm el becerinize ve becerinize ihtiyacınız olacak. Arabalar ve silahlar garajda silahlar yerleştirilerek ve motor yükseltilerek geliştirilebilir. Dünyayı ruhsuz makineler tarafından ele geçirilmekten kurtarın ve AI komuta merkezini yok edin.


Fast Fighter Racing to Revenge Hile Apk


Kült klasik arcade oyunlarının en iyi niteliklerini aksiyon unsurlarıyla birleştiren ve size birçok parlak, nostaljik duygu vermeye hazır, oldukça bağımlılık yaratan bir oyun. Fast Fighter Racing to Revenge sizi, kontrol dışı bir yapay zekanın neredeyse tüm dünyayı köleleştirdiği geleceğin zorlu dünyasına sürükleyecektir. Sinsi yapay zekayı yok etmek olan gizli bir grubun üyelerinden birisiniz. Bu son derece tehlikeli görevi tamamlamak için, yapay zeka kontrol merkezine olabildiğince yaklaşmalı ve onu havaya uçurmalısınız.


Fast Fighter Racing to Revenge Araba Hilesi


Görevi başarıyla tamamlamak için çeşitli silahlarla dolu bir zırhlı araca ve önünüzde zırhlı bir araca sahip olacaksınız, birçok tehlike ve hataları affetmeyen güçlü rakipler var. Fast Fighter: Racing to Revenge, herkesin geçemeyeceği gerçek bir refleksler, tepkiler ve düşünme hızı testidir. Fast Fighter: Racing to Revenge'de heyecan verici yarışlar, epik patron dövüşleri, çok sayıda araba modu ve çok daha fazlası sizi bekliyor.


Fast Fighter Racing to Revenge indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Desert Riders APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar