Train Taxi Para Hileli MOD APK [v1.4.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Train Taxi Para Hileli MOD APK [v1.4.11] 1 Train Taxi Para Hileli MOD APK [v1.4.11] 2 Train Taxi Para Hileli MOD APK [v1.4.11] 3 Train Taxi Para Hileli MOD APK [v1.4.11] 4 Train Taxi Para Hileli MOD APK [v1.4.11] 5 Train Taxi Para Hileli MOD APK [v1.4.11] 6

Train Taxi Para Hileli MOD APK [1.4.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ne kadar çok yolcunuz varsa, tren o kadar uzun sürer! Kuyruğunuzun farkında olun, kazadan kaçının!


Train Taxi 1.4.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Reklam izlemeden kilit açma
Train Taxi, tüm zamanların en heyecan verici atari oyunlarından biridir. Görünüşe göre yaklaşık on yıl önce, herkes bu oyunu taşınabilir elektronik oyun cihazlarında kolayca oynayabilirdi. Veya daha eski model telefonlarda bile bu oyun aynı zamanda varsayılan uygulamalardan biridir. O zamanki popülaritesi tartışılmazdı. Daha sonra, patlama yapan oyun cihazları en heyecan verici iyileştirmelerden birini yarattı.


Train Taxi v1.4.11 MOD APK


SayGames, bu mekanizmayı kullanan yepyeni bir ürün çıkardı ancak tanıtımlarda bu oyundan hiç bahsetmedi. Oyuncular, oyununu tamamen anlamak için bunu deneyimlemelidir. Train Taxi, insanların yaşadığı ve çalıştığı modern ve kalabalık bir şehirde yer almaktadır. Toplu taşımayı, yaşamlarını desteklemek için bir araç olarak kullanıyorlar ve bu ileri teknolojiden en iyi şekilde yararlanıyorlar. Çalışkan, gayretli ve dikkatli sürücüyü oynayacaksınız. Bu sürücünün günlük işi, o trende tüm yolcularını yakalamak için akıllı bir rota seçmektir.


Train Taxi 1.4.11 Para Hile Apk


Train Taxi, aynı türden olanlar gibi minimal olarak tasarlanmış görüntülere sahip tam 3B grafikler kullanır. Bu, treni kontrol ettiğiniz anlamına gelir, en detaylı ve keskin bir şekilde oluşturulacak ve oyuncuların her küçük hareketi her zaman gözlemlemesine izin verecektir. Ama bu noktanın ötesinde, etrafındaki her şey kesilecek. Yolcular çöp adam gibidir. Sahne de çok çeşitli değil, sadece fark yaratmak için küçük özelleştirmeler. Genel olarak renkler oldukça iyidir, bu da onu hayırlı kılar.


Train Taxi Apk Hile


Tren Taksi, Snake'in bir iyileştirmesi gibidir. Başlangıçta, oyuncu arkasındaki tek bir treni değil, küçük bir tren kafasını kontrol edecek. Bundan sonra, en üstteki hareketi yapmak için ekranda kaydıracaksınız. Aslında, harita yalnızca rayları hem dikey hem de yatay yönde düzenler, böylece yalnızca bu iki yönde kaydırabilirsiniz. Yolcunun yanından geçtiğinizde onları trende otomatik olarak alacaksınız ve vagonlar otomatik olarak eklenecek. Ne kadar çok yolcu alırlarsa, tren o kadar uzun olacaktır. Tüm yolcular sizi bekleyene kadar haritada dolaşmanız gerekecek. Oyunun sonunda, treninizdeki herkesi yakalama vaktiniz geldi.


Train Taxi Apk elmas hilesi


Öte yandan bu oyun bir bilmecedir. Oyuncular sadece diğer tüm işleri almakla kalmaz, aynı zamanda artık kazalara neden olmalarını önlemek için ne yapacaklarını da yaparlar. Karşılaştığınız tek tehlike kuyruğunuzdur. Çok sayıda yolcu alan tren, daha uzun ve daha uzun olacağı anlamına geliyordu. Yanlış hareket ederseniz, kıçınıza çarpacak ve kaybedeceksiniz. 


Train Taxi vip apk


"Tren Taksi", bonusları almak için hızlı hareket etmenizi veya süreyi sınırlamanızı gerektirmez. Tek şey misafir almak ve bölümü güvenli bir şekilde tamamlamak. Ancak, yollarda çekici bonuslar görünecektir. Onlara dikkat etmelisin, aceleci olmana gerek yok; bazen kafanı kuyruğa saplamak senin için bir tuzaktır.


Train Taxi İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hot Wheels Infinite Loop APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar