Sudoku Tema Hileli MOD APK [v2.2.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sudoku Tema Hileli MOD APK [v2.2.3] 1 Sudoku Tema Hileli MOD APK [v2.2.3] 2 Sudoku Tema Hileli MOD APK [v2.2.3] 3 Sudoku Tema Hileli MOD APK [v2.2.3] 4

Sudoku Tema Hileli MOD APK [2.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Daha basit, daha samimi bir arayüze ve oyuncuların üstesinden gelmek için baş ağrısına neden olan karmaşık zorluklara sahip yeni bir sürümle yeniden ortaya çıkıyor. Ayrıca oyunun başka destek özellikleri de var.


Sudoku 2.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Temaların kilitleri açıldı.

Sudoku, herkese yabancı olmayan bir oyundur; Oyun, uygun boşluklardaki sayıları doldurabilmek için oyuncunun zekasını ve yaratıcılığını gerektirir. Ancak bu yeni sürüm için her şey size birçok beklenmedik değişiklik getirecek. Kendinize meydan okumak için oyuna katılın, oyunun sunduğu karmaşık zorlukların üstesinden gelerek zekanızı kanıtlayın.


Sudoku v2.2.3 MOD APK


Bu oyunun çok eski ve sıkıcı olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz; Bu yeni sürüm ile yeni zorluklar bizleri bekliyor. Sudoku, denemeniz için birçok farklı tema ve seviyeye sahiptir. Bu oyun birçok karmaşık zorluk vaat ettiğinden, bir kalemle işaretlemenize veya kalan sayıları birçok ipucu ve diğer destekleyici özelliklerle saymanıza yardımcı olur.


Sudoku Para Hilesi


Sudoku tamamen ücretsizdir; herkes deneyebilir. Ayrıca, oyuncuların çevrimdışı oynamasına da izin verir, bu da bu akıl maçına her zaman ve her yerde katılabileceğiniz anlamına gelir. Oyun sadece oynamak değil aynı zamanda zeka, zeka ve sayılara duyarlılık göstermektir. Oyuncular, daha akıllı, daha esnek olmalarına yardımcı olacak düşünme yeteneklerini geliştirdiler.


Sudoku Full APK


Aslında herkes güzel bir arayüze sahip bir oyun tasarlamanın herkesi çekeceğini düşünüyor ama bu oyun için sadelik onu çekici kılıyor. Basit şeyler her zaman zamanla sürecek ve oyuncular ana oyuna geliyor çünkü herkese yakın arkadaş canlısı. Ayrıca, basit arayüz de bu oyunu daha akıcı ve hızlı hale getiriyor; Oyuncular artık oynarken gecikme ve sarsıntılardan korkmak zorunda kalmayacak.


Reklamsız Sudoku APK


Sudoku, zorlu seviyelerde zekanızı geliştirmenize yardımcı olan bir oyundur. Oyunun sunduğu zorlukların üstesinden geldiğinizde, stresli bir düşünme süresinden sonra hoş bir duygu hissedeceksiniz. Ayrıca bu yeni sürüm, herkese daha yakın, daha basit yeni bir arayüze sahip.


Sudoku Oyunu APK İndir


Sudoku, oyuncuların düşünme yeteneklerini geliştirmelerine ve zekalarını göstermelerine yardımcı olan bir oyundur. Oyunun birçok farklı seviyesi var; zorluğu da her geçen gün artıyor, oyunculara fethedebilmek için baş ağrısı yapıyor. Bu çok zor olmayı vaat eden bir oyun olduğu için, oyuncuların cesaretini kırmaması için birçok destek özelliği de var.


Sudoku Hile Apk


Oyuncular kendilerine meydan okumak için birçok farklı konu seçebilirler; her konunun farklı bir zorluk seviyesi olacak ve oyuncular her zaman zorlukların üstesinden gelmeye kendilerini kaptıracaklar. Yeni, daha temiz ve daha basit arayüz, kullanıcıların kendilerini yakın hissetmelerine yardımcı olur ve oyun aynı zamanda çevrimdışı oynamaya da izin verir.


Sudoku indir (MOD, Tema Hilesi)


Bir önceki android oyun Designer City 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar