Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 1 Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 2 Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 3 Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 4 Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 5 Hero Shooter Para Hileli MOD APK [v1.0.4] 6

Hero Shooter Para Hileli MOD APK [1.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hadi oyuna girelim ve heyecanlı bir atış yapalım!


Hero Shooter 1.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Yeterli paranız olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
Hero Shooter - Bu roguelike nişancı oyununda kitleler halinde zombilere ve diğer canavarlara karşı savaşın ve çılgın aksiyon dolu destansı maceranın tadını çıkarın. Zombi kıyameti bir kez daha şiddetlendiğinde ve bu dünyadaki son gününüz olabilir, ancak güçlü bir inanç ve hatta daha güçlü silahlara sahip bir adam bir çözüm bulabilir.


Hero Shooter v1.0.4 MOD APK


Hero Shooter size en sevdiğiniz şeyleri tek bir oyunda veriyor - popüler vur ve koş hayatta kalma otomatik ateşleme oyunu ve zombiler! Sizi yemeye çalışan zombileri biçerken kıyametin mahvettiği dünyada karakterinize rehberlik edeceksiniz. Her koşuya sadece kendi ekipman ve becerilerinizle başlayacaksınız, ancak hızla seviye atladıkça yeni harika güçlendirmelerin ve yeteneklerin kilidini açacaksınız. 


Hero Shooter Para Hilesi


Rastgele oluşturulmuş benzersiz yetenek kombinasyonu, her koşunun farklı olmasını sağlayacaktır, ancak her zaman birkaçı arasından seçim yapabilirsiniz - çoklu atış, ateşli mermiler, delici veya seken cephaneyi mi tercih edersiniz? Kahramanınız, eski tarz atari oyunlarından ilham alan oyunda kaçıp saldırdığı için her savaş oldukça yoğundur.


Hero Shooter Mermi Hilesi


Dünyanın sonunu gördünüz. Zombilerle ölümcül bir savaştayken ve gökten yıldızlar düştüğünde, benzersiz güçlerin kilidini açtınız ve inancınızı yeniden kazandınız. Son kurşununuzu kullandığınızda meleğiniz ya da belki tanrının kendisi size yaşamak ve savaşmak için yeni bir irade ve araç verdi. Zombilere ve diğer cehennem canavarlarına karşı savaşla dolu dünyanın kalıntıları arasında ilerlerken, güzel çiftliklerden buzlu topraklara ve cehennemin kendisine kadar mücadeleniz için arena olarak hizmet edecek ilginç yerleri ziyaret ediyorsunuz.


Hero Shooter Silah Hilesi


Oyuncuların kurşun cehenneminde manevra yapacakları ve hedefler üzerinde doğru ve büyük zaman bulmaya çalışacakları, mesafeleri kaydıran bir aksiyon oyunu. Aynı zamanda yolda karşınıza karakter için tuzaklar ve çeşitli faydalı şeyler çıkacaktır. Bu nedenle, kuvvetlerin konumunu değerlendirmek ve önceden bir rota çizmek için de zamanınız olacak. 


Hero Shooter Hile Apk


İyi grafikler, bir kahraman koleksiyonu, çok sayıda silah ve çeşitli becerilerin yanı sıra sunulan eğlencenin doldurulmasında çok, çok daha fazlası bekliyor. El becerisi, çabukluk ve en zor durumlarda mükemmel anı bulma yeteneği için mükemmel bir simülatör olacaktır.


Hero Shooter Apk indir


Favori silahlarınızı ve ekipmanlarınızı seçin. Oyunda stratejik savaşınızı tamamlamanıza olanak tanıyan 50'den fazla beceri olacak. Savaşınızda ilerleme kaydetmek için en iyi beceri kombinasyonlarını denerken farklı seviyelere tekrar tekrar meydan okuyabilirsiniz!


Hero Shooter indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Nextgen Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar