Car Summer Games 2021 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Summer Games 2021 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.1] 1 Car Summer Games 2021 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.1] 2 Car Summer Games 2021 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.1] 3 Car Summer Games 2021 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.1] 4 Car Summer Games 2021 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.1] 5 Car Summer Games 2021 Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.1] 6

Car Summer Games 2021 Reklamsız Hileli MOD APK [1.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En iyi oyuncu konumuna ulaşana kadar giderek daha yükseğe tırmanarak en iyisi olun.


Car Summer Games 2021 1.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller kazanabilirsiniz. Para, Elmas vs.
Car Summer Games 2021 – yarış ve spor yarışmaları arasında bir şey olan grafikler açısından eğlenceli ve çok kaliteli bir proje. Çeşitli arabaların katıldığı. Hurdling, cirit atma, yüksek atlama ve çok daha fazlası yaklaşan etkinlikler listesinde olacak. Oyuncuların kendilerini kanıtlayabilecekleri, mükemmel sonuçlar gösterebilecekleri ve podyumda yer kazanabilecekleri. İyileştirmeler de var. Zaferler sadece araç filosunu yenilemekle kalmayacak, aynı zamanda beğendiğiniz modellerden herhangi birinin özelliklerini de iyileştirecek. Dolayısıyla teknik pompalama, testleri geçmenin etkinliğini doğrudan etkileyecektir.


Car Summer Games 2021 v1.4.1 MOD APK


Arabalara katılacağınız çeşitli yaz sporları disiplinlerine sahip koleksiyon. Daha önce böyle yarışmalar görmediniz çünkü birbirleriyle yarışan sporcular değil, arabalar. Araba sürerken engelli koşu, uzun atlama, çekiç ve cirit atma ve diğer yaz sporlarında yarışmaya ne dersiniz? Evet, tüm bunlar arcade oyun mekaniği ve benzersiz bir oyun deneyimi sunan Android oyunu Car Summer Games 2021'de mümkün. 


Car Summer Games 2021 Para Hilesi


Araba ile çeşitli spor dallarına katılın, kazanın ve rekorlar kırın, ödüller kazanın. Gelecekte, daha da havalı ekipman keşfedin ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için çok sayıda iyileştirme satın alın. Oyuncuya aralarından seçim yapması için verilen bir düzineden fazla farklı araç, gerçekçi bir fiziksel model, basit tek dokunuşlu kontroller ve en az 6 çarpıcı disiplin türü (gelecek güncellemelerde daha fazlası görünecek). Daha sonra ertelemeyin, çok çeşitli görevlerle inanılmaz zorluklarda yarışın çünkü hem heyecan verici, hem eğlenceli hem de sıra dışı.


Car Summer Games 2021 Elmas Hilesi


Daha önce hiç görmediğiniz Car Summer Games 2021 En sevdiğiniz spor etkinliklerini hayal edin… arabalarla! Arabalarla engelli koşusu mu? Arabalarla uzun sıçrama? Arabalarla çekiç atmak bile mi?! Evet, bunların hepsi mümkün ve hepsi harika - sadece kendiniz görün! - Bir arabada birden fazla spor türünde yer alın! Aşırı puanlarınızı yenin ve sıralarda ilerleyin İlerlemende yeni havalı araçların kilidini açın. Harika yükseltmeler satın alın ve daha da iyi olun.


Car Summer Games 2021 Hile Apk


Seçilebilecek neredeyse bir düzine otomobil ve yarım düzine üstün etkinlik (gelecekteki güncellemelerde daha fazlası gelecek!) ile oyun çok çeşitli zorluklar sunuyor. Bu, hazır olduğunuz keyifli bir araba deneyimi! Keyifli atari oyunu sayesinde sporu herkes kolayca seçebilir. Katılacağınız heyecan verici zorluklar, uzun süre kalmanızı sağlayacak!


Car Summer Games 2021 Apk indir


3D'nin yanı sıra HD kalitesinde yapılmış renkli ve iyi animasyonlu grafiklere sahiptir. İyi kalitede yapılmış mükemmel animasyonun yanı sıra sıkıcı günlük hayatı aydınlatmanıza izin verecek benzersiz özel efektler beni memnun ediyor. Kontroller basittir ve bununla bir dakika içinde kolayca başa çıkabilir ve olan her şeyden olağandışı duygularınızı alabilirsiniz!


Car Summer Games 2021 indir (MOD, Reklamsız, Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Kamyon Simulatörü Offroad 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar