Cyber Dead Super Squad Mega Hileli MOD APK [v1.0.50.01]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Cyber Dead Super Squad Mega Hileli MOD APK [v1.0.50.01] 1 Cyber Dead Super Squad Mega Hileli MOD APK [v1.0.50.01] 2 Cyber Dead Super Squad Mega Hileli MOD APK [v1.0.50.01] 3 Cyber Dead Super Squad Mega Hileli MOD APK [v1.0.50.01] 4 Cyber Dead Super Squad Mega Hileli MOD APK [v1.0.50.01] 5 Cyber Dead Super Squad Mega Hileli MOD APK [v1.0.50.01] 6

Cyber Dead Super Squad Mega Hileli MOD APK [1.0.50.01] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahramanı kontrol edin ve zombilere beyin fırtınası yapmak için en gelişmiş silahları kullanın.


Cyber Dead Super Squad 1.0.50.01 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek vuruşta öldürme hilesi
  3. God Mode / Tanrı modu

Cyber Dead Super Squad oyununda çılgın zombi dalgaları istila ediyor ve insanlığı yok ediyor. Bu kirli zombi dalgalarına karşı savaşmak için süper bir asker olarak oynayın. Şiddetli savaşlara katılmak için farklı güçlere sahip kahramanları kontrol edebilirsiniz. Elbette silah gibi gelişmiş silahların en hızlı düşmanları yenmesi vazgeçilmezdir. Sadece dövüşmekle kalmayıp, oyuncuların birçok farklı ortamda hayatta kalanları ölüm kapısından kurtarmak için bir strateji geliştirmesi gerekiyor.


Cyber Dead Super Squad v1.0.50.01 MOD APK


Dünyanın sana ihtiyacı var - herkesin güvenliğini korumak için hayatlarını riske atmaya hazır kahramanlar. İnsanları düşmanlardan, vahşi zombi dalgalarından kurtarmak için şiddetli savaşlar başlatmak için Cyber Dead Super Squad'a katılın. Bu oyuna gelirken, hepsi gerçekten tehlikeli olan birçok farklı göreviniz olacak. Bu oyuna girdiğinizde yapacağınız ilk şey, en iyi eşyalarla kendi kalenizi inşa etmektir. Hem askeri bir bölge hem de enfekte olmamış insanlar için bir sığınaktı.


Cyber Dead Super Squad Para Hilesi


Savaşları daha mükemmel deneyimlemek için daha fazla zaman kazanmak için. Kahramanları kontrol etmeye ve onlara katılarak savaş alanına koşarak o kirli zombileri yok etmeye başlıyorsunuz. Oyunda yeni olan, gelişmemiş dövüş becerilerine sahip yalnızca bir kahramanı kontrol ediyorsunuz. Yavaş yavaş, yeterli savaş deneyimi ve 9 kahramanın tümünün kilidini açmak için fırsatlar biriktirdiğinizde. Farklı güçleri, dövüş stilleri ve aksiyon mekanikleri var.


Cyber Dead Super Squad Silah Hilesi


Siperleri savunmak ve Cyber ​​​​Dead'deki nihai görevi yapmak için kan dökmeye ve fedakarlıklar yapmaya hazır olun. Bir dizi şiddetli savaşa katılın ve 50'den fazla farklı türde kötü düşmanla yüzleşin. Zorluk seviyesine bağlı olarak, oyun size saldırmak için farklı zombi dalgaları ayarlayacaktır. Sonuçta, her seviyede düşmanlar tarafından kurulan tehlikeli tuzaklar var. Sadece bu da değil, belirli seviyelerde 10'dan fazla sinsi patronla yüzleşmeniz gerekecek.


Cyber Dead Super Squad Hile Apk


Sayısız canavar ve uğursuz patron, senin gibi kahramanları yok etme şansını bekliyor. Çünkü seni yendiğinde, bu dünya korkunç kan dökülmesiyle yok olacak. Bunun olmasını önlemek için, saldırı ve savunma stratejilerinin iyi bir karışımına sahip olmalısınız. Hem düşmanı yok eder hem de surlarda hayatta kalanları korur. Bununla, 150'den fazla yeni zorlu seviyeyi fethetme fırsatı gerçekleştirilir. Tüm görevlerin tamamlanmasıyla düşman yok edilecek ve bu Dünya eskisi gibi barış içinde olacak.


Cyber Dead Super Squad Apk indir


Normal insan gücüyle kimse o çılgın zombi mangalarını yenemez. Kahramanların süper güçlerinin desteğine ek olarak, Cyber ​​Dead'de cephaneliğinizi de hazırlamanız ve kullanmanız gerekiyor. Sahip oldukları 70'den fazla benzersiz silahla, askeri bölgelerde kullanılan en gelişmiş silahlardır. Savaşlarda eşlik edecek en güçlü ekipmanı seçin. Savaş devam ederken doğrudan silahları değiştirin ve cephane doldurun. Ayrıca, gerekirse silahlar daha fazla güncellenecektir.


Cyber Dead Super Squad Apk Son Sürüm


Cyber ​​Dead, katıldığınız en standart platform oyunu olarak kabul edilebilir. Oyun büyük bir yatırımla geri döndü ve daha fazla yeni zorluk getiriyor. Şiddetli savaşlara karşılık gelen yüzlerce zorluk, oyunculara farklı deneyimler yaşatacak. Zorluk her seviyede artacak ve kazanmak istiyorsanız mükemmel bir aksiyon ve atış kombinasyonuna sahip olmalısınız. Hikayeleri fethetmek için temel çalıştırma ve silah adımlarını tamamlayın.


Cyber Dead Super Squad indir (MOD, God Mode)


Bir önceki android oyun Gangsta Island Crime City APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar