Swordigo Para / Karakter Hileli MOD APK [v1.4.5]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Swordigo Para / Karakter Hileli MOD APK [v1.4.5] 1 Swordigo Para / Karakter Hileli MOD APK [v1.4.5] 2 Swordigo Para / Karakter Hileli MOD APK [v1.4.5] 3 Swordigo Para / Karakter Hileli MOD APK [v1.4.5] 4 Swordigo Para / Karakter Hileli MOD APK [v1.4.5] 5 Swordigo Para / Karakter Hileli MOD APK [v1.4.5] 6

Swordigo Para / Karakter Hileli MOD APK [1.4.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların hızlı tempolu savaşlara ve stresli hareketlere katılmasına olanak tanıyan harika bir aksiyon oyunudur.


Swordigo 1.4.5 APK AÇIKLAMASI


Oyun endüstrisine uzun süredir bağlı olan oyuncular için, muhtemelen Mario, Contra, Sonic'i en çok temsil eden platform oyunlarını birkaç kez oynamaya çalışacaklar. Bunun gibi oyunlar, tüm cihazlar şu anki kadar güçlü olmadan önce nesiller boyu oyuncular için her zaman heyecan vericidir. Oyun sadece konsol işletim sisteminde oynanabilir. Ancak, artık Google Play'de bir platformda bulmak çok kolay. Swordigo, platformda 10 milyon indirmeye ulaştığında başarısını elde etti. Android için en iyi oyunu indirin.


Swordigo v1.4.5 MOD APK


Swordigo, oyuncuların hızlı tempolu savaşlara ve stresli hareketlere katılmasına olanak tanıyan hack and slash oyununa sahip bir aksiyon oyunudur. Bu, ürünün başarısına önemli bir katkı sağlar. Yalnızca birçok kişi için uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda birçok oyuncunun beklediği zorlukları da beraberinde getirir. Dürüst olmak gerekirse, oyunun grafikleri mükemmelden başka bir şey değil, ancak karşı konulamaz bir çekiciliği var.


Swordigo 1.4.5 Para Hile Apk


İlk cazibe, son derece romantik olan ve bir kılıç ustasını andıran bir görünüme sahip olan karakter tasarımında yatmaktadır. Elindeki kılıç her zaman sönmeyen bir ateşle parlıyordu. Bu etki karakterin dövüşünü çekici ve güzel kılar, oyuncuyu fazlasıyla tatmin eder. Sonra manzarası, çok güzel olmasa da, göz alıcı renklerle ve karakterlerle iyi etkileşimle çeşitlendi. Rakipler sistemi çeşitlidir ve oyuncuyu meraklandıran eğlenceli bir bölümü vardır.


Swordigo 1.4.5 Karakter Hile Apk


Swordigo, bir kılıç ustasının asla bitmediği bir maceranın hikayesini anlatır. Bir adalet görevlisinin misyonuyla, kötülüğü yok etmek için bu dünyadaki tüm topraklara gitmeniz gerekecek. Ama bu dünya ile paralel olarak var olan bir güç olan kötülüğün ortadan kaldırılmasının imkansız olduğunu biliyorsunuz. Ancak, ıstırabın olduğu yerde, o kişiye gitmeniz ve insanlara yardım etmeniz gerekecektir. Zindanlar, kasabalar, hazinelerden oluşan büyülü bir alemi keşfeden fantastik bir macera yolculuğu. Gittiğiniz yolda Asya, hileli canavarları tamamlayacak. Bu yerdeki insanlara barış getirmek için onları yok etmek için elinizden geleni yapın. Bir görevi her tamamladığınızda, deneyiminizi düşürür, böylece karakterinizin seviyesini giderek daha fazla yükseltebilirsiniz.


Swordigo 1.4.5 Alışveriş Hile Apk


Bu oyun, en önemli silahınız iyi bir kılıç olması için kesip biçer. Macera sırasında oyuncular, düşmanlarınızı yenmek için sürekli olarak güçlü silahlar, kullanışlı eşyalar ve büyüler arayacaklar. Kasvetli mağaralar ve zindanlar her zaman en iyi kılıçları bulmak için doğru yerlerdir. Onları elinizde tutmak, kendinizi daha iyi ve daha güvenli hissetmenizi sağlayacaktır. Basit bir kontrol sistemi ile oyuncular karakterlerini kolayca kontrol edebilir ve platform üzerinde savaşabilirler. Ekranda her iki tarafa bölünmüş 4 düğme olacak: solda ileri veya geri hareket eden 2 düğme var, sağda bir saldırı düğmesi yapacak ve düğme karakterin zıplamasına izin verecek. Bu dört işlevi birleştirmek, etkili bir şekilde savaşmanıza olanak tanır. Bir seviye kazanmak için, herhangi bir zorluk yaşamadan sona ulaşmaya çalışın.


Swordigo'yu İndir (MOD, Tüm Kilitler Açık)


Bir önceki oyun olan Magic Tiles 3 APK sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar