Graveyard Keeper Para Hileli MOD APK [v1.129.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Graveyard Keeper Para Hileli MOD APK [v1.129.1] 1 Graveyard Keeper Para Hileli MOD APK [v1.129.1] 2 Graveyard Keeper Para Hileli MOD APK [v1.129.1] 3 Graveyard Keeper Para Hileli MOD APK [v1.129.1] 4 Graveyard Keeper Para Hileli MOD APK [v1.129.1] 5

Graveyard Keeper Para Hileli MOD APK [1.129.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, oyuncuları heyecanlandıracak ve korkutucu gerçekleri yavaş yavaş görmelerini sağlayacak tamamen yeni bir kişiliğe sahip


Graveyard Keeper 1.129.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Graveyard Keeper adlı gizemli dünyaya hoş geldiniz. Bu, hayaletlerin burada toplandığı mezarlıklardan ilham alan yeni ve modern bir oyundur ve asıl göreviniz o mezarlığı yönetmektir. Oyun, oyuncuları heyecanlandıracak ve korkutucu gerçekleri yavaş yavaş görmelerini sağlayacak tamamen yeni bir kişiliğe sahip. O mezarlıkları daha da büyütmek zorundasınız. Daha heyecan verici şeyler öğrenmek için bu heyecan verici şeyleri deneyimleyelim.


Graveyard Keeper v1.129.1 MOD APK


Graveyard Keeper oyununda gerçekten de iş mezarlıklara geldiğinde biraz korkudan titreyeceğiz. Bu mezarlığı yönetme görevini yerine getirmek zorunda kalsaydın, nasıl olurdu? Korkunç, değil mi? Oyun, oyuncuların harika anlar ve korkuyla yüz yüze geldikleri anları deneyimleyebilmeleri için bu cesur fikri benimsiyor. Yavaş yavaş dersler çıkaracağız ve bu korkuyu yeneceğiz.


Graveyard Keeper Para Hilesi


Bu korku geçince birçok serinin devamı olan oyuna başka korkular da gelmeye devam ediyor; her seri kendi izini ve yeni bir özelliği getirecektir. En çekicisi de yüzbinlerce mezarın olduğu terk edilmiş mezarlığı kontrol altına almamız. Geceleri burada kalıp o mezarlara bakmalıyız.


Graveyard Keeper Altın Hilesi


Dürüst olmak gerekirse, korkunç olacak ve bizi karşı koyamayacak kadar şaşırtan anlar var. Oyun bize gerçek hayatta olmayacak ilginç duygular veriyor.  Oyuncu, herkesin cesetlerini içerebilmek için mezarlık alanlarını birçok kat daha büyük ölçekte genişletmelidir.


Graveyard Keeper apk Türkçe


Yeni destek ekipmanı kullanmak, inşaat işlerini kolayca gerçekleştirebilir. Burası kutsal bir yer olduğu için, her şey önceden belirlenmiş ve önceden belirlenmiş bir sırayla gerçekleşmelidir. Kötü ruhların gözünden kaçmak için Graveyard Keeper'da istenmeyen olaylar olamaz.


Graveyard Keeper Türkçe yama mobil


Büyük bir mezarlık inşa ettikten sonra, diğer tüm alanlara ulaşmak çok fazla zaman ve çaba gerektirdiğinden yönetim karmaşık olacaktır. Ulaşım imkanı olsa da çok tatmin edici olmayacaktır. Her birimiz bir yerden başka bir yere kolay ve rahat bir şekilde gitmek için kestirme yollar bulmalıyız. Seyahat masraflarından tasarruf ederken zamandan ve emekten tasarruf edin.


Graveyard Keeper APK DLC


Graveyard Keeper'da oyuncuların yapacakları asıl görev, binlerce metrekareden büyük mezarlıkları yönetmek. Mezarlar her seviyede artacak, bu yüzden yapmamız gereken ilk şey daha fazla mezarlık inşa etmek için güçleri seferber etmek. Bu inşaat daha fazla zaman, daha fazla çaba gerektirir, bu yüzden biraz yardım edebilmek için daha fazla arkadaşınızı harekete geçirmelisiniz.


Graveyard Keeper DLC Hilesi


Bu asil bir iştir, bu yüzden herkes onu hızlı bir şekilde tamamlamaya yardım etmelidir. Gece nöbetinde olmazsa olmazımız olan el feneri, koruyucu ekipman vb. gibi her birimiz için gerekli olan eşyalar bulunmaktadır. Oyuncu, cenazeye devam etmeden önce cesedi incelemeli ve kişiden eşyaları çıkarmalıdır. Bu eşyaların toplanması önemlidir. Oyuncuların daha gizemli hapishaneleri keşfedebilmek için kendi korkularının üstesinden gelmeleri gerekiyor.


Graveyard Keeper Apk Hile


Graveyard Keeper'ın içinde gizemli zindanlar ortaya çıkıyor ve oyuncuların onları keşfetmesi gerekiyor. Her hapishane cesetlerle dolu olacak ve onları dışarı çıkarıp gömmemiz gerekiyor. Bu korkunç soruşturmaya katılmak için büyük güçleri harekete geçirin ve bu insanlar cesedin çıkarılmasında çok yardımcı olacaklar. Yüzbinlerce büyük bilinmeyenle bir yolculuğa çıkın ve bu cesetleri taşımak için daha fazla araç kullanın.


Graveyard Keeper Apk indir


Gerçekçi görüntülerin ve keskin grafiklerin kullanılması, oyunun en büyük çekiciliğidir. Sihirli renklerle birleşen yüksek HD kalitesi benzersiz bir görünüm oluşturur. Canlı ses de yeni çekiciliklerden biridir. Ses ve görüntünün birleşimi tekdüzelik yaratmış ve oyunu çok daha keyifli hale getirmiştir.


Graveyard Keeper Apk Son Sürüm 2023


Buradan, Mezarlık Bekçisi'nin bıraktığı izlenim çok büyük. Cazibe doruk noktasına itildi ve titiz konukların büyük beğenisini kazandı. Hayalet oyunla birleşen yeni oyun da benzersiz bir özelliktir ve güçlü duygulara neden olur. Bu harika şeyleri deneyimlemeye çalışın ve oyunun getirdiği sıcaklığı hissedin.


Graveyard Keeper indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Take Off The Flight Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar