CarX Drift Racing Para Hileli MOD APK [v1.16.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
CarX Drift Racing Para Hileli MOD APK [v1.16.2] 1 CarX Drift Racing Para Hileli MOD APK [v1.16.2] 2 CarX Drift Racing Para Hileli MOD APK [v1.16.2] 3 CarX Drift Racing Para Hileli MOD APK [v1.16.2] 4 CarX Drift Racing Para Hileli MOD APK [v1.16.2] 5 CarX Drift Racing Para Hileli MOD APK [v1.16.2] 6

CarX Drift Racing Para Hileli MOD APK [1.16.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu araba yarışı çarpıcı grafiklere, gerçekçi ses efektlerine, drift sesine, frenlere, gerçek bir yarış pistindeymiş gibi gaza sahiptir.


CarX Drift Racing 1.16.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
CarX Drift Racing, yakın zamanda piyasaya sürülen ancak oyunculardan olumlu geri bildirimler alan yeni bir yarış oyunudur. Oyun, CarX Technologies, LLC tarafından geliştirilmiş ve üretilmiştir. Oyun, kullanıcıların profesyonel yarışçılara dönüşmelerini ve sorunlu her yolda sinirlerini test etmelerini sağlıyor. Oyun, otomobil tutkunlarının gerçek bir yarış arabasının özgün özelliklerini deneyimlemelerini sağlar. Oyun şu anda Google Play pazarında erişilebilir durumda ve oyunculardan olumlu geri bildirimler aldı.


CarX Drift Racing v1.16.2 MOD APK


CarX Drift Racing, favori arabalarını özgürce seçebilen oyuncular için 50'den fazla farklı araç türü bulunuyor. Araçlar, dünya çapındaki farklı otomobil üreticilerinin otomobilin en küçük ayrıntısını ustaca çizen gerçek versiyonlarına göre tasarlandı. Oyuncuya gerçek bir arabayı kontrol ediyormuş gibi en özgün deneyimi yaşatın. Ayrıca, arabalar da ince bir şekilde özeldir, yarış arabanızı istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.


CarX Drift Racing Para Hilesi


Oyunun başında oyuncular iki mod seçti: tek oyunculu veya çok oyunculu. İlk mod, oyuncuların makine ile oynamasına izin verir ve ikinci modda oyuncu, arkadaşlarıyla çevrimiçi olarak oynayabilir. Ayrıca ana sayfada oyuncunun mevcut seviyesi yer almakta olup sol tarafta oyuncunun elde ettiği para miktarı seçenekler tablosunda görünecektir; oyuncular Drift oyun modunu, Tandem Drift Modu Time Attack modunu seçebilir. 


CarX Drift Racing Araba Hilesi


Oyuncu başlangıç ​​seviyesindeyse, maça girmeden önce oyunun nasıl oynanacağını öğrenmek için Antrenman bölümüne girerek; Burada oyun, oyuncuya yeni bir yarış yapmak için mümkün olduğunca ayrıntılı bir şekilde rehberlik edecektir.


CarX Drift Racing android oyun club


Oyuncuların, arabada gezinmek için sol ve sağ düğmeleri ve hızı artırmak istiyorlarsa düğmeyi ileri doğru hareket ettirerek arabalarını kontrol edebilmek için bilgisayar klavyesini kullanmaları yeterlidir. Ateşle dolu drift aşamalarını gerçekleştirebilmek için kontrole basın. Pist düz bir çizgi değil, ancak kıvrımlı yollar, oyuncu yol kenarındaki engellere çarpmamak için arabayı sürmek için uygun zamanı belirlemelidir. Oyuncu arabayı pist dışında kontrol ettiğinde arabanın hızını etkiler.


CarX Drift Racing Apk Dayı


Oyuncuların seçebileceği iki yarış modu vardır: üçüncü şahıs bakış açısıyla ve birinci şahıs bakış açısıyla yarış. Üçüncü bakış açısı, oyuncuların parkur hakkında daha iyi bir genel bakışa sahip olmasına yardımcı olurken, ilk bakış açısı, oyuncuların gerçek bir yarışta yarışıyormuş gibi gerçek bir deneyim yaşamalarına yardımcı olur. Oyuncular ayrıca favori haritalarını da seçebilirler; her haritanın farklı bir izi ve farklı bir arka planı olacaktır. Garaja basıldığında, oyuncu sevdiği arabayı kişiselleştirecek ve rengini arabanın şekline göre değiştirecek.


CarX Drift Racing Hile Apk


Oyuncular, arabayı mükemmel bir şekilde özelleştirebilmek için istedikleri gibi araba yaratabilirler; oyuncunun çok paraya ihtiyacı var. Her yarış maçından sonra alınan para, oyuncunun bitiş pozisyonuna bağlıdır; hareket ne kadar hızlı olursa, o kadar az zaman, alınan para o kadar fazla olur.


CarX Drift Racing Apk indir


Oyun çarpıcı grafiklere, gerçekçi ses efektlerine, drift sesine, frenlere, gerçek bir yarış pistindeymiş gibi gaza sahiptir. Oyuncuların oldukça takdir ettiği mevcut bir oyun yarışının heyecan verici deneyimini küçültmelerine yardımcı olacak benzersiz özelliklerle, daha fazla yorum, objektif yorumlar almak için oyuncular, en eğlenceli anları yaşamak için oyunu indirmelidir.


CarX Drift Racing indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Proje Savaşı Mobil APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar