Idle Military SCH Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Military SCH Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 1 Idle Military SCH Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 2 Idle Military SCH Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 3 Idle Military SCH Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 4 Idle Military SCH Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 5 Idle Military SCH Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.3.3] 6

Idle Military SCH Tycoon Para Hileli MOD APK [1.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Üssünüzü inşa edebileceğiniz, bir askeri kodaman rolünü üstlenebileceğiniz ve kendinizi tamamen aksiyona kaptırabileceğiniz gerçekçi bir askeri simülasyon mu arıyorsunuz?


Idle Military SCH Tycoon 1.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Üssünüzü inşa edebileceğiniz, bir askeri kodaman rolünü üstlenebileceğiniz ve kendinizi tamamen aksiyona kaptırabileceğiniz gerçekçi bir askeri simülasyon mu arıyorsunuz? Idle Military SCH Tycoon , oyunculara dünya çapında bir ordu kurarken iyi vakit geçirme fırsatı sunan bir oyun türüdür.


Idle Military SCH Tycoon v1.3.3 MOD APK


Idle Military SCH Tycoon oyununda, silahlı kuvvetlerde kıdemli bir subay olma arzunuz var mı? Bu gerçekçi askeri simülasyonda kalenizi inşa etmek ve ordunuzu zafere taşımak size kalmış.  Dünyanın gördüğü en etkileyici askeri kompleksi inşa etmemize yardım edin!


Idle Military SCH Tycoon Para Hilesi


Temel eğitimi tamamladığınız anda tam teşekküllü bir asker olacaksınız. Bu noktada hata payı yoktur. Bu nedenle, mezun olmadan önce eğitimde birçok zorluk ve sınav var. Şu anda dünyanın çeşitli yerlerinde silahlı çatışma çıkma olasılığı yüksek.


Idle Military SCH Tycoon Altın Hilesi


Askeri eğitiminiz ilerledikçe daha fazla para kazanacak ve bunu kampınızı genişletmeye koyabileceksiniz. Antrenman bölgelerinin her birinde, hatların kalitesi, verimliliği, kapasitesi ve uzunluğu açısından her zaman iyileştirme fırsatı vardır. Bazı iyi anlarınız ve kötü zamanlarınız olacak ve tembelliğiniz sizi biraz zor durumda bırakabilir.


Idle Military SCH Tycoon Hile Apk


Ancak, askeri karakolunuzu inşa etmekten keyif alacağınıza eminim! Diplomanızı almadan önce yapılacaklar listenizde birkaç madde kalır, o da aşağıdaki gibidir. Kayıt Merkezi artık oraya vardıktan sonra emirlerini bekleyen Elitlerle dolu. Askerler savaşın hararetini ilk kez eğitim alanlarında tadıyorlar.


Idle Military SCH Tycoon Apk indir


Uçağa monte edilmiş topların çalıştırılmasına ilişkin talima Düşmanlarınızı şimdi cehenneme sokun!


Idle Military SCH Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Driving Zone APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar