Crazy Dino Park Para Hileli MOD APK [v2.12]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crazy Dino Park Para Hileli MOD APK [v2.12] 1 Crazy Dino Park Para Hileli MOD APK [v2.12] 2 Crazy Dino Park Para Hileli MOD APK [v2.12] 3 Crazy Dino Park Para Hileli MOD APK [v2.12] 4 Crazy Dino Park Para Hileli MOD APK [v2.12] 5 Crazy Dino Park Para Hileli MOD APK [v2.12] 6

Crazy Dino Park Para Hileli MOD APK [2.12] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gelin ve bu eşsiz yeri keşfedin. Yüzeyin hemen altında saklanan gizemleri ortaya çıkarın.


Crazy Dino Park 2.12 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.
Crazy Dino Park - insanlar genellikle ne yapmak için parka gider? Hafta sonları eğlenmek ve aynı zamanda heyecan verici aktivitelere katılmak için. Yöneticilerin görevi, buraya gelenlerin tatillerini anlamlı bir şekilde geçirmeleri için parkın içeriğinde atraksiyonlar oluşturmaktır. Dinozor parkının adını hiç duydunuz mu? Belki de bu sadece asılsız bir söylenti çünkü dinozorların nesli çoktan tükendi. Ancak, eğer bu bir oyunsa, her şey değişti. Oyun dünyasında, dinozorların artık hayvanat bahçesinde beslenecek evcil hayvanlarınız olduğu ve şu anda en ilginç parklardan birini oluşturduğu gerçeği de dahil olmak üzere her şey mümkündür.


Crazy Dino Park v2.12 MOD APK


Crazy Dino Park çok uzun zaman önce piyasaya sürülmedi, ancak oyun topluluğunda aniden büyük bir vızıltıya neden oldu. Nispeten kısa bir süre içinde Google Play'de 1 milyonun üzerinde indirmeye ulaştı ve en talepkar oyuncuların dikkatini çekti. Ankete katılan 70000'den fazla kişiye dayanarak 4,5 yıldızla derecelendirdiler. Bu gerçekten de yayıncının yakın gelecekte oyunu geliştirmeye devam etmek için daha fazla motivasyona sahip olması beklenen bir sonuç. 


Crazy Dino Park Para Hilesi


Çok çekici hale geldiğinde basit bir şey çünkü bu ürün bir tür çok sevimli görüntü tasarımı kullanıyor. Her seviyeden oyuncuya oyunda rahat olduklarını hissettirir, oyuncuların omuzlarında herhangi bir baskı yoktur. Şişman dinozorlar, tipi her zaman vücudundan daha büyük olan Chibi gibi stilize formlarla tasarlanmıştır.


Dino Park APK -- ELMAS hilesi


Aslında bu parkta getirip sergileyebileceğiniz dinozorlar yok. Fosil şeklinde doğa tarafından korunan derin ormanlarda aranmaları gerekecek. Bu, oyuncuların kalan dinozor kemiklerini aramak için uygun yerleri kazması gerektiği anlamına gelir. 


Crazy Dino Park Hile Apk


Tam bir dinozor iskeleti olabilmeleri için yapboz parçalarını arama ve düzenleme konusunda çok uzun bir süreçten sonra, oyuncu bu iskelete dayalı gerçek dinozorları toplayabilir ve onu çalıştırabilir. Üyelerimiz sergiler açıyor. "Crazy Dino Park", restore eden modeli değil, dinozorları gerçekten yeniden yaşatacak.


Crazy Dino Park Apk son surum


Dinozor iskeletlerinin montaj süreci hakkında da iki farklı aşamaya ayrılıyor. İlk olarak, parçaları bulacaksınız ve onları bulmaca gibi eşleştireceksiniz. Parçaları nasıl tamamlayacağınızı öğrenmeniz ve birleştirmeniz gerekecek. Bu parçalardan tam bir dinozor olmak için bir araya getirilebilir. Tarih öncesi bir yaratığa sahip olduktan sonra, yaşam alanlarının onları kilitlemeye uygun olması için kendinizi inşa edin. 


Crazy Dino Park Apk indir


Bunun bir park olduğunu unutmamalısınız, bu nedenle ziyaretçilerin güvenliği en yüksek öncelik olmalıdır. Her dinozor türü yaşamak ve büyümek için ayrı bir yere ihtiyaç duyar. Ayrıca aynı türler bir araya gelerek yukarıda bahsettiğim geliştirmeleri oluşturabilirler.


Crazy Dino Park indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival at Gunpoint APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar