Idle Island Adventure Para Hileli MOD APK [v1.00.03.5083]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Island Adventure Para Hileli MOD APK [v1.00.03.5083] 1 Idle Island Adventure Para Hileli MOD APK [v1.00.03.5083] 2 Idle Island Adventure Para Hileli MOD APK [v1.00.03.5083] 3 Idle Island Adventure Para Hileli MOD APK [v1.00.03.5083] 4 Idle Island Adventure Para Hileli MOD APK [v1.00.03.5083] 5 Idle Island Adventure Para Hileli MOD APK [v1.00.03.5083] 6

Idle Island Adventure Para Hileli MOD APK [1.00.03.5083] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gizemli adalar zincirinde rafting gezisi yapmak, maceralarınıza devam etmenizi, yeni insanlarla tanışmanızı ve rakiplerinizden daha iyi olmanızı sağlar.


Idle Island Adventure 1.00.03.5083 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Idle Island Adventure oyuncuları, çok çeşitli mahsuller yetiştirme, çok sayıda adayı keşfetme ve hatta kendi kişiselleştirilmiş cennetlerini tasarlama fırsatına sahipler. Gizemli adalar zincirinde rafting gezisi yapmak, maceralarınıza devam etmenizi, yeni insanlarla tanışmanızı ve rakiplerinizden daha iyi olmanızı sağlar.


Idle Island Adventure v1.00.03.5083 MOD APK


Çok çeşitli binalar geliştirebilir, adanızın boyutunu büyütebilir, yeni kaynaklar toplayabilir ve genişletebilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebileceğiniz, eski müttefiklere yardım edebileceğiniz ve düşmanlara karşı zafer kazanabileceğiniz uzak bir tropik adaya heyecan verici bir yolculukta kaptanınıza katılın.


Idle Island Adventure Para Hilesi


Idle Island Adventure oyununda dünya çapındaki adaları kolonileştirebilir, yüzden fazla ücretsiz inşaat malzemesine ve gemiye erişim elde edebilir ve çok çeşitli oynanabilir karakterlerle sohbet edebilirsiniz. Hayatta kalmayı başaran insanlara yardım edin; ekibiniz olacaklar. Gemide çok sayıda yolcu varsa, denizdeyken saldırıya uğraması durumunda geminin savunması güçlendirilecektir.


Idle Island Adventure Altın Hilesi


Adanızda bir çiftlik kurmak için hemen işe koyulun. Yemek yapabilen bir kişi toprağı işleyebilir, sığırlara bakabilir ve kendisi ve başkaları için yemek hazırlayabilir. Oyun, çiftliğinizi gurme gıda sektöründe zorlu bir güce dönüştürmenizi sağlar.


Idle Island Adventure Apk Hile


Adanızda başarılı olmak istiyorsanız, ekibinizi eğitmek, grubunuzun her bir üyesine belirli işler devretmek ve işe koyulmak için çaba sarf etmeniz gerekecek. Boşta Ada Macerası şu anda değişmeyen hiçbir şey fiyatına sahip olunabilir.


Idle Island Adventure Apk indir


İsterseniz oyun içindeki belirli ürünlere gerçek para harcayabilirsiniz. Bunu yapmak oyunun ilerlemesini hızlandıracak olsa da, bu eylemi gerçekleştirmenize gerek yoktur.


Idle Island Adventure indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Love Sparks APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar