Boşta Korsan Kralı Para Hileli MOD APK [v1.6.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Boşta Korsan Kralı Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 1 Boşta Korsan Kralı Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 2 Boşta Korsan Kralı Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 3 Boşta Korsan Kralı Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 4 Boşta Korsan Kralı Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 5 Boşta Korsan Kralı Para Hileli MOD APK [v1.6.2] 6

Boşta Korsan Kralı Para Hileli MOD APK [1.6.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Idle Pirate Tycoon olan, boşta oyunlarını sevenlere yeni bir oyun. Bu sefer korsan olacaksınız.


Boşta Korsan Kralı 1.6.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Sınırsız Para artışı
  3. Sınırsız Süper nakit artışı
Oyunlar, insanları rahatlatmanın ve eğlendirmenin en etkili yolu ve aynı zamanda zaman geçirmenin en hızlı yoludur. Oyunlar sayısız türe ayrılmıştır ve her birinin kendine özgü bir karakteri vardır ve mevcut stilleri ile oyuncuları cezbeder. Bu makale, oyuncuların oyundan pasif olarak ve hiç vakit kaybetmeden keyif almalarını sağlayan bir stil olan Boşta türü bir oyunu tanıtacaktır. Bu, oyunculara mükemmel bir simülasyon oyunu sunmak için madencilik temasını kullanan Idle Pirate Tycoon'dur . Boşta kalma türü her zaman otomasyonu ile ünlü olmuştur, oyuncuların birçok eylemi serbest bırakmasına yardımcı olur ve İnternet olmadan her zaman, her yerde eğlenebilirler. 


Boşta Korsan Kralı v1.6.2 MOD APK


Boşta kalma türü her zaman basit bir oynanışa sahipti ve her yaştan kullanıcı dostu, hepsi de kullanıcılara sunduğu otomasyon faktörlerine dayanıyor. Ve Idle Pirate Tycoon, oyuncuların yeni bir yolculuğa başlamak için ünlü bir denizin kötü şöhretli korsanı rolünü oynamasına izin verecek. Bu oyunda, oyuncunun daha fazla ganimet elde etmek için grubun aktif alanını sürekli olarak yatırım yapması, yükseltmesi ve genişletmesi gerekecek. Oyun, basit ve samimi görsel unsurları, cesur çizgi film stilini ve her yaştan oyuncuya ulaşılması kolay olanı birleştirecek. Oyun, oyuncuların birçok alana yatırım yapmanın ve treni daha müreffeh ve üretken hale getirmenin keyfini çıkarmasına olanak tanıyan sonsuz bir yükseltme sistemi sunacak.


Boşta Korsan Kralı 1.6.2 Para Hile Apk


Oyunun ilk aşamalarında, oyuncular ilk gelirlerini elde etmek için tüm trenlerini manuel olarak yönetmeli ve tüm süreçleri kendileri denetlemelidir. Yönetim süreci rahat ve basittir ve oyuncuların çalışmaları için yalnızca çalışma birimlerine dokunmaları gerekir. Sonsuz bir döngüde düzenli bir sırayla otomatik olarak hareket edecekler ve kullanıcıya sürekli olarak para için kullanmaları için birçok nadir eşya verecekler. İlk madeni paralarla, korsanların sayısını artırmak, hızlarını artırmak ve onları para kazanmak için donatmak gibi insanların iş verimini yükseltebilir ve iyileştirebilirler. Tüm bu işler manuel olarak yönetilir ve kullanıcılar gelecekte oyunun birçok büyüleyici sırrını keşfedecekler.


Boşta Korsan Kralı Hile Apk


Oyuncunun treni düzinelerce gemiye kadar genişletilebilir ve menzili önemli ölçüde genişledikçe daha fazla gelir getirecektir. Oyuncunun gemisi birkaç farklı bölgeye ayrılmıştır, birbirlerine eşit olarak bağlıdırlar ve her şeyi kontrol etmek için özgürce hareket edebilirsiniz. İçerideki her şey kalıcı olarak yükseltilebilir ve her bölgenin tüm mürettebata getirdiği değer hızla artar. Oyunun yükseltme sistemi ayrıntılı ve eksiksizdir, hatta oyuncuların araştırma ve geliştirme yapması için birçok farklı alanda sınıflandırılmıştır. Oyuncular yeni bir bölge oluşturabilir ve mükemmel bir sistem oluşturmak için dolaşımlarını hızlandırabilir.


Boşta Korsan Kralı APK Son Sürüm


Boşta kalma türü bu oyundaki kilit noktadır ve oyunculara oyunla keyifli bir deneyim yaşatmak için mekanik unsurlar yavaş yavaş açılacaktır. Her küçük departman, satış oluşturmak için onları çalıştırmak için manuel oyunculara ihtiyaç duyar, ancak bu, yöneticilerde otomatik hale gelir. Her yönetici madenin yalnızca bir katını izleyebilir, ancak oyuncuya gelecekteki geliştirme için birçok fayda sağlar. Dahası, yöneticiler yükseltilebilir ve bazı kişiler, çıkarılan cevher miktarını katlayarak oyunculara büyük miktarda gelir sağlayabilir.


Idle Pirate Tycoon Hile Apk


Geminiz, yatırım yapmak için kazandığınız parayı kullanarak yükseltilebilir. Lütfen dikkatlice hesaplayın. Daha hızlı zengin olmanıza yardımcı olmak için parayı akıllıca kullanın. Bu, oyuncuların tüm teknelerini daha verimli bir şekilde yönetmelerine ve hem yararlanmalarına hem de daha sağlam büyümeye yatırım yapmalarına olanak tanır. Oyuncular trenlerini sürekli olarak genişlettikçe, daha yüksek değerli ve daha fazla yatırım umudu olan yeni para kaynakları bulma fırsatına sahip olacaklar. Ayrıca, denizde dolaşırken kullanılan modern ekipmanların çoğunu yükseltmek ve oyuncunun tüm kampanyanın iş verimliliğini artırmak için kullanılabilirler.


Idle Pirate Tycoon Para Hile Apk


Boşta özelliği, günümüzde çoğu mobil oyunda önde gelen bir konudur, çünkü uygun olduğu ve oyuncular için birçok aktiviteyi serbest bıraktığı ve oyun oynarken çalışmalarına izin verdiği için. Idle Pirate Tycoon bu özelliğe odaklanacak. Oyuncular bile bonus toplayabilir, daha sonra gecikme korkusu olmadan veya herhangi bir şeyi kaçırmadan diğer işlere konsantre olabilir. Etkileyici olan şey, oyunun birçok heyecan verici etkinliğe sahip olması, oyunculara sürekli olarak birçok çekici bonuslar vermesi, hatta yeni deneyimlerle yeni alanların kilidini açma fırsatı yaratmasıdır.


Idle Pirate Tycoon MOD APK indir


Idle Pirate Tycoon, güzel grafiklere sahip bir korsan buz simülasyon oyunudur. Oynanışı karmaşık veya kapsamlı değil, her yaş için basit ve arkadaşça. Oyuncunun bu oyundaki işi basit: tüm süreçleri düzenli olarak yükseltmek ve denetlemek ve bir madeni yönetmenin tüm temellerini edinmek.


Idle Pirate Tycoon'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Rush Hour 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar