Sniper Çekim Para Hileli MOD APK [v4.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sniper Çekim Para Hileli MOD APK [v4.9] 1 Sniper Çekim Para Hileli MOD APK [v4.9] 2 Sniper Çekim Para Hileli MOD APK [v4.9] 3 Sniper Çekim Para Hileli MOD APK [v4.9] 4 Sniper Çekim Para Hileli MOD APK [v4.9] 5 Sniper Çekim Para Hileli MOD APK [v4.9] 6

Sniper Çekim - Shooting Sniper Para Hileli MOD APK [4.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir keskin nişancının çeşitli mükemmel zorluklarını ve görevlerini yaşayın.


Sniper Çekim 4.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
Sniper Çekim, bir atış simülasyon oyununa benzer birçok özelliğe ve oynanışa sahiptir ve yüksek kaliteli ve gerçekçi 3D grafiklerle birlikte gelir. Oyun aynı zamanda sabit oynanış gibi etkileyici içeriklere sahiptir ve herkesin deneyimini teşvik etmek için karmaşık kontrol mekanizmalarına sahiptir. İçerik sürekli olarak genişleyecek ve oyuncuların en sevdikleri silahları ateşlerken keyif almaları ve en tazeleme hissini yaşamaları için sonsuz potansiyel sunmayı vaat edecek.


Sniper Çekim v4.9 MOD APK


Sniper Çekim'ın ilk ve en belirgin özelliği, insanlara otantik bir his veren en gerçekçi ve görsel olarak zengin keskin nişancı mekaniğidir. Bu, mükemmel çekimi elde etmek için kontrollerini, fiziklerini ve çevre veya ekipmanla etkileşimlerini içerir. Buna ek olarak, birçok zorluk ve büyüleyici başarılar herkesin heyecanını artıracak ve sürekli olarak çekim eylemi içeren en etkileyici anlara dalacak.


Sniper Çekim Para Hilesi


Dahili kontrol mekanizması karmaşıktır ve nişangahı değiştirmek için cihazla etkileşime girerken oyuncunun en küçük hareketlerine dayanan birçok önemli değişikliğe sahiptir. Görüş hattını sabitlemek için parmaklarını kullanmak yerine, retikül ile ilgili en küçük ayrıntıları hareket ettirmek için cihazı belirtilen yönlerde sürekli eğmek zorunda kaldılar. Bu, oyun deneyimini her zamankinden daha gerçekçi hale getiriyor ve hatta insanların en küçük eylemleri yapmak için bile silahları dengeleme yeteneklerine meydan okumalarına izin veriyor.


Sniper Çekim Mermi Hilesi


Zorlukların çeşitliliği, Shooting Sniper'da oyunculara her seviye farklı zorluk veya tasarıma sahip olduğunda sonsuz eğlence sağlamak için güçlü bir noktadır. Hedef aralıkları da sürekli olarak değişecek ve bazı birimler oyuncuyu şaşırtmak veya mermileri saptırmak için öngörülemeyen yörüngelerle sürekli hareket edecek. Bunlar, oyuncunun keskin nişancı becerilerini geliştirmeye yardımcı olacak ve etkileyici atışlar yapmak için onlara daha fazla fikir veya uygun taktikler verecek.


Sniper Çekim Hile Apk


Bu oyundaki ana silahlar, oyuncuların güzelliklerini görmeleri için birçok özelleştirme ve heyecan verici yeteneklere sahip yüksek kaliteli keskin nişancı tüfekleridir. Her silahın, görünümden istatistiklere kadar, oyuncuların gelecekteki zorlukları daha mükemmel bir şekilde tamamlamalarına yardımcı olacak benzersiz özellikleri vardır. Silahlar ayrıca, birden fazla seviyede kullanırken en rahat duygu için her birimin performansını yükseltmelerine veya değiştirmelerine olanak tanıyan derinlemesine özelleştirmeye sahiptir.


Sniper Çekim Apk indir


Günlük görevler, oyunculara en karmaşık ve zor durumlarda keskin nişancı yeteneklerini geliştirmeleri için en iyi fırsatı verecek. Shooting Sniper, oyuncuların daha yüksek puanlar elde etmek için temel veya geleneksel teknikleri yerine getirmesi için daha ilginç keskin nişancılık yöntemleri de uygular. Ayrıca, daha büyük ödüller ve ekipmanı özelleştirme veya yükseltme karşılığında günlük görevleri tamamlamak için puan toplayabilirler.


Sniper Çekim Silah Hilesi


Skorlar için diğer oyunculara meydan okumak, arkadaşlarla bazı sorunları çözmek için mizahi ve sıcak bir şekilde karşılanan bir aktivitedir. Bu nedenle, oyuncuların her seviyede ulaşabilecekleri maksimum puana ulaşmaları, ardından adı kaydetmeleri ve yavaş yavaş yoğun bir sıralama oluşturmaları gerekir. Bu sayede herkes dolaylı olarak birbirine meydan okuyabilir ve sıralamada veya daha fazlasında önemli şeyler elde etmek için diğer keskin nişancıları yenebilir.


Sniper Çekim indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ala Mobile GP APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar