Farmscapes Para Hileli MOD APK [v2.5.1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Farmscapes Para Hileli MOD APK [v2.5.1.0] 1 Farmscapes Para Hileli MOD APK [v2.5.1.0] 2 Farmscapes Para Hileli MOD APK [v2.5.1.0] 3 Farmscapes Para Hileli MOD APK [v2.5.1.0] 4 Farmscapes Para Hileli MOD APK [v2.5.1.0] 5 Farmscapes Para Hileli MOD APK [v2.5.1.0] 6

Farmscapes Para Hileli MOD APK [2.5.1.0]- Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çiftlik oyunlarını seviyorsanız ekip biçebileceğiniz bir tarla olsun istiyorsanız buyrun.


Farmscapes 2.5.1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Nal hilesi
  3. Para ve nal harcanmaz (bir görevi tamamlarken görsel olarak at nalı harcanır, ancak gerçek sayıları değişmez).

Farmscapes, ana amacınızın Mary'nin unutulmuş bir çiftliği en güzel ve renkli olana dönüştürmesine yardımcı olmak olan bir oyundur. Bu oyun, zorluklar ve bulmacalarla eğleneceğiniz herhangi bir cihazda kullanılabilir. Farmscapes ile, Mary ile bir çiftlikte ilerlemenin yanı sıra başka aktiviteler gerçekleştirebileceğiniz ve sizi sevgi ve eğlence göreceğiniz eşsiz bir hikayenin parçası haline getirecek diğer önemli karakterlerle tanışabileceğiniz bir yerde dikkatinizi dağıtma seçeneğiniz olacak.


Farmscapes v2.5.1.0 MOD APK


Farmscapes, cihazınız için herhangi bir dijital platformda bulabileceğiniz popüler bir oyundur. Buradaki asıl amaç, Mary'nin unutulmuş bir alanı renkli bir çiftliğe dönüştürmesine yardım edebilmektir. Oyun içerisinde çiftlik ve bahçe için mobilya seçiminden bu çarpıcı sanal dünyada size avantaj sağlayacak renkli bulmacaları tamamlamaya kadar farklı aktiviteler gerçekleştirebileceksiniz.


Farmscapes 2.5.1.0 Para Hile Apk


Hikayeyi çok daha akıcı hale getirecek farklı karakterlerle tanışabilir, Mary'nin aşk hikayesini öğrenebilirken, bu sanal dünyadaki performansınız ve ilerlemenizde size yardımcı olacak güçlendirmelere güvenebilirsiniz. Farmscapes, dikkatinizi dağıtacak ve sizi renkli bir macera dünyasına götürecek bir oyun arıyorsanız mükemmel bir seçenektir, böylece daha iyi bir deneyim için sürekli güncellemelerle bu inanılmaz çiftliğin bir parçası olabilirsiniz.


Farmscapes 2.5.1.0 Nal Hile Apk


Farmscapes oynamak son derece basittir, çünkü yapmanız gereken her şey ana ekranda. Bu şekilde, gerçekleştirilecek bir eylem seçmek için yalnızca ana ekrana dokunmanız gerekir. Bu ana ekranda hem en güzel çiftliklerden birine sahip olmanızı sağlayacak seçenekleri bulacak hem de belirli renklere göre bulmacaları tamamlayabileceksiniz, parçaları nereye taşıyacaksınız, sadece kaydırmanız yeterli parmaklarınız ekranda.


Farmscapes APK Son Sürüm indir


Benzer şekilde ekranda Mary'nin romantizmini öğrenmenizi sağlayan seçenekler göründüğünde ekranda çıkacak seçenekler arasından hikayenin akışını seçebilirsiniz. Farmscapes'ı dünyadaki birçok kullanıcı için eğlenceli bir oyun yapan şey budur çünkü bahsettiğimiz gibi, bu hikayeye devam etmek için sadece ekranda görünen seçenekler arasından seçim yapmanız gerekir. Farmscapes, bir çiftliği sıfırdan yönetmekten keyif alacağınız bir oyundur, aynı zamanda sizi oyunda hapsedecek benzersiz sahneler bulabileceğiniz, bilmeniz gereken bir hikaye ile benzersiz karakterlerle tanışabileceğiniz bir oyundur. Oyunda, yaratıcılar, sizin için sahip olduğu her şeyden zevk almanıza ve dikkatinizi dağıtmanıza izin verecek renkli ve yüksek kaliteli bir dünya tasarlama sorumluluğunu üstlendi, bu nedenle tadını çıkaracak birçok ayrıntı bulacağınızı garanti ediyoruz. Bu nedenle, eğlenceli ve renkli bir oyun arıyorsanız, her zaman kullanabileceğiniz Farmscapes'ı indirmekten çekinmeyin. Burada, mobil cihazınızdan birçok maceranın ve renkli sahnenin tadını çıkarabilirsiniz.


Farmscapes indir (MOD, Para / Nal Hilesi)


Önceki android oyun Eternium APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar