Red Imposter Hileli MOD APK [v1.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Red Imposter Hileli MOD APK [v1.3.3] 1 Red Imposter Hileli MOD APK [v1.3.3] 2 Red Imposter Hileli MOD APK [v1.3.3] 3 Red Imposter Hileli MOD APK [v1.3.3] 4 Red Imposter Hileli MOD APK [v1.3.3] 5 Red Imposter Hileli MOD APK [v1.3.3] 6

Red Imposter Hileli MOD APK [1.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Görevin basit uzay gemisinde yaşayan tüm mürettebat arkadaşlarını idam et. Kimse hayatta kalmasın.


Red Imposter 1.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Düşman görevi tamamlandı
Belki Among Us oyununu biliyorsunuzdur ve bu aynı zamanda oyun pazarında da yankı uyandıran oyundur. Ve bir gün canlı 3D grafikler ve etkileyici hikayelerle tasarlanmış daha yeni bir sürüme sahip olmak isterseniz, Red Imposter oyunu tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yaratılmış olacaktır. Hala eski oyundakiyle aynı tanıdık oyun, ancak daha heyecan verici durumlarla karşılaşacak ve kendinizi heyecan verici maçlara kaptıracaksınız.


Red Imposter v1.3.3 MOD APK


Red Imposter tamamen yeni bir oyun alanı olacak, bu yüzden bu oyunda gizemli arsa hakkında daha fazlasını keşfedecek ve keşfedeceksiniz. Oyuna başlayarak, insanların uzayda özgürce hareket edebilecekleri ve profesyonel astronotlar gibi yaşayabilecekleri çok uzak bir gelecekte bir yere yönlendirileceksiniz. Burada herkesin işi, evrendeki yeni şeyleri geliştirmek ve öğrenmek için ekibiyle birlikte araştırma projeleri yürütmektir. 


Red Imposter Para Hilesi


Ancak, araştırma yaparken bir grup garip yaratık aniden gelip tüm üyelere saldırdığında ve gemiyi yok ettiğinde talihsiz bir şey oldu. O anda, grup bir tehlike sinyali gönderdi ve diğer arkadaşlardan yardım aldı, ancak uzaylılardan biri içeri girdi ve hepsini yok etmek için kılık değiştirmeye başladı. Ve ne yazık ki bu gemiyi taciz eden ve içine sızan Sahtekarlardan birisin. Senin görevin, geziyi engellemek ve bu arkadaş grubunun zarar görmeden Dünya'ya dönmesine izin vermemektir. Dikkatli olmayı unutmayın çünkü aksi takdirde keşfedilirsiniz.


Red Imposter APK Android Oyun CLUB


Oyun sizi Imposter'a dönüştürecek ve aynı zamanda bu gemideki astronotları yok etmenin bir yolunu bulmak için karışan tek kişi sizsiniz. Red Imposter size kırmızı bir karakter verecek ve sadece hedefe yaklaşmak için onları kontrol etmeniz ve ardından harekete geçmeniz gerekiyor. Karakterinizi hareket ettirin ve önünüzdeki avına hızla yaklaşırken nerede olduğunuzu görün. Astronotların üstünde ve bu, hepsini öldürme şansınız. Artı, buradaki tek casus sensin, bu yüzden çok geç olmadan hızlı hareket etmelisin. 


Red Imposter Apk Hile


Diğer karakterlerin çoğu oyun tarafından kontrol edilecek ve görevleri gemiyi tamir etmektir, bu yüzden herkes görevi tamamlamadan önce hepsini yenmenin bir yolunu bulmalısın. Eğer yaptılarsa ama öldürmediyseniz, kaybedersiniz ve baştan başlarsınız.


Red Imposter Oyna


Oyun size sıkılmadan endişelenmeden deneyimin tadını çıkarmanız için birçok farklı seviye verecek ve zorluk da giderek artacaktır. Ayrıca oyun size istediğiniz zaman katılabileceğiniz çevrimdışı tek oyunculu bir mod sunacak. Ancak, zorlukların artmaya başlayacağını ve rakiple başa çıkmanın kolay olmayacağını hatırlamanız yardımcı olacaktır. 


Red Imposter Apk indir


İlk seviyeleri geçip bir sonraki seviyeye ilerledikçe, harita genişleyecek ve gemi onarım çalışmaları ile daha fazla astronot sağlayacaktır. Ayrıca astronotlar yan yana dizilecek ve her hareketinize karşı daha tetikte olacaklar ve tabi ki tespit edilirseniz başınız belaya girecek. Dikkatli olun ve öznel olmayın, yoksa bu tren başarılı olacak ve kazanan sizsiniz.


Red Imposter Apk Son Sürüm


Bu oyunda kullandığınız tek silah kılıçtır, bu yüzden oyun boyunca size eşlik edecek ve önünüzdeki avı yok etmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, haritada hızlı hareket etmek için geminin ilerlemesini görebilirsiniz. Ancak ne zaman bir ceset görünse, insanlar şaşkına dönecek ve bir toplantıda sorular soracaklar. 


Red Imposter Level Hilesi


Belirli bir boşluğu ortaya çıkardığınız sürece, her şey dağılacak ve suç seriniz keşfedilecek. Astronotların dikkatini dağıtmanız ve insanların sizden şüphelenmemesi için en akıllıca cevapları vermeniz gerekiyor. Ayrıca kazandığınız parayı kullanarak görünüşünüzü değiştirmek istiyorsanız, yeni kıyafetler almak için mağazaya gidin. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı stil sunacak.


Red Imposter indir (MOD, Düşman Hilesi)


Bir önceki android oyun Kung Fu Street Fight Hero APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar