Kung Fu Street Fight Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.67]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Kung Fu Street Fight Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.67] 1 Kung Fu Street Fight Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.67] 2 Kung Fu Street Fight Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.67] 3 Kung Fu Street Fight Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.67] 4 Kung Fu Street Fight Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.67] 5 Kung Fu Street Fight Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.67] 6

Kung Fu Street Fight Hero Mega Hileli MOD APK [1.0.67] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Karakter çeşitliliği veya herkesin deneyimini zenginleştirecek ilgili şeyler gibi oynanışta birçok büyüleyici genişlemeye sahiptir.


Kung Fu Street Fight Hero 1.0.67 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Sınırsız Para Hilesi
  3. Hızlı Oyun
  4. Seviye Hilesi. Tüm seviyelerin kilitleri açık
  5. Reklamsız
Kung Fu Street Fight Hero, herkesi Kung Fu ile ilgili gülünç bir tarzla hareketli ve eğlenceli bir dövüş aksiyon konseptiyle tanıştırıyor. Oyun ayrıca oyun modları, karakter çeşitliliği veya herkesin deneyimini zenginleştirecek ilgili şeyler gibi oynanışta birçok büyüleyici genişlemeye sahiptir.


Kung Fu Street Fight Hero v1.0.67 MOD APK


Kung Fu Street Figh Hero'daki dövüş mekanikleri, oyuncuları çeşitli şiddetli savaşlara tamamen kaptırmak için derinlik ve eğlence ile doludur. Karakterlerle alaka düzeyi de önemlidir, çünkü her karakter, oyuncunun çeşitli tarzlarda etkileşime girmesi veya bunları kontrol etmesi için ilgi çekici yeteneklere sahiptir. 


Kung Fu Street Fight Hero Apk indir


Ek olarak, oyuncu ilerlemesindeki genişlemeler de taktikleri değiştirmeye yardımcı olacak veya gerçek oyuncularla karşılaştığında kombinasyonlar daha yaratıcı olacak.


Kung Fu Street Fight Hero Para Hilesi


Oyunun grafikleri ortalama olmasına rağmen, ilgili dövüş sanatlarını temsil etmek için ayrıntılı ve pürüzsüz karakter hareketlerini başarıyla çiziyor. Bu nedenle, karakterlerin çeşitliliği, birçok farklı oyuncuyla savaşırken oyuncuların mutlak heyecan yaşaması için iyi bir şeydir. 


Kung Fu Street Fight Hero Seviye Hilesi


Her karakter ayrıca çekici becerilere sahiptir ve oyuncular, rakibi göz alıcı bir tarzda bitirmek için birçok düğme kombinasyonu veya daha fazlası aracılığıyla her şeyi yapabilir. Kung Fu Street Fighting Hero'nun oynanışındaki birçok oyun modu da oyuncuların heyecan dolu anlar yaşaması için daha fazla eğlence katan mizahi eklemelerdir. 


Kung Fu Street Fight Hero Hile Apk


Bu modların çoğu, en büyük zevk için gerekli kuralları eklemek veya kaldırmak için çevrimiçi çok oyunculudur. Sadece bu değil, birçok oyun modu, yıkıcı kombinasyonlar için oyunun kurallarını dövüş sanatlarıyla birleştirirken insanlara keşifler getirmek için birçok şeyi önemli ölçüde değiştirecek.


Kung Fu Street Fight Hero indir (MOD, Sınırsız Level / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Bad Trucker 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar