Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.5.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 1 Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 2 Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 3 Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 4 Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 5 Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.5.0] 6

Idle High School Tycoon Para Hileli MOD APK [1.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda okulu yöneteceksiniz.


Idle High School Tycoon 1.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Süper Nakit Hilesi
  3. Harcadıkça artar.
Idle High School Tycoon, müdür rolünü üstlendiğiniz ve bir okul geliştirdiğiniz boşta oynanışa sahip bir oyundur. Daha fazla oyun içi öğe ekleyerek ve kaynakları artırarak geliştirmek için zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda daha fazla derslik ve mobilya açarak daha fazla para kazanacak ve okulun itibarını artıracaksınız. Oradan okul ünlü olacak ve gelişecek.


Idle High School Tycoon v1.5.0 MOD APK


Oyuncular Idle High School Tycoon'da büyüleyici bir oyun deneyimi bulacaklar ve sadeliği sayesinde herkes buna erişebilir. Bir lisenin müdürü olacak ve onu daha popüler hale getirmek için geliştirmeye çalışacaklar. Ayrıca oyunun başında okulun bazı alanlarının hala kısıtlı olduğunu görüyorsunuz bu yüzden bu okulu geliştirebilmek için çok zaman harcamanız gerekeceği söylenebilir.


Idle High School Tycoon Para Hilesi


Boşta oynanabilen birçok oyun gibi, oyuncular da kendileri için tamamen kapsamlı bir görünüme sahip olacaklar. Tabii ki gerekli bilgileri bulmak için oyunun ekranına istediğiniz kadar dokunup kaydırabilirsiniz. Aynı zamanda oyun sırasında öğrencilerin aktivitelerinin de sevimli bir şekilde simüle edildiğini görebilirsiniz. Her gün sınıfa otobüsle gidecekler, sınıfa taşınacaklar ve dinlendiklerinde yemek odasına gidecekler.


Idle High School Tycoon Süper Nakit Hilesi


Yukarıda bahsedildiği gibi, Idle High School Tycoon'daki bazı öğeler sınırlıdır, bu nedenle zamanla bunların kilidini açabilir ve beğeninize göre yükseltebilirsiniz. Ancak herhangi bir oyuncunun ilgilenmesi gereken bir özellik, onları açmak için sahip olmanız gereken kaynak sayısıdır. Bu oyunda kullanabileceğiniz iki temel kaynak bulacaksınız: finansman ve itibar. Okul mobilyalarının çoğu satın alma, okul finansmanı ile yapılır.


Idle High School Tycoon Hile Apk


Finansmanın çok yönlülüğüne rağmen, itibar da özel bir öneme sahiptir ve öncelikle belirli bölgelerin kilidini açmak için kullanılır. Tabii ki okulun gelişimi kritik alanlar olmadan olamaz ve okulun finansmanının daha fazla olmasına katkıda bulunur. Böylece zamanınızı bu iki kaynağı kazanmak için harcayacaksınız; Bir öğrenci testten geçtiğinde itibar kazanılır ve belirli bir süre sonra finansman artar.


Idle High School Tycoon Apk indir


Idle High School Tycoon'da oyuncuların iki ana odası, bir edebiyat çalışma odası ve bir yemek odası olacak. Odadaki elemanları yükselterek veya yeni odalar satın alarak saat başına alacağınız para miktarı artacaktır. Oyunda her saat oldukça hızlı geçeceği için uzun süre beklemek için endişelenmenize gerek kalmayacak. Ayrıca ne satın almanız gerektiğini bilmiyorsanız, belirli görevlere başvurmalısınız.


Idle High School Tycoon Altın Hilesi


Görev performansı artık pek çok oyun türü için, özellikle de boşta oyun türü için bilinmeyen bir faktör değil. Belirli hedefler bulabileceksiniz ve bunu yaparak okulunuz da tamamen gelişecektir. Aynı zamanda, bazı görevler, oyunun mekaniğini öğrenmek ve bilmek için zaman ayırmak için belirli öğeler satın almanızı gerektirecektir. Yani zamanla, aldığınız miktar artacaktır.


Idle High School Tycoon indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dark Riddle 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar