Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 1 Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 2 Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 3 Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 4 Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 5 Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [v1.2.2] 6

Red Ball Super Run Para Hileli MOD APK [1.2.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun farklı olmadığı için üretici, oyunun daha fazla öne çıkmasına yardımcı olmak için bazı heyecan verici özellikleri güncelledi.


Red Ball Super Run 1.2.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Güçlendirici hilesi
  2. Sınırsız Canlandırma hilesi
  3. Reklamsız
Not: Booster, Booster Sekmesinden Alınacak ve Sınırsız Almak için Ücretsiz Hediye Booster Seçecektir.

Red Ball Super Run, insanlar bundan bahsettiğinde hemen klasik ve ünlü bir oyun olan Subway Surf'i düşündükleri, tanıdık sonsuz koşu türüne sahip bir oyundur. Oyun farklı olmadığı için üretici, oyunun daha fazla öne çıkmasına yardımcı olmak için bazı heyecan verici özellikleri güncelledi. Ve belki de onu seven ve birçok olumlu geri bildirim bırakan birçok oyuncuyu kendine çekerek iyi bir iş çıkardılar.


Red Ball Super Run v1.2.2 MOD APK


Daha önce Subway Surf oynadıysanız, o zaman kesinlikle bu oyuna gelmek, oynama şekli ve deneyime yeni başlayanlar için çok garip değil. İlk seviyelerle, Red Ball Super Run, en basitten en karmaşığa kadar kolayca anlaşılması için bazı talimatlar verecektir. Ve bir süre oynamaya alıştıktan sonra gerçekten çok profesyonel bir şekilde oynayacaksın.


Red Ball Super Run Para Hilesi


Bu oyuna gelirken, eskisi gibi tren raylarında koşmak zorunda kalmadan sevimli kırmızı bir süper kahraman topuna dönüşecek ve birçok farklı yer seçeneğine sahip olacaksınız. Sonsuz yollarda koşmaya başlayacaksınız ve görev yolda ortaya çıkan engellerden kaçınmaktır ve bunlar her şey olabilir. Temelde bulabileceğiniz birkaç eşya olacak ve bunlar gücü artırmaya yardımcı olacaklar.


Red Ball Super Run Hile Apk


Üretici, önceki bazı oyunları kopyalamak istemedikleri veya oyuncular için çok sıkıcı oldukları için diğer bazı çekici özellikleri güncelledi. Red Ball Super Run'da size harika deneyimler yaşatmayı vaat eden şehir, fabrika, liman ve metro gibi seçebileceğiniz daha fazla yer olacak. Becerilerinizi ve çevikliğinizi göstermeniz için her konum farklı bir meydan okuma olacaktır.


Red Ball Super Run apk indir


Göz ardı edemeyeceğiniz bir başka harika özellik de patron savaş modudur, özellikle aşırıdır, bu yüzden yine de dikkatli olmalısınız. Oldukça uzun bir mesafeyi yüksek bir puanla koştuğunuzda, patronlar aniden yolda belirmeye başlar ve sürekli size ateş eder. Bu noktada, yalnızca en yüksek kaçma becerilerinizi kullanarak kaçmanın yollarını bulabilirsiniz.


Red Ball Super Run indir (MOD, Boost Hilesi)


Bir önceki android oyun Rock Crawling APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar