Slavic Gangster Style Para Hileli MOD APK [v1.8.4]

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
Slavic Gangster Style Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 1 Slavic Gangster Style Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 2 Slavic Gangster Style Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 3 Slavic Gangster Style Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 4 Slavic Gangster Style Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 5 Slavic Gangster Style Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 6

Slavic Gangster Style Para Hileli MOD APK [1.8.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Destansı aksiyona hazır olun. En iyi Rus suç simülatörünü indirin!


Slavic Gangster Style 1.8.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi
  2. Elmas hilesi
  3. Sınırsız para ve elmas almak için mağazaya gidin.
  4. Reklamsız
Bu türdeki oyunların en iyilerini emen inanılmaz derecede eğlenceli ve atmosferik bir aksiyon oyunu, Slavik adlı yerel bir kahramanın suç maceralarına katılın ve şehrinizin mahallesini gözünüz önünde titretecek. Slavic Gangster Style mutlak özgürlüğe sahipsiniz, kısıtlama yok, sadece Rus ruhu, votka ve Kalaşnikof saldırı tüfeği var!  Heyecan verici görevleri tamamlayın, para, itibar ve değerli deneyim kazanın, yeni silah türlerine açık erişim sağlayın, kahramanınızın yeteneklerini yükseltin ve pazardan şık giysiler satın alın!


Slavic Gangster Style v1.8.4 MOD APK


Slavic Gangster Style, oyun boyunca size eşlik edecek maceralar ve eğlenceli karakterlerle dolu dinamik ve eğlenceli oynanışı ile oyuncuları memnun edecek.  Kötü alkolikler, iyi büyükanneler ve polis memurları, hepsinin sizin olabileceğiniz yeni bir kahramana ihtiyacı var! Çok çeşitli efsanevi Sovyet arabaları filosu, devasa bir silah cephaneliği, fırsatlar ve maceralarla dolu büyük, açık bir şehir ve gerçek bir Rus ruletini andıran bir kahramanın zengin hayatı bulacaksınız.


Slavic Gangster Style apk PARA Hilesi


Slavic Gangster Style - Rus tadı olan bir suç aksiyon oyunu. Burada kullanıcı Slavik adlı ana karakterin kontrolünü ele alacaktır. Karakter, Rus taşrasında yaşıyor ve bölgesindeki tüm karanlık işleri ezmeye çalışıyor. Başarılı olmak ve itibar kazanmak için birçok suç macerasından geçmesi gerekecek. Slavik yolda sıradan sakinler, diğer haydutlar ve cesur polisle tanışacak. Ayrıca oyuncu, yerli arabaların ve otantik çevrenin varlığından dolayı eşsiz atmosferi hissedebilecek.


Slavic Gangster Style Elmas Hilesi


Oyuncu, Slavik adlı bir karakteri kontrol edebilir. Kahraman, Rusya'nın kalbinde yaşıyor ve bölgelerindeki suçları bastırmaya çalışıyor. İyi sonuçlar ve itibar elde etmek için oyuncunun çok sayıda suça katılması gerekecektir. Yolda karakter sıradan sakinler, haydutlar ve polisle tanışacak. Oyun benzersiz bir atmosferle doludur. Etrafta otantik bir ortam ve yerli üretim arabalar olacak. Kullanıcının önünde, sıkılmayacağınız büyüleyici bir oyun sizi bekliyor.


Slavic Gangster Style apk hile


GTA benzeri oyunların mekaniğinde, Sovyetler birliği sonrasında geçen üçüncü şahıs bir aksiyon oyunudur. Bir zamanlar aydınlanmış komünizme doğru ilerleyen şehir harabeye dönmüş durumda ve sakinleri farklı bir şey yapıyor. Pekala, kahramanımız hayattan her şeyi çıkarmak istiyor ve iyi vakit geçirirken besin zincirini yukarı taşımak için canlı bir aktivite geliştiriyor. Neyse ki tüm olanaklara sahip. Açık bir şehir, hareket özgürlüğü, bir silah cephaneliği, çeşitli ekipman parçaları ve genç cesareti gösterebileceğiniz çeşitli görevler şeklinde.


Slavic Gangster Style APK Dayı


Bu, simülatör türünde yapılmış ve sizi eğlendirmeye ve hatta bazen sizi memnun etmeye hazır bir sürü yeni içeriğe sahip harika bir oyundur. Yönetimin en iyi olmaktan uzak olduğu gerçeğine kendinizi hazırlayın, çünkü oyun çok hızlı ve az miktarda tahsis edilmiş fonla yapılır. Ancak bu, onu dünyadaki Rus gangsterinin en iyi simülatörü yapmaz. 


Slavic Gangster Style Android oyun club


Kendinizi, Rusya'nın şehirlerinden birinin bir kopyası olan, en küçük ayrıntıya kadar güzelce yeniden yaratılmış bu dünyaya bırakın. Çok sayıda gerçek hayata ve memlere yapılan tüm referansları toplayın. Sadece sokaklarda dolaşmanın ve çevrenizi izlemenin tadını çıkarın. Yapabilecekleriniz, indirmeye kadar gizlilik içinde bırakıyoruz.


Slavic Gangster Style indir (MOD, Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Hazmob FPS APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar