Brothers in Arms 3 Mega Hileli MOD APK [v1.5.4a]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
Brothers in Arms 3 Mega Hileli MOD APK [v1.5.4a] 1 Brothers in Arms 3 Mega Hileli MOD APK [v1.5.4a] 2 Brothers in Arms 3 Mega Hileli MOD APK [v1.5.4a] 3 Brothers in Arms 3 Mega Hileli MOD APK [v1.5.4a] 4 Brothers in Arms 3 Mega Hileli MOD APK [v1.5.4a] 5 Brothers in Arms 3 Mega Hileli MOD APK [v1.5.4a] 6

Brothers in Arms 3 Mega Hileli MOD APK [1.5.4a] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Avantaj elde etmek için kardeşlerinizden taktiksel olarak yararlanın.


Brothers in Arms 3 1.5.4a APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Silahlar, VIP'ler, kaynaklar vb. koşulsuz olarak satın alınabilir (tercihli uygulama içi satın alımlar olarak görüntülenir)
  2. Android 11+ üzerinde çalışmıyor
Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Brothers in Arms 3, size geniş çapta savaşlara katılabileceğiniz yepyeni bir deneyim getirecek. Dünyanın her yerinden binlerce cesur askerle savaşın; burada 2. Dünya Savaşı kadar çetin bir savaşla karşılaşabilirsiniz. En korkusuz savaşçılardan biri olun, hepsini mükemmel bir şekilde tamamlayın, hem görevler hem de özel bölümler; oyuncular savaş bittiğinde terfi ettirilebilir. Savaşlara katılmak için cesur olun, dramatik ve tehlikeli yolculuğu deneyimleyin.


Brothers in Arms 3 v1.5.4a MOD APK


Bu oyunda, sizin gibi cesur, güçlü ve bir dizi çılgın savaşa katılmak için hiçbir çaba sarf etmeyen binlerce askerle karşılaşacaksınız. Brothers in Arms 3, daha yüksek rütbeliler için dört harita ile başlayacak ve resmi olarak iki ana oyun modunu deneyimleyecek - herkes için ücretsiz ve takım ölüm maçı. Farklı haritalara ve modlara karşılık gelen oyuncular, diğer dramatik savaşlarda diğer oyuncularla karşılaşacak ve savaşacaklar.


Brothers in Arms 3 Para Hilesi


Birçok farklı oyun modunu deneyimleyebilir ve birçok heyecan verici savaşta kendinize meydan okuma fırsatına sahip olabilirsiniz. En güçlü savaşçılardan biri olmanıza yardım edebilmek için çeşitli silahlarla oynayın. 


Brothers in Arms 3 Hile Apk son sürüm


Oyuncuların Brothers in Arms 3'te premium avantajların kilidini açması ve özelleştirmeleri değiştirmesi için bir şans. Düşmanlarınızı yalnızca sahip olduğunuz silahlarla öldürebilirsiniz, etkinliklerin başlangıcında tüm ekipmanı yükseltmeyi unutmayın.


Brothers in arms 3 Apk ANDROID OYUN CLUB


Elbette bu oyunda tüm düşman ordusunu gücünüzle yok edemezsiniz. En iyi savaşçılardan oluşan bir ordu kurun, savaşlarda avantaj elde edin ve strateji alın. Ekibinizdeki kardeşler çeşitli becerilere ve diğer dövüş yeteneklerine sahiptir, güçlü yönlerinden yararlanın, mükemmel stratejiyi oluşturun ve savaşlara kendiniz başlayın. Onları daha fazla hasar gibi güçlere sahip deneyimli savaşçılara yükseltin. Ve sürekli olarak her seviyeden sonra yeni savaşçılar almayı veya bunların kilidini açmayı unutmayın.


Bia 3 Apk dayı


Bu, özel olarak tasarlanmış oynanış ve etkinliklerle benzersiz bir aksiyon oyunu olmalı. Brothers in Arms™ 3'e birinci sınıf bir savaşa girerken, takım arkadaşlarınızla ölüm kalım yaşarken ve savaş yeteneğinizi gösterirken katılın. Bu oyunda, saldırı veya keskin nişancılık gibi bir dizi heyecan verici zorlukla karşılaşacaksınız. Savunma veya gizlilik gibi eğitimli becerilerinizle zorlukların üstesinden gelin…


Bia 3 madalya Hilesi


Büyük savaşlarda savaşmak için, zırh ve mühimmatla donatılmış eksiksiz bir silah cephaneliği ile kendinizi hazırlayın. Yüzlerce diğer yetenekli oyuncudan yararlanmak istiyorsanız, silahların kilidini açın ve onları en gelişmiş cephaneliğe yükseltin. 


Brothers in arms 3 Apk indir


Çeşitli farklı silahların yanı sıra, en yüksek atış hızına ve maksimum hasar kabiliyetine sahip birçok silah türü. Brothers in Arms™ 3'te hangi silahların göründüğünü öğrenin ve bunları kendinize ait hale getirmeden önce deney yapın.


Brothers in Arms 3 Apk 2021


Brothers in Arms 3'teki neredeyse gerçekçi bomba savaşları tasarımlarının büyük ölçeğine hayran kalacaksınız. Her seviye için açıkça heyecan verici zorluklar yaratıldı ve birçok güçlü oyuncu ve onların savaşçılarıyla karşılaşacaksınız. 


brothers in arms 3 1.5.1a hile


Ve bu oyunda, daha yüksek kazanma şansına sahip olmak için her dövüşten sonra zorlukların zorluğunu kademeli olarak artıracağız ve deneyim kazanacağız. Sınırlı süreli bir dizi özel etkinlikte takım arkadaşlarınıza katılın, hepsini fethedin ve eve birçok değerli ödül getirin.


Brothers in Arms 3 indir (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Bubbles Empire Champions APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar