Pocket Trains Bux Para Hileli MOD APK [v1.5.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Pocket Trains Bux Para Hileli MOD APK [v1.5.7] 1 Pocket Trains Bux Para Hileli MOD APK [v1.5.7] 2 Pocket Trains Bux Para Hileli MOD APK [v1.5.7] 3 Pocket Trains Bux Para Hileli MOD APK [v1.5.7] 4 Pocket Trains Bux Para Hileli MOD APK [v1.5.7] 5 Pocket Trains Bux Para Hileli MOD APK [v1.5.7] 6

Pocket Trains Bux Para Hileli MOD APK [1.5.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cep Uçaklarının yaratıcılarından cep Trenleri geliyor


Pocket Trains 1.5.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. 999.999.999 Bux (Sonsuz Bux)
  2. Reklamsız
  3. Para Hilesi. Parçalar sadece 1 ücrete tabidir
Pocket Trains, insanlara şimdiye kadarki en iyi deneyimi sunan otantik tren sürüş oyununun en son sürümüdür. Bunun, oyuncuların mal taşımacılığına katılması için eğlenceli bir tren sürüş oyunu olduğu bilinmektedir. Oyun, tren sürüş eylemlerini simüle eden birkaç sürüş oyunundan biridir. Avantajlarına ve harika özelliklerine dayanarak, oyun en sevilen tren sürüş oyunu haline geldi.


Pocket Trains v1.5.7 MOD APK


Oyunun başında, treni sürmek için çevreyi, belki de ünlü şehirleri, kasabaları deneyimlemek için doğru yeri seçebileceksiniz. Her ortamda daha fazla seçenek vardır; farklı gemiler seçerek yukarıdan, geminin yanından veya içinden bakabilirsiniz. Her geminin motoru, bir traktör motorundan veya bir su motorundan da değişebilir.Farklı hava koşullarında oyuncular da tercihlerine göre değişiklik yapabilmektedir. Özellikle, oyuncular bir yük treninden bir yolcu trenine geçmek için vagon tipini seçebilirler. Cep Trenlerinde trenin içinde oturmak, hareketini izlemek ve dışarıdaki manzarayı izlemek harika bir duygu.


Pocket Trains Para Hilesi


Bir tren şoförü olarak, ancak çocukların hayal gücü gibi çok ilginç, ancak bu, yetişkinlikten sonra trenleri sevenler için nispeten çekici bir iştir. Pocket Trains, oyuncuların trenlerini maceraya götürmek için farklı off-road demiryolları arasında seçim yapmalarını sağlar. Ayrıca gemiyi tam olarak konumlarına yönlendirerek profesyonel bir gemi komutanı olun.


Pocket Trains Bux Hilesi


Bu oyunda oyuncunun görevi, sipariş edilen kaynakları almak ve belirli bir süre içinde alıcıya teslim etmek için gemiyi kontrol etmektir. Oyun, bazı anahtarlar ve trafik ışıklarının çizgiyi takip ettiği raylar boyunca çalışan bir trenle başlar. Oyuncular sürekli ileri geri hareket eden minik konuklarla eğlenecek.


Pocket Trains Altın Hilesi


Modern tren sistemi ile gerçekçi tren sürüş simülasyon oyunu. Klasik tren tarzının yanı sıra oyundaki diğer birçok araçla birlikte süper kargo gemilerinde de şansınızı deneyebilirsiniz. Çeşitli zorluklar, son derece ayrıntılı bir harita üzerinde hem yolcu hem de kargo taşıyan bir gemiyi kullanmanızı gerektirir.


Pocket Trains Apk Hile


Burada oyuncular, her ayrıntısıyla son derece net olan eksiksiz bir haritaya hayran kalabilirler. Ayrıca hız, önemli malları taşımanıza yardımcı olmak için oyunda önemli bir faktördür. Kaynakları topladıktan sonra, trafik ışıkları varışta kaynakları teslim etmek için treni durduracaktır. Tüm siparişler tamamlanana kadar işleme devam edin ve Cep Trenlerinde sonraki seviyelere ilerleyebilirsiniz. Oyuncular, atanan görevleri yerine getirdikten sonra ilgili ödülleri alacaklar. Bir seviyeyi tamamladığınızda zaman daha hızlı olacaktır ve puanınız ekranda gösterilen para miktarında gösterilir. Oyuncu daha sonra ödüllerini gemisini daha güçlü hale getirmek için yükseltmek için kullanır.


Pocket Trains Apk indir


Cep Trenlerine katılma sürecinde oyuncular en iyi tren yapımcıları olacaklar. Oradan, diğer rakiplerle rekabet edebilmek için treninizi en güçlü seviyeye yükseltin. Burada oyuncular, küresel bir demiryolu kralı olmak ve Kuzey Amerika'yı ve dünyadaki diğer Kıtaları birbirine bağlayan bir ulaşım demiryolu ağı kurmak için her türlü stratejiyi yaparlar.


Pocket Trains Tiny Transport Rail Simulator indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Grand Vegas Crime APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar