Trials Frontier Para Hileli MOD APK [v7.9.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Trials Frontier Para Hileli MOD APK [v7.9.4] 1 Trials Frontier Para Hileli MOD APK [v7.9.4] 2 Trials Frontier Para Hileli MOD APK [v7.9.4] 3 Trials Frontier Para Hileli MOD APK [v7.9.4] 4 Trials Frontier Para Hileli MOD APK [v7.9.4] 5 Trials Frontier Para Hileli MOD APK [v7.9.4] 6

Trials Frontier Para Hileli MOD APK [7.9.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her yarışın daha ilginç olmasını istiyorsanız, yarışmanın artık zor olmaması için tüm özelliklere sahip harika bir bisikletiniz olmalıdır.


Trials Frontier 7.9.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi. Harcarken para artar
  2. Yakıt hilesi. Sonsuz yakıt
Hiç birçok farklı oyun konsolunda yarış oyunları oynadınız mı, yoksa şimdi yarış oyunlarından çok sıkıldınız ve daha ilginç bir şey deneyimlemek istiyorsunuz. Ama oyunu çok pahalı süper arabalara sahip olmaktan hoşlananlar veya modern bir yol sistemi isteyenler için değil. Bu tür şeyleri dört gözle bekliyorsanız, Trials Frontier muhtemelen hayal kırıklığına uğratmayacak. Bitiş çizgisine doğru en zor yollarda dengeyi korumak için motosikletinizi kontrol etmek için becerilerinizi kullanmanız gerekecek. Birçok lokasyona sahip harita sistemi ile benzersiz arazi türlerini deneyimleyeceksiniz. Bu, kontrol edilmesi zor bir oyundur, bu nedenle oyunda kazalar yaygın bir durumdur ve biraz dikkatsizseniz, tekrar tekrar oynamak zorundasınız. Bu ilginç oyunu denemeden ne bekliyorsunuz yoksa bir ömür boyu oyuncu için çok üzülecek!


Trials Frontier v7.9.4 MOD APK


Trials Frontier, spora kolay ama şaşırtıcı yaklaşımıyla ünlüdür. Burada, engellerle dolu yolda zorlu ve çetin bir yarışa dalacaksınız. Hiç düşünmediğiniz gibi aşırı hareketler yapın. Etrafındaki her şey çakıl, pas ve kirle kaplı, gerçekten bir "arazi yarışı". Sadece en cesur ve cesur yarışçı bu zorlu yolları fethedebilir. Göreviniz bir motosikletçiyi kontrol etmek ve onun yolunda ilerlemek. 250 sistem görevini olabildiğince kusursuz bir şekilde tamamlamasına yardımcı olun. Her etapta kazanmak için kazalardan kaçınmanız ve yarışları en kısa sürede tamamlamaya çalışmanız gerekiyor.


Trials Frontier 7.9.4 Para Hile Apk


Trials Frontier, 50 saatten fazla oyun ve ilgi çekici bir hikaye ile geniş bir dünyanın kapılarını açar. Hikaye, tehlikeli bir yarışta başarısız olduktan sonra köylüler tarafından ne zaman kurtarıldığınızı anlatıyor. Görünüşe göre her şeyi kaybetmişsiniz ama yine de ayağa kalkmaya ve arazi yarışı şampiyonu olma hayalinin bitmemiş kısmını yazmaya devam ediyorsunuz. Hayatınızı kurtaran köyün hiçbir mahsulü veya mahsulü yok. İnsanların geliri esas olarak yarış etkinliklerinden gelir. Dolayısıyla burası en seçkin yarışçıları bir araya getiriyor. Yetenekleriniz sayesinde köyün büyümesine ve gelişmesine yardımcı olun. Yarış tekniklerini deneyimlemeniz ve göstermeniz için birçok harika ve benzersiz senaryoya sahip 10'dan fazla ortam var. Çok oyunculu mod ile, arkadaşlarınızla ve dünyadaki diğer oyuncularla da rekabet edebilirsiniz.


Trials Frontier Yakıt Hilesi


Oyunun zorluğu bazen geçmesi zor olduğu için oyuncunun cesaretini kırsa da kontroller son derece kolay. Cep telefonlarında tasarlanan oyun, oyuncuların dokunmatik ekranda sorunsuzca kullanabilmeleri için mükemmel ve optimize edilmiş bir fizik yarış oyunu deneyimi getirdi. Sistem size 4 kontrol düğmesi verir, fren yapmak ve hızlanmak için sağ düğmeleri kullanırsınız, sol düğmeler araba seviyesini korumak için eğimi ayarlar. Bu, düşmemek için çok fazla öne veya arkaya yaslanmadığınız anlamına gelir. Oyunda ayrıca hızı ayarlamanıza ve yetenekli teknikler uygulamanıza izin veren birçok başka ayar vardır. Buradaki ana mekanizma burnu yükseltmek, bükmek ve gazı artırmak veya azaltmaktır, bu nedenle araziye bağlı olarak uygun sürüş tekniklerini uygularsınız.


Trials Frontier Apk hile


Her yarışın daha ilginç olmasını istiyorsanız, yarışmanın artık zor olmaması için tüm özelliklere sahip harika bir arabanız olmalıdır. Pistte, yarış arabanızı daha modern bir hale getirmek için kendinize birçok çılgın ve değerli eşya toplayabilirsiniz. Armadillo, oyunun en başından itibaren size bağlı olan arabadır. Bu oyunda bir arabanın yapısını nasıl değiştireceğiniz hakkında söylenecek çok şey yok. Buradaki özel şey, çok paranız olsa bile onları her zaman yükseltemeyeceğinizdir. Arabanıza çok fazla güvenmekten kaçınmak için zorlukları tamamlamanız gerekiyor. Becerilere sahip değilseniz, iyi bir araba ile kazanmak kesinlikle asla gerçekleşmez.


Trials Frontier 7.9 0 Mod Apk


Trials Frontier, etkileyici bir 3D grafik platformunda tasarlanmıştır. Sahne, yüzlerce farklı ortamla güzel bir şekilde inşa edilmiş ve oyuncular için sıkıcı olmayan yeni bir ortam yaratıyor. Aynı zamanda yarış sistemi de oldukça zengin, arabalar gerçek hayatta zor bulabileceğiniz göz alıcı ve benzersiz bir şekle sahip. Karakterler çizgi film tarzında tasarlanmış, çok komik ve sevimli görünüyorlar. Oyunun kaliteli müziği de oyunun daha canlı olmasını sağlayan bir parçası. Basit bir oynanışla, entegre etmesi kolay ancak daha az zorlayıcı olmayan "Trials Frontier", kısa süre sonra arazi yarış türünü sevenlerin kalbini fethedecek.


Trials Frontier İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Drive for Speed Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar