Cleaning Idle Para Hileli MOD APK [v1.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cleaning Idle Para Hileli MOD APK [v1.9] 1 Cleaning Idle Para Hileli MOD APK [v1.9] 2 Cleaning Idle Para Hileli MOD APK [v1.9] 3 Cleaning Idle Para Hileli MOD APK [v1.9] 4 Cleaning Idle Para Hileli MOD APK [v1.9] 5 Cleaning Idle Para Hileli MOD APK [v1.9] 6

Cleaning Idle Para Hileli MOD APK [1.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Konumları temizleyin ve onları güzel yerlere dönüştürün!


Cleaning Idle 1.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Ücretsiz alışveriş
Cleaning Idle – kübik grafikler ve yaratıcı bir süreç ile meditatif ve rahatlatıcı bir proje. Oyuncular çöpleri temizleyecek. Daha doğrusu, şehrin sokaklarını sakinleri için her türlü uygunsuz şeyden temizleyen bir işçi ekibine liderlik edecekler. 


Cleaning Idle v1.9 MOD APK


Hem dağınık sargılar hem de kamu hizmetlerinin herhangi bir onarımından sonra bölgenin soylulaştırılması. Çok fazla iş var, bu yüzden sadece zaman kaybetmemelisin. Alınan ödülleri hemen tüm ekibi pompalamaya, çeşitli envanter satın almaya ve herhangi bir görevin performansını önemli ölçüde değiştiren özel ekipman edinmeye yönlendirmek daha iyidir.


Cleaning Idle Para Hilesi


Cleaning Idle, gündelik oyun ve etkileyici çizgi film stili ile "tembel" bir strateji. Etraftaki dünya gerçekten meraklı görünüyor - alışveriş merkezleri ve gökdelenler her yerde, antika dükkanları ve müzelerle dolu dar sokaklar. 


Cleaning Idle Hile Apk


Durum neredeyse benzersiz gibi görünüyor, ancak durum göründüğünden çok daha karmaşık. Ve her geziden sonra çöp dağlarını terk eden turistlerin suçu! Kağıtlar ve şeker ambalajları, dökülen içecekler ve kırık şişeler bu tür şeyleri dışarıdan izlemek bile korkutucu ve böyle bir gerçekle tam teşekküllü bir çarpışma bile tamamen depresyona giriyor. Ama belki yerel temizlikçiler durumu düzeltebilir?


Cleaning Idle Apk indir


Basit ve anlaşılır oyun mekaniği, renkli görsel tasarım, klasik bir tıklama tarzında rahat kontroller ve çok sayıda seviye sayesinde her yaştan Android cihaz kullanıcısı için zaman öldürücü görevi görebilecek heyecan verici bir oyun projesi. Burada, şehrin sokaklarını en çeşitli çöplerden temizleyecek işçiler emrinizde olacak.


Cleaning Idle Altın Hilesi


Asıl amacınız şehrin sokaklarını temizlemek ve bunun için oyun para birimini doğru bir şekilde dağıtmanız, yeni çalışanlar kiralamanız, özelliklerini geliştirmeniz, en ilginç seviyelerin üstesinden gelmeniz gerekiyor, zamanla güçlendiriciler ve amplifikatörler satın alabileceksiniz. 


Cleaning Idle Elmas Hilesi


Bu oyun rahatlatıcı bir oyun, şehrin çok çeşitli bölgelerini ve sokaklarını temizlemeniz gereken çeşitli oyun seviyeleri, renkli tasarım ve oyun eşliğinde, her yerde ve her zaman internete bağlanıyor.


Cleaning Idle indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Drone 2 Free Fire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar