Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Araba Hileli MOD APK [v1.17.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Araba Hileli MOD APK [v1.17.1] 1 Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Araba Hileli MOD APK [v1.17.1] 2 Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Araba Hileli MOD APK [v1.17.1] 3 Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Araba Hileli MOD APK [v1.17.1] 4 Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Araba Hileli MOD APK [v1.17.1] 5 Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Araba Hileli MOD APK [v1.17.1] 6

Boom Karts - Multiplayer Kart Racing Araba Hileli MOD APK [1.17.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hızlı tempolu çevrimiçi çok oyunculu PVP yarış oyunu Boom Karts'ta zirveye doğru yarışın ve en iyi kart yarışçısı olun!


Boom Karts - Multiplayer Kart Racing 1.17.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Araba hilesi.Tüm arabalar açıktır;
  2. Reklam izlemeden ücretsiz şeyler edinebilirsiniz.
Yarış, dünya çapında yüz milyonlarca insanı sayabilen çok sayıda hayranı olan çok ünlü bir spordur. Sürücü sayısı az değil ve birçok insan yarışçı olmak istiyor. Her yıl, çok sayıda taraftar ve sürücüyü çekmek için çok sayıda yarış etkinliği düzenlenmektedir. Sadece ünlü değil, aynı zamanda yarış, oyun yapımcılarının oradan oyunlar yaratması için sonsuz bir ilham kaynağıdır. Yarış türü, uzun zamandır etrafta dolaşması ve oyuncuların deneyimlemesi için birçok farklı branşlara bölünmesidir. İçerisinde heyecan verici bir yarış türü olan Kart Racing olan diğer türlere göre en fazla farklılığa sahip bir kategori var. Mario Kart gibi ünlü bir isimden çıkan bu seride bugüne kadar piyasaya sürülen birçok yeni oyun bulunuyor. En son oyunlardan biri kısa süre önce piyasaya sürüldü, ancak birçok kullanıcı bunu oynamayı tercih ediyor Boom Karts. Bu oyun en iyiyi miras aldı ve oyunu daha da iyi hale getirmek için bazı iyileştirmeler ekledi.


Boom Karts v1.17.1 MOD APK


Geçmişte, oyuncular deneyimi paylaşmak için AI ile veya birkaç arkadaşıyla oynardı. Ancak bu oyunda, oyuna katılan tüm oyuncular gerçek insanlardır, hepsi kazanmak için Kart'larla yarışacak. AI kontrollü NPC'lerle yarışmakla karşılaştırıldığında, oyunculara karşı yarışmak kazanmak zor olacaktır. AI, her durumda yönetecek bir insan olarak düşünme ve uyum sağlama yeteneğine sahip değildir, ancak insanlar bunu yapabilir. Yani diğer oyuncularla yarışmak çok daha karmaşık olacak, ancak bu, oyunun rekabet gücünü mümkün olan en yüksek seviyeye çıkaracaktır. Çok kolaysa, oyun sıkıcı hale gelecektir, ancak ne kadar zor olursa, o kadar çok oyuncu onu fethedecek, o kadar mutlu olacaktır. Bu yüzden birçok zorluk ve zorluğa rağmen, oyun hala birçok oyuncuyu oyuna çekiyor.


Boom Karts 1.17.1 Para Hile Apk


Oyuncular bu oyuna geldiğinde yetenek kazanmanız için yeterli değil. Oyuncuların ilk olabilmek için küçük numaralara ve özel araçlara sahip olması gerekir. Oyunun belirli konumlarında, belirli yerlerde oyuncuların kullanması için öğeler içeren kutular bulunacaktır. Oyuncular tahta kutuya dokunduklarında rastgele olarak alabilirler. Oyuncuların oyuncuları değiştirebilmek için bomba olarak alacakları şeyler patlar ve siz yükselirsiniz. Soap, oyuncular ona dokunmak için bunları yarış pistine yayabilir ve kaza yapar. Tüm bu öğeler, oyunculara birçok fayda sağlayabilir, böylece bundan faydalanabilir ve en iyi oyuncu olabilirsiniz. Ancak oyuncu rakibe saldırabilirse, bunun tersi de rakibin sizi ortadan kaldırmak için saldırabileceği kesin. Oyuncuların rakibi yenebilmek için rakibin saldırılarından nasıl kaçınacaklarını bilmeleri gerekir.


Boom Karts Araba Hilesi


Araba hareket edemez, bu yüzden aracı kontrol edebilmek için bir yarışçıya ihtiyacınız var. Karakter yaratmak, bir oyuncunun yarışa katılmak için yapması gereken ilk şeydir. Oyuncular oyuna gelir; Oyuna başlamak istediğiniz herhangi bir modeli seçebilirsiniz. Oyuncular, istedikleri kişiyi elde etmek için ten rengini, kostümlerini, saç stillerini ve diğer birçok şeyi özelleştirebilirler. Sadece birkaç basit dokunuş ve kaydırmayla en sevdiğiniz karakteri elde edebilirsiniz.


Boom Karts Hile apk


Kartlar, oyuncuların deneyimlemesi için tüm bu oyun serisinin ruhudur. Oyuncuların kullanabileceği ve sizi bitiş çizgisine götürebileceği birçok farklı araba var. Başlangıçta, oyun sadece oyunculara yarışabilmeleri için standart kartlar sağlar. Ancak oyuncular daha fazla arabanın kilidini açmak için daha fazla para kazanabilirler. Yeni arabaların kilidini açmak için, oyuncuların oyunun sunduğu bazı koşulları karşılaması gerekir. Bunu yapmak biraz zaman alacak olsa da iyi bir arabanız olduğunda buna değecektir.


Boom Karts nasıl indirilir?


Oyun, daha hızlı olabilmek için oyunculara araç yükseltmeleri sağladı. Oyuncular kazandıkları parayı arabaları yükseltmek ve daha güçlü hale getirmek için kullanacaklar. Ayrıca oyun, aracın görünümünü benzersiz kılmak için özelleştirme de sunuyor.


Boom Karts - Multiplayer Kart Racing indir (MOD, Araba Hilesi / Ücretsiz Ödül)


Bir önceki android oyun Heroes Inc APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar