Heroes Inc Para Hileli MOD APK [v1.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Heroes Inc Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 1 Heroes Inc Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 2 Heroes Inc Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 3 Heroes Inc Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 4 Heroes Inc Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 5 Heroes Inc Para Hileli MOD APK [v1.1.1] 6

Heroes Inc Para Hileli MOD APK [1.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yeni süper güçler yaratın ve kötü robotların saldıran ordusuyla yüzleşmek için kahraman ittifakınızı kurun.


Heroes Inc 1.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız altın hilesi
  2. Sınırsız para hilesi
Heroes Inc! (MOD, Sınırsız Para) - savaş alanının unsurlarını birleştiren benzersiz bir oyun. Gezegenimizin planına göre uzaylı istilacılar tarafından saldırıya uğradı ve şimdi sadece küçük bir kahraman grubu istilayı durdurabiliyor, her zamanki gibi istilayı durdurmanız gerekiyor. Onların kontrolü altında farklı kahramanlardan oluşan bir takım toplayarak, sadece savaşçıların benzersiz becerilerini değil, aynı zamanda çeşitli kartları, bonusları, iyileştirmeleri vb. Kullanarak büyüleyici bir sıra tabanlı savaşlara katılacaksınız. Heroes Inc hileli mod apk ile harika grafikler, detaylı lokasyonlar ve birimler elde edersiniz.


Heroes Inc v1.1.1 MOD APK


Heroes Inc - Oyuncunun süper kahramanlar yaratacağı minimalist grafiklere sahip bir arcade oyunu. Hikayede, gezegen bir uzay robotları ordusu tarafından saldırıya uğradı ve kullanıcı onlarla başa çıkma sorumluluğunu üstlendi. Davetsiz misafirleri yenmek için, laboratuarda oyuncu donanımı benzersiz becerilere sahip kahramanlar yaratacak. Karakterlerin her biri vurulur ve onları savaşta dener. Başarılı bir şekilde cyborg'a direnmek için her zaman işe yaramayacaktır, bu nedenle sürekli olarak beceriler geliştirmeniz ve yeni fırsatlar keşfetmeniz gerekir.


Heroes Inc 1.1.1 Para Hile Apk


Lion Studios tarafından başlatılan süpermen temalı, aksiyonsuz bir mobil oyundur. Oyuncular, oyunda yüksek teknoloji yeteneklerine sahip insanüstü bir laboratuvar rolü oynar ve sıradan insanlara çeşitli seviyeleri geçmelerine yardımcı olacak iki veya daha fazla güçlü süper güç verir. Oyunculara daha fazla süper güç kombinasyonu sağlamak için seviyede çeşitli süper güçler de toplanabilir.


Heroes Inc Altın Hilesi


Heroes Inc'in temel oynanışı! heyecan verici. En büyük özellik, oyuncuların farklı oyun deneyimleri elde etmek için çeşitli süper güçleri birleştirebilmesidir. Aynı zamanda, oyundaki seviyeler, çeşitli imrenilen yeni süper güçleri de toplayabilir. , Süper güçlerin garip bir kombinasyonunu ortaya çıkarır. Tabii ki, süper güçlerin saf bir kombinasyonu oyuncuların merakını tatmin edemez. İki farklı süper güç birleştirildikten sonra, yeni süper güç kombinasyonunuzun özelliklerini takdir etmek için seviyeye geçebilirsiniz. Dinamik ve statik oyun kombinasyonu, oyuncuların merakını tatmin edebilir, oyunun birçok oyun geliştirmesine izin verebilir ve oyuncuları süper güçlerini birleştirmenin heyecanını yaşamaları için tatmin edebilir.


Heroes Inc Hile Apk


Heroes Inc'in oynanışı! iki bölüme ayrılmıştır. En büyük vurgu, seviyeye girmeden önceki süper güç kombinasyonudur. Oyundaki herhangi iki süper güç, güçlü süper güçler, çelik kaplama, buz, dev güç ve lazer olarak birleştirilebilir Diğer süper güçler, oyunculara çeşitli kombinasyon alanı sağlar. Seviyelerin açılmasıyla birlikte, oyuncuları çeken daha fazla süper güç var. Zengin ve renkli süper güçlerle, oynamak için yeterli alan da olmalıdır. Temel hasara ek olarak, farklı seviyelerdeki düşmanlar da zayıflıkların özelliklerini belirler, böylece oyuncular hedefli kombinasyonlar yapabilirler.


Heroes Inc Hile nasıl indirilir?


Yenilikçi oyun ile karşılaştırıldığında, Heroes Inc'in ekranı! nispeten basittir ve oyundaki karakterler tamamen çöp adam şeklindedir. Bununla birlikte, kullanıcı deneyimini optimize etmek için, oyuncunun süper güçlü karakteri donma ve alev gibi fiziksel yetenekler kazandığında, karşılık gelen fiziksel etki karakterin yüzeyinde gösterilecek ve bu da görünüşte basit olan karakteri daha gerçekçi hale getirecektir. Elbette, daha zengin ve daha güçlü süper güçler elde etmek istiyorsanız, yine de oyuncuların daha fazla seviyeden geçmesine ve onları aktif olarak toplamasına ihtiyacınız var.


Heroes Inc Karakter Hilesi


Bu oyun odak noktasına süper güç kombinasyonlarına ve madenciliğe koyar. Eğlenceli süper güç kombinasyonları ile karşılaştırıldığında, seviyedeki çeşitli savaşlar biraz daha sulu, ayrıca yaygın saldırıların, beceri saldırılarının vb. Eksikliği. İnce operasyon, oyun seviyesindeki oyuncunun deneyimini azaltır. Bununla birlikte, çeşitli süper güçleri toplayan ve çeşitli süper güç kombinasyonlarını denemeye kararlı oyuncularla karşılaştırıldığında, bu zayıflık büyük bir endişe değildir.


Heroes Inc indir (MOD; Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Garage Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar