Injustice 2 v5.6.0 Yetenek Hileli MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Injustice 2 v5.6.0 Yetenek Hileli MOD APK 1 Injustice 2 v5.6.0 Yetenek Hileli MOD APK 2 Injustice 2 v5.6.0 Yetenek Hileli MOD APK 3 Injustice 2 v5.6.0 Yetenek Hileli MOD APK 4 Injustice 2 v5.6.0 Yetenek Hileli MOD APK 5 Injustice 2 v5.6.0 Yetenek Hileli MOD APK 6

Injustice 2 v5.6.0 Yetenek Hileli MOD APK - en son sürüm - Android için ücretsiz indirin! savaş ve hikayelerle Justice League ve DC kahramanlarının dünyasına atlayın.


Injustice 2 v5.6.0 AÇIKLAMASI


Injustice 2, kendi Adalet Liginizi oluştururken DC evrenindeki tüm favori karakterlerinizi içeren, Android üzerindeki önde gelen Warner Bros süper kahraman oyunudur. Batman veya Wonder Woman olsun, harika bir 3'e 3 dövüş takımında bir araya getirebileceğiniz çok sayıda farklı kahraman var. Geliştirilmiş savaş sistemi, kahramanlarınızı seviye atlarken ve yükseltirken güçlü kombo saldırılara ve stratejiye izin verir. Ekipman toplayın, ana hikayeyi tamamlayın ve kendi başınıza bir süper kahraman olun.

Ana hikaye orijinal Injustice oyunu Injustice: Gods Among Us'u takip ediyor. Yüksek kaliteli grafikler ve hikaye anlatımıyla mobil cihazlarda harika görünen üstün sinematikler var. Yüksek çözünürlüklü grafikler, size bir süper kahraman oyununda daha önce hiç görülmemiş bir kalite düzeyi sunar ve Batman ve diğerlerini, kontrolü ele geçirmeniz için dövüşe uygun kahramanlar haline getirir. Ödüller kazanıyorsunuz ve ardından ekibinizi inanılmaz donanımlarla özelleştiriyorsunuz ve Zırhlı Süpermen kiti gibi özel karakterler ve nadir karakterler için çalışıyorsunuz. Adaletsizlik 2 hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.


Injustice 2'nin En İyi Özellikleri


İlk Injustice oyununun başarısının ardından Injustice 2, DC dünyasını bir sonraki seviyeye taşıyor. Hikayedeki yoğun çatışmalardan çevrimiçi bir PVP savaş sistemine kadar, ilerledikçe karakterlerinizi seviyelendirmenin ve yükseltmenin birçok yolu vardır. En güçlü takımı oluşturmak için strateji ve çevrimiçi kılavuzları kullanırken süper kahraman evreninden en sevdiğiniz kahramanlar arasından seçim yapabilirsiniz. Düzenli güncellemeler, yarışmalar ve yarışmalarla, oyunda güçlü bir topluluk duygusu var ve yakında bu deneyimi de seven yakın arkadaşlar bulacaksınız.


Injustice 2 İndir Android


Injustice 2'nin en iyi özelliklerinden biri savaş sistemidir. Ünlü süper kahramanların yeteneklerini takip ederken, olabildiğince tatmin edici olacak şekilde geliştirildi. Farklı kahramanların, becerilerini tam olarak kullanabilmeniz için öğrenmeniz gereken farklı güçlü kombinasyonları vardır. Batman’in aletlerini veya Süpermen’in ısı görüşünü ve hatta Flash’ın süper hızını düşünün. Her karakterin ayrıca tanımlayıcı bir süper hareketi vardır, o kadar güçlüdür ki, şarj edilmesi uzun zaman alır ve akıllıca kullanılması gerekir! Hikaye veya çevrimiçi PVP savaşında ilerleyin ve karakterleriniz için yeni ödüllerin kilidini açın ve sonunda bazı güçlü ve benzersiz kahramanların kilidini açın.Hikaye, Mobil Cihazların En İyilerinden BiriInjustice 2'nin ana kampanyası ve hikayesi, popüler mobil oyun Injustice: Gods Among Us'tan devam ediyor. Son hikayenin bittiği yerde tam olarak devam ediyor ve aynı karakterler ve kötü adamlarla devam ediyor. Konsol kalitesinde sinema ve hikaye anlatımı ile diyalog, karakterler ve ortam, Warner Bros International geliştiricileri tarafından iyi düşünülmüş. Adalet Ligi paramparça oldu, tamamen yok edildi ve parçaları bir araya getirmek ve güçlü bir dövüş takımı oluşturmak size kalmış. Yalnızca en büyük süper kahramanların başarılı olduğu ve dünyaya gerçek bir DC şampiyonu olduğunuzu kanıtladığı bir yarışmaya girin!


Injustice 2 Yetenek Hile APK


Oynaması Kolay - İyi Geliştirilmiş Savaş Kontrolleri


Bir konsol oyununu alıp mobil ortama taşımak, özellikle kontroller söz konusu olduğunda her zaman kolay değildir. Neyse ki, geliştiriciler çok daha küçük bir telefon ekranında oynarken savaşta kahramanlarınızı kontrol etmeyi kolaylaştıran basitleştirilmiş bir kontrol sistemi oluşturmak için zaman ayırdılar. Yukarı, aşağı, sağa ve sola kaydırmak, kahramanınızın hareket etmesine ve eğilmesine neden olurken, sadece onlara basarak yetenekleri etkinleştirebilirsiniz. Blok hareketler ve özel yetenekler vardır, ancak öğrenmesi kolaydır ve ustalaştığınızda tatmin edici hisseder.

Injustice 2 Mod APK - Sınırsız Yetenek


Injustice 2'de hileli modun son sürümünü sınırsız beceriye indirerek şansınızı artırın, tüm dövüşlerinizi kazanın!

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar