Street Fighting 2 - Mafia Gang Battle Mega Hileli MOD APK [v1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Street Fighting 2 - Mafia Gang Battle Mega Hileli MOD APK [v1.1] 1 Street Fighting 2 - Mafia Gang Battle Mega Hileli MOD APK [v1.1] 2 Street Fighting 2 - Mafia Gang Battle Mega Hileli MOD APK [v1.1] 3 Street Fighting 2 - Mafia Gang Battle Mega Hileli MOD APK [v1.1] 4 Street Fighting 2 - Mafia Gang Battle Mega Hileli MOD APK [v1.1] 5

Street Fighting 2 - Mafia Gang Battle Mega Hileli MOD APK [1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dövüş sanatları ve kung-fu dövüş becerilerini kullanman gereken bu dövüş oyunu.


Street Fighting 2 1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Enemy - Düşman hareketsiz kalır.
Street Fighting 2'ye gelen oyuncular, heyecanlı ve kanlı savaşların tadını çıkarabilirler. Oyuncular, sokaktaki kahramanlarla savaşabilecek uygun kahramanı kendileri seçmelidir. Ayrıca birçok heyecan verici turnuvaya katılabilir ve birçok cazip ödül kazanmaya çalışabilirsiniz. Bu maçlar sayesinde, daha benzersiz dövüş becerileri de geliştirirsiniz.


Street Fighting 2 v1.1 MOD APK


Oyun size özgürce seçebileceğiniz çeşitli güçlü kahraman karakterleri sunar. Güç ve beceri faktörlerine bağlı olarak oyuncular kendilerine en uygun kahramanı seçebilirler. Oyuncuların, kahramanlarını her türlü modern silahla ve makul dövüş becerileriyle donatmaları gerekir. Street Fighting 2 ayrıca oyuncuların güçlerini ve dövüş yeteneklerini artırmak için kahramanlarını eğitmelerine ve eğitmelerine olanak tanır.


Street Fighting 2 Para Hilesi


Oyuncular, sokak haydutlarının yanı sıra şiddetli gangsterlerle savaşmalı ve onları yenmelidir. Burası aynı zamanda dövüş yeteneğinizi sergilemeniz ve aynı zamanda şehrinizi korumanız için bir oyun alanı. Hızlı hareketler ve güçlü dövüş hareketleriyle, yakında rakiplerinizi devirebilecek ve zafer talep edebileceksiniz.


Street Fighting 2 Hile Apk


Street Fighting 2'ye katılırken, oyuncular farklı zorluk seviyelerinde çeşitli zorluklarla yüzleşmek zorundadır. Oyun, oyunculara meydan okumak ve onlara harika bir deneyim yaşatmak için birçok yeni ve zorlu oyun modu sunuyor. Oyun modlarının sürekli değişmesi ile oyuncular sıkılmıyor. Seviye ne kadar karmaşıksa, stratejinizi o kadar çok değiştirmeniz ve daha fazla beceri geliştirmeniz gerekir.


Street Fighting 2 Apk indir


Oyun çok yeni bir oynanış getiriyor ama aynı zamanda çok basit ve oynaması kolay. Bu oyunun birçok eski özelliği, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için iyileştirildi ve yeni boyutlara yükseltildi. Oyunculara güzel bir arayüz sağlamak için sadece görsel sistem yatırımı yapılmamış ve geliştirilmiştir. Aynı zamanda ses sistemi de iyimser; fon müziği her durum için uygundur ve oyuncular için çekici hissi arttırır.


Street Fighting 2 indir (MOD, Dumb Enemy)


Bir önceki android oyun Escape Tank Hero War Battle Multiplayer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar