Beat Fire Para Hileli MOD APK [v1.2.03]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Beat Fire Para Hileli MOD APK [v1.2.03] 1 Beat Fire Para Hileli MOD APK [v1.2.03] 2 Beat Fire Para Hileli MOD APK [v1.2.03] 3 Beat Fire Para Hileli MOD APK [v1.2.03] 4 Beat Fire Para Hileli MOD APK [v1.2.03] 5 Beat Fire Para Hileli MOD APK [v1.2.03] 6

Beat Fire Para Hileli MOD APK [1.2.03] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun oynanışı esas olarak oyunculara zevk alabilecekleri büyük bir müzik kütüphanesi sağlar


Beat Fire 1.2.03 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Tüm Şarkıların Kilidi Açıldı

Müziği ve oyunları aynı zamanda seviyor musunuz? Öyleyse neden ritim tabanlı oyunları neden denemiyorsunuz? Bunlar, oyuncunun oyunu ilerletmek için bazı etkileyici eylemler gerçekleştirirken müziğin keyfini çıkarmasını sağlayan oyunlardır. Dahası, bu türün birçok farklı varyasyonu vardır, bu da bu tür oyunları farklı kılar ve oyuncular en çok sevdikleri varyasyonu deneyimleyebilirler. Beat Fire adlı böyle bir  oyun, oyuncular için yeni ve heyecan verici bir oyun yaratmak için müzikle birlikte silah kullanır. Bu oyunun şu anda 5 milyondan fazla indirilmesi var, bu önemli bir sayı bir süre sonra piyasada görünmeye başladı. Ve sürekli olarak oyuncuya getirdiği birçok olumlu yorum ve deneyim alır. Oyun sizin için en iyi ritim tabanlı oyunlardan biri olacak.


Beat Fire v1.2.03 MOD APK


Oyunun oynanışı esas olarak oyunculara zevk alabilecekleri büyük bir müzik kütüphanesi sağlar ve her şarkı oyuncu için bir meydan okuma olacaktır. Bu oyunun içindeki zorluk, renkli ve canlı karoları düşürmek için müziğin melodisini kullanmaktır. Oyuncular, ortadan kaybolmadan önce zamanı kalibre etmeli ve onlara dokunmalıdır. Oyuncu ıskalar ve ekrandan düşmelerine izin verirse, meydan okuma başarısız olur ve sona erer. Oyuncu, mücadeleyi en yüksek skorla tamamladığında, oyuncu bu mücadeleden cömert bir ödül alacak. Meydan okuma sırasında, oyuncu karolara sabit bir hızda vurursa, melodinin sesini en yüksek doğrulukla duyacaklardır. Oyuncunun bu oyunun tadını çıkarırken rahatlamasına yardımcı olurken, oyuncu için yeni bir deneyim yaratacaktır.


Beat Fire Para Hilesi


Oyun mükemmel grafiklere sahip, arka plan olarak cyberpunk renklerini kullanıyor ve oyuncu her dokunduğunda taşları kırmak için benzersiz, güzelce tasarlanmış silahlar kullanıyor. Evet, bu oyun atış simülasyon oyunlarına benziyor, ancak tamamen yeni bir oyun oluşturmak için ritim tabanlı türle birleşiyor. Oyuncuların bile taşları doğru şekilde kırmak için dokunmaları gerekmiyor; Fayansları yok etmek için silahın artı işaretini tutabilir ve hareket ettirebilirler. Tutulduğunda, silah, oyuncuların aynı anda birden fazla taşı kırması için sürekli ateş moduna geçecektir. Oyun ayrıca silah animasyonunu daha gerçekçi hale getirmek için bazı fiziksel mekanikler uygulayacak.


Beat Fire 1.2.03 Müzik Hile Apk


Bu oyunun zorlukları, zorluk bakımından çok çeşitlidir ve hatta her mücadelede, oyuncunun refleks becerilerine meydan okuyacak üç farklı seviye olacaktır. Her zorluk seviyesi, düşme hızı kutucuğunu artıracak ve eğer oyuncu mücadeleyi en yüksek seviyede tamamlarsa, onlar için birçok ödül olacaktır. Zorlukların çeşitliliğinin yanı sıra, oyun aynı zamanda silahlarda da çok çeşitlidir. Oyunda oyuncular için küçükten büyüğe çeşitli silahlar mevcut. Oyuncular, zorluklardan gelen ödülleri kullanarak yeni silahların kilidini açabilir. Her silah aynı zamanda renkli ve güzel görünümlerle karşımıza çıkacak. Silahların kilidini açmak için ödülü kullanmanın yanı sıra, oyuncular deneyimlemek için yeni şarkıların kilidini de açabilir.


Beat Fire Son Sürüm MOD APK


Şarkı kitaplığı çok büyük ve piyasada trend olan popüler şarkılar bile var. Daha önceki dönemlerden bazı ünlü şarkılar bile bu oyunda bahsedilecektir. Ana sayfada müzik tarihinde bugüne kadar var olan temel şarkılar yer alacak. Oyuncular için ayrıca EDM, Rock, Pop vb. Gibi gelişmiş bir bölüm de bulunmaktadır. Oyuncuların en sevdikleri şarkıları hızlı bir şekilde seçmeleri için bir arama motoru bile olacak. Ancak, kilitlenecek şarkılar ve oyuncular, oyuncuların kazandığı ödüllerle şarkıların kilidini açmalıdır. Kilidi açtıktan sonra, oyuncular onları favori olarak işaretleyebilir ve ana sayfada istedikleri zaman keyfini çıkarabilirler. Yer imlerine eklendikten sonra tüm şarkılar otomatik olarak ana sayfada görünecektir ve ilk sıra oyuncular içindir.


Beat Fire apk hile 2022


Oyun aynı zamanda çok çeşitli oyun içi modlar olacak ve varsayılan modun yanı sıra, oyuncular becerilerini diğer oyun modları aracılığıyla da geliştirebilirler. Her oyun modunun kendi kuralları vardır ve oyuncuların birçok ödül almak için oyunu en iyi başarılarla tamamlamaları gerekir. Bazı modlar, reflekslerinizi eğitmenin bir yöntemi olarak da görülebilir. Bu modlar kademeli olarak karoların düşme hızını artıracak ve bittiğinde oyuncunun en iyi performansını rekor olarak alacak ve ödüller bu rekor seviyesine göre verilecektir.


Rap Kariyerim APK para hilesi


Bu oyunda oyuncuların deneyimlemesi gereken çok şey var ve ayrıca oyuncuların deneyimlemesi için her hafta düzenli olarak yeni şarkılar güncelleyecek. Tüm yeni şarkılar veya çok sevilenler, oyuncular için ana sayfada hemen yayınlanacaktır. Oyunda ayrıca, oyuncuların bu oyunda daha da ilerlemesi için sayısız ödülle birlikte birçok farklı zorluk türü olacak. Müziği seviyorsanız ve refleks becerilerinizi test etmek istiyorsanız, "Beat Fire" sizin için mükemmel bir oyun olacak.

 

Beat Fire İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Shadow Fight Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar