Ground Digger Ödül Hileli MOD APK [v1.24.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ground Digger Ödül Hileli MOD APK [v1.24.0] 1 Ground Digger Ödül Hileli MOD APK [v1.24.0] 2 Ground Digger Ödül Hileli MOD APK [v1.24.0] 3 Ground Digger Ödül Hileli MOD APK [v1.24.0] 4 Ground Digger Ödül Hileli MOD APK [v1.24.0] 5 Ground Digger Ödül Hileli MOD APK [v1.24.0] 6

Ground Digger Ödül Hileli MOD APK [1.24.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünyanın yeni katmanlarına ulaşmak için toprağı kazın.


Ground Digger 1.24.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz ödül hilesi
  2. Reklamsız. Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.
Ground Digger size bir kazıcı ile dünyanın derinliklerini keşfetme ve gerekli eşyaları toplama görevi veriyor. Oyunda kullanmak için birçok farklı öğeyi kolayca yönetebilir ve kazıcıyı yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda, bulduğunuz her kat belirli bir seviye gerektirir, bu nedenle yükseltmek için yeterli kaynak toplamak bir zorunluluktur.


Ground Digger v1.24.0 MOD APK


Ground Digger'da oyuncu bir kazıcıyı kontrol edecek ve ucu her şeyi delebilecek keskin bir matkap olacak. Bu cihaz, oyuncuların bu keskin ve etkili matkapla yeraltı unsurlarını keşfetmelerine yardımcı olmak için kullanılacak. Aynı zamanda gidebileceğiniz sınırlarda kendinize meydan okuyabilecek ve her farklı katta neyin gizemli olduğunu keşfedebileceksiniz. Bu oyunun kontrol yöntemi de tamamen erişilebilir.


Ground Digger Apk Para Hilesi


Oyuncu, araca gitmek istediğiniz yöne dokunup sürükleyerek kazıcıyı tek eliyle yönlendirecektir. Ayrıca, aşağı kaydırdığınızda, kazıcı sondajını yapacak ve ücretsiz keşif için istediğiniz herhangi bir pozisyonda sondaj yapmakta özgürsünüz. Herkesin farkedeceği ilginç bir nokta, oyuncu yukarı doğru kaydırdığında, kazıcı motoru kullanacak ve havaya uçacak. Yani kazıcı oyuncunun istediği şekilde serbestçe hareket edebildiği söylenebilir.


Ground Digger apk oyun indir club


Kazıcının kontrollerinde ustalaştıktan sonra, Ground Digger'da çeşitli keşifler yapabileceksiniz. Spesifik olarak, uygun olduğunu düşündüğünüz pozisyonlara matkap yapabileceksiniz ve elbette farklı özelliklere sahip birçok eşya göreceksiniz. Eski bir eşya olabilir veya şanslıysanız birçok değerli taş toplayabilirsiniz. Aynı zamanda hiçbir oyuncunun aşamadığı bir limit de aracın yakıt limitidir.


Ground Digger Elmas Hilesi


Hareket etmek, kazıcının yakıtını tüketmeyecek, ancak sondaj yapıldıkça yakıtın sürekli azaldığını göreceksiniz. Aynı zamanda, enerji bittiğinde, oyuncu yeniden şarj etmek ve keşiflerine devam etmek için geri dönebilir. Bu şarj işlemi sürekli olarak yapılabilir ve gerçekten de dünyanın yeni bir seviyesine ulaşana kadar birçok heyecan verici keşifler yapabileceksiniz. Yeni bir zemine gidip onu geçtiğinizde, ortamda bir değişiklik bulacaksınız. Her ortamın etkileyici bir tasarımı ve toplamanız için değerli kaynakları vardır. Ayrıca her katta benzer özelliklere sahip binalar bulunduğundan, yeniden şarj etmek için üst kattaki üsse geri dönmenize gerek kalmayacak. Oyun, oyuncuların kendi hızlarında keşfetmeleri için çeşitli ortamlar sunar.


Ground Digger apk dayı


Bu taşlar, Ground Digger'a değer katar, kazıcıyı yükseltmek için kullanılan kaynak olan altın sikkelerle değiştirilir. Bir ilerleme çubuğu tarafından temsil edilen kazıcı yükseltmesini göreceksiniz ve mevcut seviyesini bileceksiniz. Ayrıca, bu ilerleme çubuğunu doldururken, kazıcının görünümü zamanla daha dramatik ve güçlü olacak şekilde değişecektir. Bu yüzden kesinlikle herhangi bir oyuncu daha derin seviyeleri keşfetmek isteyecektir.


Ground Digger Hile Apk


Kazıcı yükseltme bu oyunda yararlıdır çünkü alt katlara ulaşmanıza yardımcı olur ve bir sonraki kata çıkma koşulu kazıcı için yeterlidir. Ayrıca bir zeminde toprak katmanları deldiğinizde, yoldaşların kilidini açmak için kullanılacak toprakları toplayabileceksiniz. Bunlar mini kazıcılardır ve daha fazla toprak katmanı delmenize yardımcı olmak için otomatik olarak çalışabilirler ve ilerlemeleri bazen kazıcınızla eşleşmez.


Ground Digger Apk indir


Bu oyundaki her katta farklı ekipmanlar var, ancak kazıcıları ve sömürülecek değerli eşyaları destekleyen aynı binaları paylaşıyorlar. Oyuncular kazıcıyı tek elle kolayca kontrol edecek ve zemin sondajı yapmak veya süzülmek için onu yönlendirecek. Topladığınız öğeler, altın takası için kullanılabilir ve oyuncunun yeniden şarj olmasını gerektiren bir enerji sınırına sahiptir. 


Ground Digger Apk Son Sürüm


Altın paralar, kazıcınızı yeni bir zemine ulaşmak için güçlendirebilir ve bir sınıra ulaştığında görünümü değişecektir. Sondaj sırasında topladığınız topraklar, mini kazıcıların kilidini açmak ve size yardımcı olmak için etkinliklerini yükseltmek için bir kaynak olacaktır.


Ground Digger indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun NBA 2K22 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar