Soccer Star 2021 Football Cards Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.2]

Puan: 4.75 (Oylar: 4)
Soccer Star 2021 Football Cards Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.2] 1 Soccer Star 2021 Football Cards Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.2] 2 Soccer Star 2021 Football Cards Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.2] 3 Soccer Star 2021 Football Cards Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.2] 4 Soccer Star 2021 Football Cards Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.2] 5 Soccer Star 2021 Football Cards Reklamsız Hileli MOD APK [v1.8.2] 6

Soccer Star 2021 Football Cards Reklamsız Hileli MOD APK [1.8.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kart oyunları ve futbol karması olarak düşünebilirsiniz.


Soccer Star 2021 Football Cards 1.8.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller alabilirsiniz.
Soccer Star 2021 Football Cards – oyuncuların bir avatar oluşturabilecekleri, onu takımlardan birine acemi olarak tanımlayabilecekleri ve ardından isimden efsaneye koğuşu yönetebilecekleri harika bir spor ve futbol projesi. Katılımcılar hem maça hazırlık alanında hem de sahanın kendisinde hareket edeceklerdir. Yarışmanın belirleyici anında karakterin kendini gösterip göstermeyeceği onlara bağlı olacaktır. Ayrıca bonuslardan, seviyelendirmeden ve iyileştirmelerden sorumlu kart toplama unsurları da vardır. Güzel grafikler, çeşitli oyun ve diğer birçok özellik, türün hayranlarını uzun süre cezbedecek.


Soccer Star 2021 Football Cards v1.8.2 MOD APK


Profesyonel futbola ve onunla bağlantılı her şeye çılgınca aşık olan herkese hitap edecek keyifli bir spor simülatörü. Soccer Star 2021 Football Cards Football Game'de bilgi ve becerilerinizi uygulamaya koyabilirsiniz, çünkü bu oyunda kendi avatarınızı yaratma ve Rusya'nın önde gelen futbol takımlarından biri için oynama fırsatına sahip olacaksınız.


Soccer Star 2021 Football Cards apk hile


Cep telefonunuza yeni bir sezon ve yeni bir Futbol kartı Futbol oyunu getirin, çok fazla eğlence ve gol getiriyor! Futbol oyununu şimdi indirin ve bir Futbolcu olarak Futbolun profesyonel dünyasındaki maceranıza başlayın. Dünya Futbol liglerinde koşabilirsiniz ve eğer iyi bir Futbolcuysanız, milli Futbol takımı tarafından Dünya Kupası gibi uluslararası turnuvalara katılmanız istenecektir!


Soccer Star 2021 Football Cards apk dayı


En alttan başlayıp amatör futbol liglerinden takımlar için oynamalısınız ve büyüdükçe daha güçlü kulüpler için oynamalısınız. Soccer Star 2021 Football Cards oyununun özelliklerinden biri, karakterinizin yalnızca hızla bir kariyer geliştirmekle kalmayıp, aynı zamanda kişisel hayatını da donatabilmesidir, örneğin bir ev, araba koleksiyonu ve modaya uygun kıyafetler satın alabilir, gerçek bir futbolcu gibi hissedebilirsiniz.


Soccer Star 2021 Football Cards apk indir


Böyle bir oyuna başlarsanız, küçük bir futbol liginde küçük bir takım başlar, ancak önemli bir hedefe giderseniz ve kahraman futbol takımınızsa, yüksek bir ligden harika bir futbol takımı, denersiniz, tarihteki herkes Futbol Oyunu Kahraman ol Her iki ligi de kazanmak ve kazanmak için oyuncularınızı ve Futbol kartlarınızı geliştirin, becerilerinizi iyi bir Futbol ve meslektaşları ile Futbol sahasında eğitin ve her maç günü oynayın. Çok sayıda pahalı uçtan uca futbol oyunu satın alabilir, kumarhaneleri ortaklarıyla veya sosyal statüleriyle iyileştirebilir ve sponsorlar tarafından imzalanmanın daha fazla yolunu bulabilirsiniz.


Soccer Star 2021 Football Cards Para Hilesi


Soccer Star 2021 Football Cards ile Ulusal bağımsız futbol federasyonu veya USL League One gibi en düşük amatör futbol liglerinden bazılarında oynamaya başlayacak ve profesyonel bir futbol efsanesi olmanın büyüklüğünün hayalini kuracak ve futbol dünyasının en iyi Amerikan futbolcusu olacaksınız. ve yavaş yavaş profesyonel bir futbol efsanesi olana kadar futbol seviyelerini tırmanacaksınız Amerikan futbol ligi için savaşmaya başlayabilirsiniz ve Amerika Birleşik Devletleri erkek milli futbol takımı sizi dünya futbol turnuvası veya Amerikan futbol ligi gibi futbol şampiyonaları oynamaya çağıracak , biz kupayı açıyoruz ve tam doyduğunuzda, dünyanın en iyi futbol takımları sizi imzalamak isteyecek ve hayalinizdeki takımla dünyanın en iyi futbolcusu olarak takımınızda bir yıldız olabilir ve Avrupa futbol takımlarını kazanabilirsiniz.


Soccer Star 2021 Football Cards indir (MOD, Reklamsız Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Hero Wars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar