Speed Racing - Secret Racer Elmas Hileli MOD APK [v1.0.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Speed Racing - Secret Racer Elmas Hileli MOD APK [v1.0.10] 1 Speed Racing - Secret Racer Elmas Hileli MOD APK [v1.0.10] 2 Speed Racing - Secret Racer Elmas Hileli MOD APK [v1.0.10] 3 Speed Racing - Secret Racer Elmas Hileli MOD APK [v1.0.10] 4 Speed Racing - Secret Racer Elmas Hileli MOD APK [v1.0.10] 5

Speed Racing - Secret Racer Elmas Hileli MOD APK [1.0.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun başında, yarışa nasıl katılacağınız ve rakiplere nasıl yaklaşacağınız konusunda size rehberlik eden diyaloglar olacak.


Speed Racing - Secret Racer 1.0.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi. Elmaslar azalmaz.

Bilgi : 

  1. Önce Başlangıç Tutarı gerekir.
  2. Yalnızca enerji satın almak ve roketler, hızlandırmak ve oyundaki diğer destek gibi avantajlar için çalışır.

Büyük yarışçım, Speed ​​​​Racing – Secret Racer'ın ışıltılı pistine adım atmaya hazır mısın? Bu tanıdık bir 3D yarış oyunudur, ancak ilginç bir rol yapma öğesi içerir. Garajınızda yüzlerce farklı at var. Her biri farklı beceri parametrelerine sahip çeşitli renkler. Formula 1 yarış arabasına sahip olmak artık sizin için zor bir şey değil. Yakışıklı genç ustaların, cömert genç hanımların rolünü oynayın. Hepsi, teğmenin adının onur panosuna kazındığı yarışın zirvesinde olmak için aynı tutkuyu paylaşıyor. Sizin için de nadir kombinasyonlar var.


Speed Racing - Secret Racer v1.0.10 MOD APK


Oyunun başında, yarışa nasıl katılacağınız ve rakiplere nasıl yaklaşacağınız konusunda size rehberlik eden diyaloglar olacak. Ekrandaki bilgilere göre kazananın son derece yüksek miktarda kazanacağı biliniyor. 


Speed Racing - Secret Racer Para Hilesi


Çeşitli oyun modları ile maçlar boyunca direksiyon hakimiyetinizi geliştirebilirsiniz. Arabaların tümü, 300 km/s'nin üzerinde son derece yüksek hızlara sahiptir. Bileşenlerle tam donanımlıdırlar. Özellikle aracınız gri duman çıkarmak yerine pistte yarışırken. Burada arabalarıyla aynı renkte gizemli ışık halkaları yayacaklar. Adınızın ve takım arkadaşlarınızın değerini artırmak için en güçlü takımı seçin.


Speed Racing - Secret Racer Elmas Hilesi


Speed ​​​​Racing – Secret Racer'ın ana arayüzü, araba tamir yerine, garaja, lider panosuna, oyundaki öğelere giden yoldur,… Yeni oyun ve çekiciliğe sahip arcade türünde bir yarış projesidir. Bileşenler, sistemler, boya renkleri… tümü modernize edildi ve en son sürümlere güncellendi. 


Speed Racing - Secret Racer Apk Dayı


Sadece ekrandaki kırmızı Git düğmesine tıklayın, arabaya adım atın ve bu zorlu yarış pistine katılın. Sayısız yeni strateji ortaya çıktı. Çoğu profesyonel yarışçı tam gaz çalışır. Çekici parlak ışık efektlerine sahip benzersiz harita. Fiziksel sistemin gaz pedalını kontrol etmesi ve manipüle etmesi kolaydır.


Speed Racing - Secret Racer android oyun club


Oyuncular için ödül kazanma fırsatının yanı sıra deneyimi artırmak için Speed ​​​​Racing – Secret Racer birçok farklı oyun modu yarattı. Her mod yeni bir parkur, yeni rakipler, yeni engeller açar. Hız modu, savaş modu, eleme modu, takip modu, meydan okuma modu vb. dahil. Oyun modları genellikle adlarına benzer. Hız modu ile yüzlerce farklı arabanın pistine çıkacaksınız. Ardından birinciliğe adım atabildiğiniz kadar hızlanmaya çalışın. Mücadele modu, ekibinize eşlik edebilmeniz için başlatıldı. Pistte sadece 2 araba var ve kazanan bir ödül alacak.


Speed Racing - Secret Racer Hile Apk


Speed ​​Racing – Secret Racer, diğer yarış oyunlarından farklı olarak farklı bir karakter sistemine de sahip. Sürücü iradenizi ve kalbinizi gösterecek. Başlangıçta normal görünen bir erkek ya da kız arasında bir seçim olacaktır. Yavaş yavaş kilidini açtıktan sonra karakter çizgisi ortaya çıkacaktır. Keçe şapkalı genç efendi ağzında bir gül tutuyordu. CEO süper havalı gözlükler takıyor. Modaya uygun mor giysiler ile şık kız. Her karakterin farklı bir görünümü, istatistikleri, deneyimi, …. Karakter ne kadar yüksek olursa, kazanma şansı o kadar yüksek olur. Ama onları almak da kolay değil.


Speed Racing - Secret Racer Apk indir


Speed ​​Racing – Secret Racer'a gelirken, kuralları hiç umursamanıza gerek yok. Önemli olan en üst sırada yer almak. Haftalık, aylık, doğum günü etkinliklerine pek katılmaz,… Kümülatif tablolar da vardır. Yeni bir araba toplama, aracı bir kez yükseltme, 1 görevin kilidini açma gibi belirli bir başarıyı elde ettikten sonra…1 ila 5 arasında mor elmas ödülü alabilirsiniz. Ayrıca kombolar ve özel beceriler de pistte çok yardımcı oluyor. Ateş tekerleği, roket egzozu, koruyucu kalkan,… Bu beceriler bir yarışta birçok kez kullanılabilir.


Speed Racing - Secret Racer indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Delivery From the Pain APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar