Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [v1.3.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [v1.3.9] 1 Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [v1.3.9] 2 Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [v1.3.9] 3 Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [v1.3.9] 4 Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [v1.3.9] 5 Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [v1.3.9] 6 Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [v1.3.9] 7

Pirate Code Saldırı Hızı Hilesi MOD APK [1.3.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Güçlü savaş gemilerinde yapılan yoğun deniz çatışmalarını içeren, denizde tam ölçekli oyuncuya karşı savaş.


Pirate Code 1.3.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Saldırı Hızı Hilesi

Gerçek bir PvP ortamında yoğun gemiler arası savaş için denizlere çıkın. Pirate Code tek başına oynayabilir veya sekiz adede kadar diğer oyuncuyla bir filo oluşturabilir ve devasa deniz savaşlarına katılabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip bir lider seçin, devasa bir savaş gemisine atlayın ve denizlere hakim olun!


Pirate Code v1.3.9 MOD APK


Vasco de Gama'nın yıkıcı ateş topunu, Billy'nin kudretli enerji dalgasını, Hattori'nin kurnaz görünmezlik bariyerini veya Catalina'nın korkunç donmuş okunu kullanarak ve en iyi kaptanı bularak ve bir taktik kazanarak, seçtiğiniz Pirate Code Kaptanı olabilirsiniz. 


Pirate Code Para Hilesi


Korkunç Obsidian, hızlı Dragon Boat ve devasa Flying Dutchman dahil olmak üzere on iki güçlü savaş gemisinden biri sizin emrinizde. Her geminin, rekabette size avantaj sağlayacak özel yetenekleri vardır. Gemiler arası savaşa girmeden önce, geminizin savunmasını güçlendirmek iyi bir fikirdir. Diğer dört gemiye kadar büyük çevrimiçi savaşlara katılın.


Pirate Code Altın Hilesi


Zor kazanılmış altınlarınızı, Kraken'i yenme umuduyla bilinmeyene doğru yüksek riskli bir korsan keşif gezisinde harcayın. Sinsi Obsidian, hızlı Dragon Boat veya devasa Flying Dutchman gibi bir düzine güçlü gemiyle savaşabilirsiniz. 


Pirate Code Saldırı Hilesi


Hattori'nin görünmez kalkanı, Catalina'nın tüyler ürperten buz oku veya Vasco de Gama'nın ölümcül ateş topu gibi her biri benzersiz yeteneklere sahip 10 farklı kaptan arasından seçim yapın. Her biri kaptanı ve mürettebatı olan çeşitli gemilerde yedi denizde dolaşmak mümkündür. 


Pirate Code Apk Hile


Açık denizlerde bir çatışmaya girmeden önce zırhınızı, toplarınızı ve torpidolarınızı yükseltmek çok önemlidir. Daha büyük başarı elde etmek için yalnız yüzebilir veya bir filoya katılabilirsiniz. 


Pirate Code Apk indir


Düşman filosuna buz ışınları, köpekbalığı saldırıları, ateş topları veya daha stratejik olarak iyileştirme ve görünmezlik kullanılarak saldırılabilir. Bir dizi denizcilik görevini tamamlayın ve değerli zenginliklerle ödüllendirileceksiniz. Rakibi yenmek, üç haritadan birine hakim olmayı gerektirir.


Pirate Code indir (MOD, Saldırı Hızı Hilesi)


Bir önceki android oyun Survival City Zombie Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar