MadOut2 BigCityOnline Para Hileli MOD APK [v10.77]

Puan: 4.51 (Oylar: 10)
MadOut2 BigCityOnline Para Hileli MOD APK [v10.77] 1 MadOut2 BigCityOnline Para Hileli MOD APK [v10.77] 2 MadOut2 BigCityOnline Para Hileli MOD APK [v10.77] 3 MadOut2 BigCityOnline Para Hileli MOD APK [v10.77] 4 MadOut2 BigCityOnline Para Hileli MOD APK [v10.77] 5 MadOut2 BigCityOnline Para Hileli MOD APK [v10.77] 6

MadOut2 BigCityOnline Para Hileli MOD APK [10.77] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. GTA 5 oyununa benzeyen açık dünya oyunu.


MadOut2 BigCityOnline 10.77 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Garaja herhangi bir araba koyabilirsiniz;
    (sadece tek oyunculu bir oyunda düzgün çalışır!) Telefonunuzla herhangi bir arabanın teslimatını arayabilirsiniz;
  2. Bağlantılara tıklamadan ve reklamları görüntülemeden para kazanabilirsiniz (oyunun ana menüsünde, sağ üst köşedeki artı işaretine tıklayın, ardından aşağıdaki Ücretsiz bölümünü seçin ve herhangi bir öğeye tıklayın. kısa sürede aynı anda çok para!);
  3. Engelli reklam ekranı;
  4. Ücretsiz silah alımı hilesi
  5. Mermi hilesi


Günümüz oyun dünyasında, GTA hala en büyük anıtlardan biridir. Pek çok türü bir araya getiren ve oyunculara daha ilgi çekici deneyimler sunan bir oyundur. Neden büyük bir gelir oyunu haline geldiğini ve geliştiricilerden bu kadar çok fikir aldığını anlamak çok kolay. MadOut Games, oyun serileriyle de belirli başarılara imza atmış bir oyun yayıncısıdır. Hayal etmeyi kolaylaştırmak için GTA 5'e benzer bazı özelliklere sahiptir.


MadOut2 BigCityOnline v10.77 MOD APK


Oyuncular, adaletin veya doğruluğun olmadığı kaotik bir dünyaya getirilecek. Yalnızca yeni güç, takip etmeniz gereken nihai gerçektir. Bu oyunun çekiciliğini oluşturan faktörler yarış arabalarıdır. Dikkat ederseniz, MadOut'un tüm oyunları yarış oyunlarıdır ve MadOut2 BigCityOnline  aynıdır. Yarış arabalarınızı güç yaratmak için bir araç olarak kullanacaksınız. Oyunun hiçbir amacı yok, sadece kaos dolu bir dünyada hayatta kalmak.


MadOut2 BigCityOnline 10.77 Para Hile Apk


MadOut2 BigCityOnline, grafikleri sayesinde fark yaratıyor. Böyle bir oyun için tam 3B format her zaman bir ön koşuldur. Oyuncuların titizlikle tasarlanmış karakterleri kontrol etmesine izin verilecek. Oyun dünyası geniş ama oyuna göre geliştirici 10 km2 genişliğinde olduğunu söyledi. Böylesine geniş bir bölge, özgürce savaşabileceğiniz, birçok farklı nesne ile kendinizi özelleştirebileceğiniz bir yer olacaktır. Bazen gücünüzün toparlanmasını beklemekten kaçabilir ya da akılsız düşmanları saklamak ve pusuya düşürmek için bunları kullanabilirsiniz. Oyun ayrıca oyuncuların kullanması için çeşitli silahlara sahiptir. Onları son derece ilginç, gerçeğe yaklaştıran patlama efektleri, çevre ve oyuncularla iyi etkileşim kurar. Oyuncular, oyun oynarken nadiren gecikme veya görüntü hatalarıyla karşılaşırlar.


MadOut2 BigCityOnline 10.77 Araba Hile Apk


Oyun ekranına girerken aynı zamanda bu tavizsiz savaş başlar. Hata yapma şansınız yok çünkü kendini amorti edecektir. Oyuncular, 100 kadar rakibin birbirini öldürmeye istekli olduğu geniş bir bölgeye götürülecek. Aslında bu açıklamalarla ünlü Battle Royale oyunlarına benziyor ama belki de geliştiricilerin çok fazla odaklanmak istediği nokta bu değil.


MadOut2 Mermi Hile Apk


En endişeli ve yükseltilen faktör arabalardır. Oyunda son derece modern ve yeni otomotiv garajları olacak, böylece oyuncular oraya gidebilir ve memnun bir arabaya sahip olabilir. Sevgili arabanıza bir barikatta eşlik edeceksiniz. Arabanızı gerçekten seviyorsanız, kaybetmeyin çünkü bu oyunda rakibin arabasını soyma şansı var. Araba tasarımından bahsetmişken, bu karmaşık. Sıradan oyunlar için, oyuncular mevcut modellerle özgürce özelleştirebilecekler. Neyi beğendiğinizi seçecek ve arabanıza uygulayacaksınız. Renkler ve pahalı tasarımlar stil oluşturmak için yeterlidir. Ancak "MadOut2 BigCityOnline", tasarımda daha fazlasını özelleştirmenize izin verecektir. Tasarımları seçebilir ve derinlemesine göstergelerini kontrol edebilirsiniz. Arabanın neresinde olduğuna, boyutuna, yönlerine ve diğer birçok yönüne siz karar vereceksiniz.


MadOut2 BigCityOnline İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun HAJWALH LINE APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 10 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar