Idle Taxi Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Taxi Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 1 Idle Taxi Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 2 Idle Taxi Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 3 Idle Taxi Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 4 Idle Taxi Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 5 Idle Taxi Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.6.0] 6

Idle Taxi Tycoon Para Hileli MOD APK [1.6.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok faktör bu gelişmeyi tetikleyebilir ve oyuncuların yükseltme yapmasını gerektirebilir.


Idle Taxi Tycoon 1.6.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.

Idle Taxi Tycoon, oyuncuların farklı görevlere sahip odalara sahip bir taksi filosunun istikrarlı işleyişini bulacağı boşta bir oyundur. Oyuncular müşterilerden gelen talepleri alarak taksilerini belirtilen yere kadar çalıştıracak ve iş bittiğinde parayı alacaklardır. Ayrıca oyuncular kazandıkları parayı odaların verimliliğini yükseltmek ve olumlu etkileri olan sürücüler bulmak için de kullanabilirler.


Idle Taxi Tycoon v1.6.0 MOD APK


Idle Taxi Tycoon'da oyuncular, farklı görevlere sahip birçok odaya sahip bir taksi filosunu yönetecek ve elbette onların çalışmaları taksi hizmetlerinden para kazanmaya yardımcı olacak. Oyuncu talebi görecek ve oradan müşteriyi alması için gerekli taksiyi gönderecek ve birkaç dakika bekleyecektir. Aynı zamanda, bu iş birçok kez tekrarlanacak ve çok para kazanmanıza ve taksi filonuzu daha etkileyici hale getirmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca bu taksi filosuna nelerin dahil olduğunu da öğrenmeniz gerekiyor.


Idle Taxi Tycoon Para Hilesi


Diğer yönetim oyunları gibi, oyuncular da takımda neler olup bittiğini hızla öğrenebilir. Taksi filosu, görmezden gelemeyeceğiniz çeşitli görevler içeren çeşitli odalara bölünmüştür ve elbette her odanın istatistik olarak gösterilen farklı bir özelliği vardır. Ekibin işleyişinin daha etkileyici ve etkili olması için bu metrikleri en iyi şekilde geliştirecek koşulları oluşturmayı düşüneceksiniz.


Idle Taxi Tycoon Altın Hilesi


Idle Taxi Tycoon'da oyuncuların ilgilendiği ilk unsur taksinin işleyişinin yönetimi; sadece bir dokunuşla, oyuncu taksinin çalıştığını görecek. Bunun ardından taksi geri döner ve size belli bir miktar para verir ve upgrade yapmak için yeterli paranız olana kadar bu işleme devam edeceksiniz. Kabinin dört yükseltilebilir parçasını göreceksiniz ve bir tanesini yükselttiğinizde beklenen etkiyi de göreceksiniz. Bu yüzden onları geliştirirken dikkatli olmanız gerekir.


Idle Taxi Tycoon Hile Apk


Müşterilerden çok fazla soru almak istiyorsanız, oldukça kolay bulunan oyun içi çağrı merkezi ile ilgilenmelisiniz. Bu çağrı merkezi, diğer misafirlerden gelen çağrıları almaktan sorumludur ve oradan taksinize çalışmaya başlamasını emredersiniz. Oradan, taksilerin verimliliğini artırmak istiyorsanız, çağrı merkezinden gelen taleplerin alınmasını iyileştirmelisiniz. Gerçekten de, oyunda hızlı bir şekilde daha fazla para kazanabileceksiniz.


Idle Taxi Tycoon Apk indir


Bu oyun size bir sürücü sağlıyor ve bu sürücü oyunda vergiye eşlik edecek ve çalışma sürecinde onların da dinlenmeye ihtiyaçları var. Mola odası bu dinlenmeyi belirler ve sürücünün en iyi duruma ulaşması biraz zaman alacaktır. Böylece oyuncu, sürücünün hızla işine geri dönebilmesi için bu odayı yükseltmeye devam edecek. Bu oyundaki sürücüler de etkileyici istatistiklere sahip.


Idle Taxi Tycoon Apk Son Sürüm


Idle Taxi Tycoon'u ziyaret ettiğinizde, bu oyunda sürücülerin listesini toplayan bir menü bulacaksınız. Her sürücünün belirli istatistikleri vardır ve işte faydalı etkiler elde edebilir ve çok para kazanabilir. Aynı zamanda, her sürücü kartında farklı bir çerçeve rengi ile karakterize edilir ve nitelikleri de tamamen farklı olacaktır. Böylece oyuncular onları takımlarına almak için zaman harcayacaklar.


Idle Taxi Tycoon Apk Araba Hilesi


Çok fazla parça olduğunda işler burada bitmiyor, bu da sürücüleri yükseltmeniz için bir koşul. Oyuncular şanslarını yeni sürücüler toplamak ve yeterli sayıda uygun parça bulmak için kullanacaklar. Karakterinizi özgürce yeni bir seviyeye yükseltebilir ve iş verimliliğinizin arttığını görebilirsiniz. Yani tüm faktörler bu işin işleyişini etkiler.


Idle Taxi Tycoon indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun AOD Art Of Defense TD APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar