Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.75]

Puan: 4.94 (Oylar: 16)
Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.75] 1 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.75] 2 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.75] 3 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.75] 4 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.75] 5 Score Hero Para Hileli MOD APK [v2.75] 6

Score Hero Para Hileli MOD APK [2.75] - Son sürümü Android için ücretsiz indirin. Gerçekçi futbolun mekaniğini iyi kullanan bir oyundur


Score Hero 2.75 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi  //  Para azalmaz 
  2. Sınırsız Yaşam // Sınırsız Yaşam Satın Alınmıştır

Futbol, ​​birçok farklı eğlence türü için sonsuz bir ilham kaynağı haline geldi. Score Hero, futbolun mekaniğini iyi kullanan bir oyundur. Başarısı garanti çünkü dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncu onu sevdi ve deneyimledi. Gerçek bir kahraman olacak mısın ve ekibin ünlü olacak mı, olmayacak mı? Ödüllerin yuvası hala oyunda sizi bekliyor.


Score Hero v2.75 MOD APK


Oyunun coşkuyla dolu olması için her şeyin yolunda gittiği doğrudur. Bir maça girdiğinizde seyircilerin tezahüratları sürekli olarak duyulacaktır. Seyirci neredeyse her maçta sevdikleri oyuncular için gerekli desteğe geldi. Yorumcular, derinlemesine analiz sağlar ve insanların maçı daha iyi takip etmesine yardımcı olur. Score Hero, her şeyi gerçeğe dönüştürmek için tasarlanmış 3B grafiklerle. Sahada oynayan oyuncular hızlı ve sorunsuz hareket edecekler. Onlara önceden verdiğiniz stratejiye bağlı olarak, ihtiyacınız olan zamanda hareket edeceklerdir. Ayrıca topun yörüngesi de gerçek fizik esas alınarak tasarlanacak. Bu nedenle, sadece doğru yörüngeyi hesaplamanız gerekiyor, kesinlikle puan alacaksınız. Ancak takım kalecinizin becerisine bağlıdır.


Score Hero 2.75 Para Hile Apk


Hayal gücü kolaylığı için, "Score Hero” bir bulmaca oyununun karıştırma mekanizmasına sahiptir. Oyun sırasında çok önemli bir pozisyonu tamamen işgal etmiyor. Ancak günümüzde futbol oyunlarına göre hala fark yaratıyor. Oyuna katılırken itibarı olmayan bir futbolcu olarak başlayacaksınız. Her seviyede, dünyanın en ünlü oyuncularıyla rekabet edebilecek yetenekli bir kişi olmak için imajınızı yavaşça oluşturacaksınız.


Score Hero 2.75 Enerji Hile Apk


Bir maç normal futbol maçlarının temposunu takip etmeyecektir. Bir futbol maçında olduğu gibi, 90 dakikalık bir periyottan geçiyorsunuz. Oyuncular kazanmak için becerilerini kullanmaya odaklanmalıdır. Oyuncular bu tür zaferler elde etmenin anahtarıdır. "Puan! Hero ”yukarıdaki faktörlere odaklanmaz, ancak oyuncunun pas ve bitirme işlerini halletmesini gerektirir. Top oyuncudan oyuncuya geçmeye başlayacaktır. Topu bu şekilde her pas verdiğinizde, oyun duracak ve topun yörüngesini çizmenize izin verecektir. Oyuncunun hareket yönüne bağlı olarak, belirli bir pas aralığı olacaktır. Oyuncular, taktiksel bir şekilde düzenledikleri oyuncuların topu yakalayıp yakalayamayacaklarını düşünmek zorunda kalacaklar. Oyuncu topu yakalarsa, oyun oyuncuya fayda sağlayacak şekilde ilerlemeye devam edecektir.


Score Hero Son Sürüm Apk indir


Topun yönünü kontrol edebilseniz de, aynı zamanda rakibiniz de saldırınızı tahmin etmek için hareket eder. Gerçekten doğru tahmin ettilerse, saldırınız kesinlikle engellenecek ve büyük olasılıkla maçta bir dönüm noktası oluşturacaktır. Bu nedenle, taktikleriniz rakibinizin tahmin edemeyeceği bir taktik oluşturmalıdır. Diğer bir faktör, kullanmak üzere çıkardığınız oyuncu sayısıdır. Bu istatistikler çok önemli olmasa da, rakipten daha yavaş koşarlarsa ve doğru konumda olmazlarsa pas başarısız olur. Ayrıca, son vuruşlarda doğruluk da iyileştirilmelidir. Şut güçlü olmalı ve kalecinin bu durumları yakalayamayacağı belli bir tehlike var.


Score Hero Para Hilesi indir


Belirtildiği gibi, bu oyun bulmaca oyununun unsurlarını kullanır. Yani gerçek bir oyuncuyla yüzleşemezsiniz, sadece AI ile oynarsınız. Oyunun sunduğu zorluklar tamamen zor, kolay değil. Oyuncuları son derece zeki ve hızlı hareket ediyor. Seviye ne kadar yüksekse, rakibin seviyesi o kadar güçlüdür. Kullandığınız oyuncuları yükseltmeye odaklanın veya parayı güçlü istatistiklere sahip daha fazla oyuncu satın almak için kullanın. Ekibinize birçok fayda sağlayacaklar. Ancak, gerçek bir rakiple yüzleşmek istiyorsanız, bu oyunun kardeşini bulabilirsiniz - Skor! Maç - PvP Futbol. Herhangi bir oyun size bol miktarda futbol duygusu getirecektir.


Score Hero indir! (MOD, Sınırsız Para / Enerji)


Bir önceki android oyun No Way To Die APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 16 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Brawl stars"

Mizgin

3 yıl önce

Brawl stars

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar