[Nulls] Brawl Stars STU Squeak ve Belle İndir Hileli MOD APK [v41.131]

Puan: 4.66 (Oylar: 57)
[Nulls] Brawl Stars STU Squeak ve Belle İndir Hileli MOD APK [v41.131] 1 [Nulls] Brawl Stars STU Squeak ve Belle İndir Hileli MOD APK [v41.131] 2 [Nulls] Brawl Stars STU Squeak ve Belle İndir Hileli MOD APK [v41.131] 3 [Nulls] Brawl Stars STU Squeak ve Belle İndir Hileli MOD APK [v41.131] 4 [Nulls] Brawl Stars STU Squeak ve Belle İndir Hileli MOD APK [v41.131] 5 [Nulls] Brawl Stars STU Squeak ve Belle İndir Hileli MOD APK [v41.131] 6

[Nulls] Brawl Alpha Mod APK STU Squeak ve Belle Son Sürüm [41.131] - Android için özel olan son sürümü ücretsiz indirin. Stu karakteri bu sürümdedir.


Nulls Brawl Stars STU 41.131 APK AÇIKLAMASI


Hileli modunu "Şimdi indir" butonuna tıklayın ve 10 saniye bekleyin ReBrawl APK otomatik inmeye başlayacaktır. Eğer APK açılmıyor ise serverler Rusya'da olduğu için büyük ihtimalle IP ban sözkonusudur. Brawl Stars Stu APK sürümünü indirebilirsiniz. Dövüşçülerinizi özel güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Özel kostümleri bir araya getirin ve herkesten farklı olduğunuzu ortaya koyun. Brawl evreninin dört bir yanındaki gizemli mekanlarda savaşçınızla ortalığı dağıtın!


Nulls Brawl BelleStu ortalamanın altında hasara ve cana sahip ancak hem saldırısında hem de Süper'de destek mekanizmalarına sahip. Lou, tamamen dolduğunda düşmanı sersemleten Frost'u uygulayan, rakiplerine hasar veren kar kozalakları fırlatır. Süper yeteneği, düşmanları yavaşlatan ve manevra yapmayı zorlaştıran oldukça geniş bir buz alanı yaratır. Gadget'ı Buz Bloğu, onu kısa bir süre için tüm hasarlara karşı bağışıklık kazandırır. Yıldız Gücü Supercool, Lou'nun Süper etki alanındayken rakibin Donma ölçerini doldurur. Brawl Stars STU Squeak ve Belle Nulls apk'sinde açık halde bulunuyor, Vahşi Batı'dan esinlenen bir aksiyon, strateji ve hayatta kalma mobil video oyunudur. Küresel pazarda Aralık 2018'de piyasaya sürüldü, ancak Haziran 2017'den beri Kanada'da indirilebiliyordu. 


Nulls Brawl Alpha Apk İndir Elmas Hileli Mod Son SürümBrawl Stars dosyasını indirdikten sonra bilinmeyen kaynaklar kısmını kapalı ise açın. Açık ise zaten sormayacaktır. Yükle dediğinize android tablet veya telefonunuza otomatik yüklenmiş olacak. Oyuna giriş yapın ve keyfini sürün. Şüphesiz bugün daha fazla eğlence vaat eden oyunlardan biri. Dövüşçünüzü geliştirin ve her türlü ödülü kazanın.


Nulls Brawl Alpha Apk İndir Elmas Hileli Mod Son Sürüm 40.179
Brawl Stars Hileli APK, stratejinin ve hızlı bir şekilde savaş kararları verme becerisinin hakim olduğu bir video oyunudur. Nulls brawl stu alpha. Bu nedenle, klavye ve farenin denetleyici olarak kullanılması daha fazla çeviklik sağladığı için özellikle önemlidir. Vahşi Batı'dan esinlenen senaryolara dayalı çok oyunculu savaşlara dayanıyor.


Hileli Brawl StarsOyuna bu sürümünde en çok merak edilen karakterlerden olan Lou gelmiştir. Video oyununun kahramanlarının adı olan bir dövüşçü seçmeniz ve 5 oyun modunun her birinin önerdiği zorlukların üstesinden gelmeniz gerekecek. Atrapagemas'ta göreviniz 3'e 3 takım savaşlarında savaşmak ve 10 mücevher toplayan ilk kişi olmaktır, Survival'da oyunda kalan son oyuncu olmak için savaşmalısınız.


Nulls Brawl Alpha nasıl indirilir?Starfighter'da temel şey rakiplerinizi öldürerek yıldız kazanmaktır, Robbery'de rakiplerinizin sizinkine ulaşmasını engelleyen kasayı açmanız gerekecek ve Brawl Ball'da amaç, topu rakip kaleye 2 kez sokmaktır. kazanmak. Bu son 3 oyun modu da 3 oyunculu takımlar içindir. Ek olarak, daha büyük ve daha iyi ödüller için Android'e periyodik olarak ek sınırlı süreli etkinlikler eklenir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 57 Oylar ve 8 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
8
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"nulls bwal"

Yunus Göz

3 yıl önce

iyi iş hahajsj

"Brawl stars"

Oğuzhan

3 yıl önce

Hileli oyun inşallah çok iyi

"brawl stars"

nikohc

3 yıl önce

güzel

"nulls braw"

Memet

3 yıl önce

intirmek istiyorum

"Brawl stars"

Ahmetakif pro

3 yıl önce

Wallace çok güzel bir şey ölmüş

"Nuls bravl"

Yusif

3 yıl önce

Çok güzel bir oyun

"Brawl stars"

Mehmet Selim Çetin

3 yıl önce

Ben brawl stars hileli mod istiyorum

"Brawl Stars"

Serhat

3 yıl önce

harikasınız

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar