Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.2.1.53]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.2.1.53] 1 Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.2.1.53] 2 Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.2.1.53] 3 Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.2.1.53] 4 Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.2.1.53] 5 Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hileli MOD APK [v1.2.1.53] 6

Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hileli MOD APK [1.2.1.53] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Stickman'in oyundaki engelleri aşmasına ve bulmacaları çözmesine yardımcı olacak araçları çizmek için farklı kullanımlara sahip çeşitli kalemler kullanacaksınız.


Draw a Stickman EPIC 2 1.2.1.53 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ölümsüzlük Hilesi
Draw a Stickman Epic 2, alternatif bir oynama şekline sahip çekici bir oyundur. Oyuncular çizdikleri karakteri, şeytani bir büyü kitabına hapsolmuş en iyi arkadaşı kurtarmak için engelleri aşmak için kullanmış olacaklar. Bir Çöp Adam Çiz: Epic 2, çok yeni oynanışı için benzersizdir. Karakterin birçok sorunu çözmesine yardımcı olacak araçlar çizmek için biraz sanatsal yeteneğinize ihtiyacınız olacak. Onu basitten karmaşığa kurtarıyor.


Draw a Stickman EPIC 2 v1.2.1.53 MOD APK


Örneğin, bir canavarla tanışırken, oyuncu karakterin silahı olarak bir balta veya kılıç çekebilir. Veya kilitli bir sandıkla tanışırken, şimdi bir anahtara ihtiyaç duyulacak. Veya mayın kurmak ve yolu açmak için bir sandık ateşi çizebilirsiniz. Oyun basit grafiklere, yenilikçi oynanışa sahip hareketli grafiklere sahiptir. Draw a Stickman Epic 2 oldukça bağımlılık yapan bir oyundur. Samsung Galaxy Note serisinin S-pen'i ile oynaması çok kolay hissedecek ve size keyifli bir deneyim yaşatacak.


Draw a Stickman EPIC 2 Para Hilesi


Çöp Adam türü artık mobil oyun pazarında popüler. Ancak çoğu oyun basit alanlardan yararlanır veya eğlenmek için grafik tasarımdan yararlanır. Oyunun iç içeriğine odaklanmazlar. Draw a Stickman: Epic 2, Hitcents Stickman serisinin ikinci bölümüdür. Aynı zamanda tanıdık çöp adam temasına sahip bir oyun olmasına rağmen, Draw a Stickman Epic 2 bu türün benzersiz bir bulmacasına doğru gidiyor. Bütün gün yalnız bir çöp adam olduğunuzda oyunun konusu en başından ilginçtir. Bir gün, birdenbire, oynayacak bazı arkadaşlar çekmek için ortaya çıkıyor. Ama sihirli bir mürekkep istemeden onları kötülüğe çevirdi. Böylece yolculuk başlar. Bir Çöp Adam Çiz: Epic 2, çöp adam türünün olağan sarsıcı dövüş stilini takip etmez, ancak benzersiz arsa ile bu soruna çok odaklanır. Yani oyun, yaşıtlarına göre neredeyse farklı bir ekstrem.


Draw a Stickman EPIC 2 Can Hilesi


Draw a Stickman: Epic 2, oyuncuların karakterlerini tasarlamalarını sağlayan bir oyundur. Canavar olup olmadığına veya fetüsün ne kadar bozuk olduğuna bakılmaksızın istediğiniz herhangi bir şeyi çizebilirsiniz. Telaşsız olabilir ve temas halinde olmayan güzel bir karakter yaratmak için yavaş yavaş özen gösterebilirsiniz. Ya da içindeki çılgın kanın sesini yükseltmesine ve kendine özgü tarzınla bir tür hayalet yaratmasına izin ver. Bu çizim o kadar titiz ki, her bir renk noktası sizi memnun etmek için tüm gününüzü almaya yetiyor. 


Draw a Stickman EPIC 2 Pro APK


Ayrıca, elleriniz oyundaki aletlerden, silahlara, çeşitli eşyalara ve hatta her şeye kadar her şeyi çizebilir. Yeterli zamanınız varsa, her şeyi kendiniz tasarlayabilir, istediğiniz kadar en küçük ayrıntıyı sağlayabilirsiniz. Şu anda Draw a Stickman: Epic 2 gibi oyuncuların bu kadar çok çaba harcayacağı çok az oyun var.


Draw a Stickman EPIC 2 Ölümsüzlük Hilesi


Draw a Stickman: Epic 2, Draw a Stickman oyununun devamıdır. İlk versiyon dört yıl önce yayınlandı ve sonunda bu stick oyun türünün ikinci bölümünü duyurdu. Draw a Stickman: Epic 2, aynı oynanışı koruyor ve maceralı yolculuğa birkaç yaratıcı ayrıntı daha ekliyor. Draw a Stickman: Epic 2'de, sihirli bir mor inkpot ile stickman karakterlerimizin üzerine dökülüyor ve zalim kötü adamlara dönüşüyor. Oyuncular bu dostane yolda çöp adamın hareketlerini kontrol etmek zorunda kalacaklar. Draw a Stickman: Epic 2 deneyimine ilk katıldıklarında oyuncuların ilk izlenimi, saçma bir hikayeye sahip tuhaf bir oyundur. Ancak bu oyunda oyuncular karakterlerini özgürce oluşturabilirler.


draw a stickman: epic 2 full apk


Draw a Stickman EPIC 2, samimi bir 2D tasarımıyla basit bir çizim stilini korur. Bu oyunun önceki bölümüyle benzerlik, oyuna başlarken oyuncuların ana karakteri kendi başlarına çizebilmeleridir. İyi çizerseniz, karakterlerinizi başlığın ana karakterleri haline getirebilirsiniz. Oyun oldukça basittir. Bir çöp adamın istenen konuma hareket etmesi veya seçilen sahne sahnesiyle etkileşime girmesi için ekrana tıklayın. Yolda, oyuncuların nesneleri çizmek, bulmacaları çözmek için farklı efektlere sahip fırçaları toplaması gerekiyor. Örneğin, bir oyuncu kayaları parçalamak için bir kazma çizebilir, kuru dallara yeşil yapraklar çizebilir ve onları canlandırabilir.


Draw a Stickman EPIC 2 indir, APK


Doğru aynı akıllı telefon cihazına çok oyunculu modlarında arkadaşlarıyla çekici oyunlar için rekabet edebilir. Ayrıca oyundaki Turnuva modu ile arkadaşlarınızla birlikte şampiyonluk KUPASI almak için yarışabilirsiniz. Çubuk Savaş Dövüşü Stick Battle Fight , oldukça çekici bir rol yapma oyunudur. Oyunu deneyimleyin, oyuncular, kötü istilacıları alt etmek için birinci sınıf anlaşmazlıklar ve güzel hareketlerle evrendeki güç turnuvalarına dalacaklar. Oyun, Goku ve Vegeta gibi Dragon Balls'tan süper kahramanlarla dolu.


Draw a Stickman EPIC 2 Pro apk indir


Draw a Stickman: Epic 2'nin oynanışı da çok yeni. Dövüşün çoğunu yaptığınızda, bulmacanız ekranda çizim yöntemini izleyecektir. Efsanevi oyun Okami'yi PS2'de deneyen varsa, bu oyun tarzını çok garip bulmayacaksınız. Oyundaki sihirli mürekkebiniz kötü ruhları kovmak için çalışıyor. Özel karakterler çizmek için kullanın ve bulmacalar için kullanılan çeşitli sihir türlerine hayran kalacaksınız. Oyunu sırayla ayrı ekranlara böler. Canavarlar ne kadar yüksek olursa, engeller o kadar zor olur. Ayrıca, oyunda daha iyi çizmek için birçok gizli sır ve yeni mürekkepler var. Yani, hepsini toplamak için çok zaman harcayın. Draw a Stickman: Epic 2'de çizimi bir tekrar değeri haline getirir.


Draw a Stickman EPIC 2 Apk Hile


Oyundaki görüntüyü, iyi ve kötü tarafları birbirinden ayıran iki belirgin açık ve koyu tonla alırlar. Karakterleri Paint'te boyandığı gibi yaparlar. Son derece arkadaş canlısı ve aynı derecede sevimliler. Ses kısmı da çok ayrıntılı. Diyaloglar anlamsız olsa da, istemeden oyunun ruhunu vurguluyor. Ve çöp adamın konuşması gerekmediği ortaya çıktı. Draw a Stickman: Epic 2 benzersiz bir oyundur ve aynı türdeki diğer emsalleri ve derin bir hikayeyi geride bırakır. Denersen çıkması zor. Ve sizi şaşırtacak.


Draw a Stickman Epic 2 android oyun club


Draw a Stickman: Epic 2 MOD APK, karakterler oluşturmak için el manipülasyonunun yaratıcılığını birleştiren büyülü bir oyun dünyası getiriyor. Draw a Stickman: Epic 2 oyununda oyuncunun ilk görevi, bir çöp adam karakteri (stickman) ve onun arkadaşını (çubuk arkadaşı) çizmektir. Ardından, keskin dişleri olan tuhaf bir kitap tarafından hapsedilen arkadaşınızı kurtarma yolculuğunda çöp adam rolünü oynayacaksınız.


Draw a Stickman Epic 2 Son Sürüm apk


Stickman'in oyundaki engelleri aşmasına ve bulmacaları çözmesine yardımcı olacak araçları çizmek için farklı kullanımlara sahip çeşitli kalemler kullanacaksınız. Draw a Stickman: Epic 2'nin öne çıkan özelliği, doğrusal olmayan açık oyundur. Ayrıca Draw a Stickman: Epic 2, benzersiz oynanışı ile ünlüdür. Oyuncular, karakterin basitten karmaşığa birçok durumu çözmesine yardımcı olacak araçlar çizmek için sanatsal yeteneklerine ihtiyaç duyacaklar.


Draw a Stickman Epic 2 indir (MOD, Ölümsüzlük Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Master 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar