Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli MOD APK [v2.1.68]

Puan: 5.00 (Oylar: 8)
Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli MOD APK [v2.1.68] 1 Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli MOD APK [v2.1.68] 2 Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli MOD APK [v2.1.68] 3 Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli MOD APK [v2.1.68] 4 Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli MOD APK [v2.1.68] 5 Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli MOD APK [v2.1.68] 6

Car Mechanic Simulator 21 Para Hileli MOD APK [2.1.68] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz, internet bağlantısı gerektirmez.


Car Mechanic Simulator 2021 2.1.68 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Strateji oyunlarını seviyor musun? En sevdiğinizi tatmin etmek için ücretsiz ve rahat özel bir alana sahip olmak ister misiniz? Hayvanları, özellikle sevimli kedileri sevimli ve zeki kişiliği seviyor musunuz? Cevabınız evet ise, Cat Mechanic Simulator 18 sizi aynı arkadaşın son derece sevimli kedi dövüşçülerinin olduğu yeni bir dünyaya götürebilmeniz için mükemmel bir seçim olacaktır. O güzel ülkede, siz ve kedileriniz, kedi krallığını kötü güçlerden korumak için birlikte çalışacaksınız.


Car Mechanic Simulator 21 v2.1.68 MOD APK


Oyunu indirdikten kısa bir süre sonra, nasıl oynanacağına, araba savaşçısının nasıl yükseltileceğine dair en temel talimatları alacaksınız. Ve hepsini anladıktan sonra, Car Mechanic Simulator 2sizi kavgaya getirecek çok sert ama aynı zamanda daha az dramatik değil. Kedi savaşçı için en sevdiğiniz kediyi seçebileceğiniz gibi, kıyafeti de istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Düşman göründüğünde, kontrol etmeseniz bile, kedi dövüşçüleri otomatik olarak savunacak ve kaleyi korumak için savaşacak. Ve oyun sürecinde, savaşçılarınızı sürekli olarak savaşa sokmalı ve kedi krallığının güçlü bir ulus inşa etmesi için büyük ödüller kazanmalısınız. Aynı zamanda Car Mechanic Simulator 18, 1 numaralı pozisyonu almak için arkadaşlarınızla rekabet etmenize de izin veriyor. Puan ne kadar yüksekse, kedinizi geliştirmek için o kadar çok şansınız olur, ordu o kadar güçlü olur. Daha. Kendinizi, kedi dövüşçülerinin saldırılarla savaşmasına ve diğer en sert savaşları kazanmasına yardımcı olabilecek bilge ve bilge bir hükümdar olarak gösterin!


Car Mechanic Simulator 21 Para Hilesi


Car Mechanic Simulator oyununda birçok kullanışlı özelliği vardır. Kedi dövüşçüleri son derece çeşitli ifadeler ve sevimli kıyafetlerle inşa edilmiştir. Krallığı koruyan bir orduyu sadece sevimli değil, aynı zamanda son derece cesur bir muharebe yöneteceksiniz. Düşmanı her yendiğinizde, sıralamada üst sıralarda yer almanıza yardımcı olacak mükemmel bonus numaraları alacaksınız. Ve her maçtan sonra, bol miktarda altın ve diğer cazip ödüller ile ödüllendirileceksiniz. Düşmanlarla savaşmak ve üstesinden gelmek için savaşçılarınızı düzenli olarak yükseltmeniz ve ekibinize daha yetenekli savaşçılar almanız gerekir. Oyunun çok sayıda gizli silahı var; Bu silahları her zaman kedi krallığını işgal eden karanlık güçlerle savaşmak için kullanabilirsiniz.


Car Mechanic Simulator 21 Son Sürüm Apk


Car Mechanic Simulator 18 ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilirsiniz, internet bağlantısı gerektirmez. Oyununuz her zaman bulutta tutulacak, bu yüzden bir daha oynamak için endişelenmenize gerek yok. Çekici bir oyuna dalacaksınız, gerilim duyguları getireceksiniz, gerginlik eşit derecede uyarıcı, eğlence dolu. Modern 3D becerilerle, oyundaki görüntü sevimli, çok renkli değil, sıkıntıdan keyif alabiliyorsunuz. Büyüleyici ifadelere ve muhteşem krallıklara sahip kediler sizi büyüleyecek. Ses odaklı yatırım, deneyimlediğinizde en iyi hissi elde etmenize yardımcı olacaktır. Detaylar, görüntü ve canlı müzik, size muhteşem bir krallıkta yaşarken gerçek ölümsüzlük duygusunu getiriyor. O zaman neden Car Mechanic Simulator 18'i seçmiyorsunuz?


Car Mechanic Simulator 2023 APK indir


Çekici strateji oyunu ile oluşturulmuş Car Mechanic Simulator 21 MOD APK, istediğiniz dünyada yaşayabileceğiniz ve kendi yolunda savaşabileceğiniz yerdir. Burası sizi bazen gerçek hayatta hissedemeyeceğiniz en gerçek duygularınıza geri getirecek. Öyleyse bekle, çabuk dünyanıza gelin!


Car Mechanic Simulator 21 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Sokak Yarışı 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar